Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě.

Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, můžete vrátit a nemusíte přitom uvádět žádný důvod. Dostanete od nás zpět kupní cenu zboží včetně ceny nejlevnějšího způsobu doručení zboží z našeho internetového obchodu.

Krok 1. Informujte nás o svém záměru písemně na adrese diskontni-nakupy@seznam.cz

Nic složitého, jen krátká větička: Dobrý den, zboží mi nevyhovuje a odstupuji od kupní smlouvy bez udání důvodu a pokud možno uveďte číslo objednávky nebo faktury a my už si zbytek dohledáme…

Krok 2. Vyplňte protokol o odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě.

Náš protokol najdete ke stažení. Formulář pro odstoupení ve formátu DOC / PDF.

Ale klidně bude stačit i rukou psaný průvodní dopis kde jsou následující informace:

V souladu s ustanovením § 1829 a následující občanského zákoníku tímto odstupuji od smlouvy ze  dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží a nákladů na dodání zboží z internetového obchodu na účet …. uveďte prosíme číslo účtu

Krok 3. Odeslání zboží zpět na adresu provozovatele internetového obchodu.

Zboží vracejte nejlépe ve stavu, v jakém jste jej přebírali - úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a v originálním obalu. Aby nedošlo k poškození Vámi zasílaného zboží prosíme o důkladné zabalení, jen takto se vyhneme jakékoli komplikaci způsobení případným poškozením.

Zejména pokud vracíte zboží jež Vám bylo doručováno na paletě (velká bíla technika). Mělo by být zabaleno tak aby nedošlo k jeho poškození.

Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme, aby jste si do doby, než se definitivně rozhodnete spotřebič ponechat, uchovali i dřevěnou paletu, na které Vám spotřebič byl doručen. Bez ní je odeslat spotřebič bezpečně, dle našich zkušeností de-facto nemožné.

Pokud není vrácené zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil.

Adresa pro doručení: Diskontní nákupy.cz, Tř.Osvobození 1031,Otrokovice 76502

Krok 4. Vrácení peněz kupujícímu

Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží a odstoupení od smlouvy.

 

POZOR:  Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu je součástí občanského zákoníku a nevztahuje se tedy na zboží zakoupení podnikajícím subjektem – nákup na IČO!

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX