Monitor Samsung S31C (LS24C310EAUXEN) černý ..Použito - vráceno ..Záruka 12 měsíců
Kód: 8802496137
Tip Použité zboží Vrácené zboží
Skladem prodejna Otrokovice: (1 ks)
Možnosti doručení
  • ..Použito - vráceno
  • ..Záruka 12 měsíců
Detailní informace
Detailní popis produktu
Popis a parametry
Samsung S31C
monitor • 24" úhlopříčka • IPS • 1920 × 1080 px • poměr stran 16 : 9 • obnovovací frekvence 75 Hz • jas 250 cd/m² • odezva 5 ms • kontrastní poměr 1 000 : 1 • technologie AMD FreeSync • 1× HDMI, 1× VGA • VESA uchycení na zeď • spotřeba energie 15 W
Samsung S31C, černá
Monitor Samsung S31C s obrazovkou o velikosti 24 palců je perfektní volbou pro zvýšení produktivity i odpočinek při sledování filmů či hraní her. Kromě jemného Full HD rozlišení zaujme i technologií IPS pro perfektní pozorovací úhly nebo minimalizovanými rámečky. Dokonalou plynulost obrazu zajistí 75Hz obnovovací frekvence v kombinaci s technologií AMD FreeSync.
Klíčové vlastnosti:
  • Krásný Full HD obraz na 24 palcích
  • Minimalizované rámečky
  • Game Mode pro hráče
  • Dokonale plynulý obraz se 75Hz obnovovací frekvencí a technologií AMD FreeSync
  • Technologie Eye Saver a Flicker Free pro minimalizaci námahy očí
  • Snížená spotřeba díky technologii Eco Saving Plus
  • HDMI a D-Sub pro snadné připojení
Připraven na práci i zábavu!
Minimalizované rámečky
IPS Panel
AMD FreeSync a 75 Hz
Technologie AMD FreeSync dovede synchronizovat 75Hz obnovovací frekvenci monitoru s obnovovací frekvencí grafické karty. Výsledkem je plynulý obraz bez nežádoucího rozmazání a neustálých záseků, které vás až doposud brzdily v cestě k zaslouženému hernímu vítězství.
Game Mode
Technologie Eye Saver a Flicker Free
Eco Saving Plus
Režim Eco Saving Plus snižuje efektivně spotřebu až o 10 %, čímž šetří přírodu i vaši kapsu.
HDMI a D-sub
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 1 rok
EAN: 8806094769296
2-Úhlopříčka displeje: 24 "
3-Rozlišení displeje: Full HD
Obrazovka nadpis:
Technologie podsvícení: LED
Technologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce): 24,00"
Rozlišení displeje: 1920 × 1080
Doba odezvy: 5,00 ms
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Jas: 250 cd/m²
Kontrast: 1000: 1
Pozorovací úhel horizontální: 178°
Pozorovací úhel vertikální: 178°
Formát obrazovky: 16 : 9
Vybavení nadpis:
Výbava a funkce: domácnost, Flicker-Free, kancelář
Herní monitor: ne
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA): 100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce: FreeSync
Rozhraní nadpis:
Připojení: HDMI, VGA
Napájení nadpis:
Spotřeba energie: 15,00 W