GENIUS repro SP-HF 500A Ver. II/ 2.0/ 16W/ Dřevěné 31730032400
Kód: REPG33945
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
Genius SP-HF500A v2 – dřevěné reproduktory pro multimediální zábavu Stereo reproduktory Genius SP-HF500A v2 pro plnohodnotné ozvučení multimédií o celkovém výkonu 16 W . Díky tomu se uplatní na každém stole, v každé běžné domácnosti při sledování f...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Genius SP-HF500A v2 – dřevěné reproduktory pro multimediální zábavu
Stereo reproduktory Genius SP-HF500A v2 pro plnohodnotné ozvučení multimédií o celkovém výkonu 16 W. Díky tomu se uplatní na každém stole, v každé běžné domácnosti při sledování filmů, videí nebo poslechu hudby. Dřevěné zpracování je nejenom elegantní na pohled, ale také podporuje kvalitní a přirozenou reprodukci zvuku. Pro připojení slouží standardní 3.5mm jack, který je kompatibilní s celou řadou periferních zařízení, jako jsou PC, notebooky, televize nebo mobilní zařízení.
Genius SP-HF500A v2
Multimediální reproduktory v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 16 W jsou zhotoveny ze dřeva, pro docílení nejlepšího zvuku s plnými basy i zřetelnými výškami. Připojení k počítači, notebooku, televizi či chytrému telefonu lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K dispozici je také AUX vstup a sluchátkový výstup na přední straně. Potěší také ovládání hlasitosti přímo na reproduktoru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 2x 8 W RMS
Konfigurace: 2.0
Frekvenční rozsah: 100 Hz - 20 kHz
Připojení: 1x 3,5 mm jack, 1x AUX vstup, 1x sluchátkový výstup
Regulace hlasitosti: ano
Barva: hnědá - černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory
Záruka: 24
EAN: 4710268258223
Barva: hnědá - černá
Bezdrátové připojení: ne
Bluetooth: ne
Citlivost (dB/W): 82
Dálkový ovladač: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Drátové připojení: ano
Dropshipment - Alza: ano
FM rádio: ne
Frekvenční rozsah: 100 Hz - 20 000 Hz
Hmotnost (kg): 2,547
Impedance (ohm): 4
Konfigurace reproduktorů: 2.0
Materiál: dřevo
Miniaturní: ne
NFC: ne
Provoz na baterii/akumulátor: ne
Přehrávání z microSD: ne
Přehrávání z SD: ne
Přehrávání z USB: ne
Přenosné: ne
Rozměry: 200 × 120 × 110 mm