Volně stojící kombinovaná chladnička Whirlpool W7 921I OX ..Použité zboží ..Kosmetické oděrky a důlek po bocích ..Chybí držák na lahve ..Záruka 12 měsíců

Kód: REZ2407
Tip Použité zboží Estetické poškození
Značka: Whirlpool
9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Použité zboží
  • ..Kosmetické oděrky a důlek po bocích
  • ..Chybí držák na lahve
  • ..Záruka 12 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 921I OX v nerezovém provedení s MultiFlow systémem chlazení. Ovládání chladničky je elektronické. Její celkový využitelný objem je 364 l. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním je umístěn nahoře o objemu 260 l. Vnitřní prostor tvoří: LED osvětlení, 4 skleněné poličky, z toho 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0°, 1 plastová zásuvka FreshBox na ovoce a zeleninu, 1 kovová police na láhve, 4 dveřní poličky. Objem mrazicího prostoru dosahuje 104 l. Její mrazící výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Disponuje 2 průhlednými plastovými koši +1 výsuvnou poličkou pro rychlozmrazování. Mrazák se odmrazuje NoFrost systémem. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W7 921I OX dosahuje 40 dB.

Kombinovaná chladnička se systémem MultiFlow

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W7 921I OX se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny po delší dobu v původní kvalitě a nebudete muset denně nakupovat čerstvé. V chladničce či mrazničce potraviny vydrží dostatečně dlouhou dobu a použijete je až tehdy, když to budete potřebovat. Systém MuliFlow neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory.

6. Smysl Precision Control

Technologie 6. Smysl Precision Control zaručuje stálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném čase, okamžitě se přizpůsobí výkyvům a udržuje vhodné podmínky pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty i v mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněny jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Total NoFrost

Inteligentní senzory uvnitř chladničky sledují teplotu a snižují její výkyvy, aby byla zaručena optimální úroveň pro skladování potravin. Technologie NoFrost automaticky odmrazuje námrazu, díky čemuž ušetříte nejen energii, ale i čas. Manuální odmrazování mrazničky není nutné. Mražené potraviny nepřimrzají na stěny, etikety zůstanou čitelné a skladovací prostor vždy čistý.

Chladicí část

Celkový užitný objem chladicího prostoru dosahuje 260 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 skleněné police, z toho 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0°, 1 průhledná plastová zásuvka FreshBox pro skladování ovoce a zeleniny, 1 kovová police na láhve a 4 dveřní poličiky. Chladicí část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody a ta následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED osvětlením. Speciálně navržená vysouvací polička umožňuje vytáhnout ji až o 12 cm. Přístup k potravinám uloženým na konci poličky tak bude jednodušší.

Fresh Box+ s regulací vlhkosti

Přihrádka Fresh Box+ s regulací vlhkosti umožňuje přizpůsobit stupeň vlhkosti posunutím ovladače. Uložené ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zajistí dokonalé podmínky pro uskladnění masa a ryb. Tato speciální zóna, kde se teplota pohybuje okolo 0 °C, je jako stvořená pro uchovávání citlivých potravin. Ve speciální zásuvce Activ 0° díky důsledné a nepřetržité kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhled. Činnost zásuvky je regulována nezávisle na činnosti chladničky.

Mrazicí část

Mrazicí část o objemu 104 litrů, umístěná v dolní části, se odmrazuje NoFrost systémem. Její mrazicí výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mražené potraviny lze skladovat ve 2 průhledných plastových koších + 1 výsuvné poličce pro rychlozmrazování. Funkce je řízena elektronickým senzorem, který zabezpečí mimořádně rychlé chlazení potravin právě vložených do chladničky. Akumulační doba během výpadku proudu je 17 hodin.

Snadný přístup k potravinám

Speciální výsuvná polička Easy Access v mraničce nabízí lepší přehled a snadnější přístup k nejčastěji používaným a vybíraným pokrmům, které skladujete v mrazicím prostoru.

Integrovaná rukojeť

Celkový elegantní design chladničky podtrhuje v neposlední řadě integrovaná rukojeť. Otevírání je velmi praktické, pohodlné a nenápadně se adaptuje do celkového interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: chladničky II. jakost
Záruka: 1 rok
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 5-Energetická třída: E
1-Provedení: kombinovaná
2-Umístění mrazáku: dole
6-Výška chladničky: 202cm
Rozměry nadpis:
Výška (cm): 202.7
Šířka (cm): 59.6
Hloubka (cm): 67.8
Hrubý objem mrazničky (l): 130
Hrubý objem chladničky (l): 277
Vlastnosti nadpis:
Typ instalace: Volně stojící
Typ: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
Součet objemů mrazicích oddílů: 104
Mrazicí kapacita (kg/24 h): 9
Celkový objem výrobků: 371
Součet objemů chladicích a nemrazicích oddílů: 267
Ovládací prvky: Elektronické
Odmrazování chladničky: Automatické
Odmrazování mrazničky: Beznámrazový
Počet košů v mrazničce: 2
Nastavitelné nožičky: Ano – pouze předem plněné
Beznámrazový systém No Frost: Plné
Počet nastavitelných polic v chladničce: 3
Počet polic v chladničce: 4
Termostat chladničky: Digitální
Varovný signál/porucha: Akustické i vizuální
Barva: Nerez
Délka elektrického kabelu (cm): 245
Provedení nadpis:
Třída energetické účinnosti: E
Roční spotřeba energie v kilowatthodinách za rok (kWh/rok): 254
Třída mrazení: 4
Odolnost proti výpadku napájení (h): 17
Elektrické připojení (W): 160
Proudová pojistka (A): 1,4
Rychlé chlazení: Ano
Funkce rychlého zmrazení: Ano
Emise akustického hluku šířeného vzduchem: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

whirpool_logo

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pračky a sušičky jsou rychlejší, proto během dne vyperete více prádla. Chladničky jsou obohaceny o širší prostory a větší komfort. Myčky pojmou více nádobí a díky úspornému provozu šetří i vaši peněženku.

Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool.

Kategorie

Pračky Whirlpool - Chladničky Whirlpool - Trouby Whirlpool

×

Splátková kalkulačka ESSOX