Zalman zdroj Gigamax III ZM750-GV3 / 750W / ATX3.0 / active PFC / semimodulární / 80 Plus bronze ZM750-GV3
Kód: ZDRZAL0030
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
ZALMAN GigaMax III 750 W; Napájecí zdroj osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Bronze. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 750 W; Velikost ventilátoru: 120 mm; Certifikace: 80PLUS Bronze; Napájecí konektory: 1× ATX 20+...
Detailní informace
Detailní popis produktu
ZALMAN GigaMax III – stabilní napájení pro váš desktop
napájecí zdroj ZALMAN GigaMax III 750 W
Nadpis
ZALMAN GigaMax III 750 W přináší spolehlivé napájení pro moderní PC sestavy. Vyznačuje se stabilitou provozu, dlouhou životností a tichým provozem. Díky výkonu 750 W a vysoké účinnosti dle certifikace 80PLUS Bronze je ideální volbou pro standardní herní PC nebo pracovní stanice zaměřené na dlouhotrvající zátěž. Je navržen tak, aby utáhnul moderní vícejádrové procesy a samostatné grafické karty.
  • Seznam
Nadpis
Konstrukce z kvalitních komponent zajišťuje dlouhou životnost a přináší i pokročilou ochranu proti poškození při trvalé a časté zátěži. Součástí zdroje ZALMAN GigaMax III 750 W je vybaven integrovaným ventilátorem pro efektivní chlazení a nízkou hlučnost během náročného provozu. Je navržen pro optimální chod a proudění vzduchu, což přispívá k bezproblémovému chodu celé sestavy.
  • Seznam
ZALMAN GigaMax III 750 W
Napájecí zdroj osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 1× EPS 4+4pin, 1× EPS 8pin, 4× PCIe 6+2pin, 1× PCIe 12 + 4pin, 6× SATA, 3× Molex, 1× Floppy
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Skříňové zdroje
Záruka: 36
EAN: 8809213765568
Barva: černá
Délka záruky (měsíce): 36
Délka záruky IČO (měsíce): 36
Rozměr ventilátoru (mm): 120
Dropshipment - Alza: ano
Hmotnost (kg): 1,7
Konektor ATX 24pin (počet): 1
Konektor EPS 8pin (počet): 2
Konektor Molex - HDD (počet): 3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet): 4
Konektor PCIe 12+4pin GPU (počet): 1
Konektor SATA (počet): 6
Max. výkon zdroje (W): 750
Odpojitelné kabely (modulárnost): semi
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm