Ověřování recenzí

OVĚŘOVÁNÍ RECENZÍ

Zákazníci mohou hodnotit náš e-shop a zakoupené zboží přes webové stránky heureka.cz, google.com a na našem webu: https://www.diskontni-nakupy.cz/hodnoceni-obchodu/.

Žádné z těchto recenzí neověřujeme. Ověřování recenzí na platformě heureka.cz zajišťuje její provozovatel. Při objednání zboží má zákazník možnost volby zatržení kolonky (v posledním kroku objednávky) nezasílat dotazník spokojenosti v rámci programu Ověřeno zákazníky. Pokud si zákazník zatrhne, že chce dostat hodnotící formulář, je mu s odstupem 14 dnů zaslán hodnotící formulář od společnosti Heureka.cz. Pokud zákazník formulář vyplní včetně textového hodnocení, recenze bude zobrazena na webu www.heureka.cz. Aby recenze byla uvedena jako od „ověřeného uživatele“, musí být zákazník u těchto společností ověřen kontaktními údaji, v opačném případě je recenze vedena jako anonymní. Tato anonymní recenze tím pádem může být nepravdivá.

Na našem webu mohou zákazníci přidávat recenze po kliknutí na tlačítko „PŘIDAT HODNOCENÍ“ a uvedení svého jména a kontaktní e-mailové adresy.

×

Splátková kalkulačka ESSOX