DELL AW3425DW/ Alienware curved / 34" LED/ 21:9/ QD-OLED/ 3440 x 1440/240Hz/ 0.03ms/1x USB/USB-C/1x DP/ 2x HDMI/3Y Bas 210-BRTW
Kód: MOND6790
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dell Alienware AW3425DW – každý pixel přispěje k vítězství
monitor Dell Alienware AW3425DW
Nadpis
  • Seznam
Monitor Dell Alienware AW3425DW se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, která působí jako klíčové turbo pro vaše herní zážitky. Plynulé snímkování vám umožní perfektně zachytit pohyb protivníka a dokonale načasovat útok. Hladký pohyb a bleskové reakce oceníte v akčních hrách, střílečkách nebo bojovkách.
realistické a plynulé zobrazení
Dell Alienware AW3425DW
Herní prohnutý OLED monitor s úhlopříčkou 34,2" nabízí rozlišení 3440 × 1440 bodů s poměrem stran 21 : 9, jas 250 cd/m2 (1000 cd/m2 ve špičce), dobu odezvy 0,03 ms a pokrytí 99,3 % DCI-P3 barevné palety. Příjemné jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Obnovovací frekvence 240 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium Pro nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Pro připojení periferií je k dispozici USB a USB-C port. Zajisté potěší také výškově nastavitelný podstavec.
Součástí balení je USB, DisplayPort a HDMI kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: OLED
Úhlopříčka: 34,2"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 1 500 000 : 1
Doba odezvy: 0,03 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-B upstream, 1× USB 3.0, 1× USB-C PD 15 W
Barva: černá
Za jakých podmínek Dell mění monitory (tolerance vadných pixelů):
Směrnice pro pixely (pdf)
Směrnice pro pixely (online)
Doplňkové parametry
Kategorie: Herní monitory
Záruka: 36
EAN: 5397184962756
Barva: černá
Délka záruky (měsíce): 36
Délka záruky IČO (měsíce): 36
DisplayPort (počet): 1
Doba odezvy (ms): 0,03
Domácnost: ano
Dotykový displej: ne
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: F
EPREL ID: 2220414
Filmy: ano
Grafika: ano
HDMI (počet): 2
Hmotnost (kg): 5,09
Hmotnost s držákem/stojanem (kg): 8,14
ID informační list výrobku: 2220414
Integrovaný tuner: ne
Jas (cd/m2): 250
Kancelář: ano
Kontrast dynamický: 1 500 000 : 1
Neviditelné ceny bez přihlášení: ASM/B2B zneviditelnit
Otočný podstavec: ano
Pivot: ne
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 21 : 9
Povrch displeje: matný
Pozorovací úhly (H/V (°)): 178/178
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
Rozlišení (bodů): 3440 × 1440
Rozměry: 814,07 × 445 × 231,9 mm