DAHUA 43" LED LM43-F200/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1200:1/ 8ms/ 330 cd/m2/ HDMI/ VGA/ USB/ REPRO/ VESA 400x200/ černý LM43-F200
Kód: NETDAH2697
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5" , který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje elegantním provedením a úzkými rám...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz
LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5", který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje elegantním provedením a úzkými rámečky pro ničím nerušené sledování obsahu. Svou konstrukcí je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Dahua LM43-F200
LED displej s úhlopříčkou 42,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 × 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, dobou odezvy 8 ms a jasem 330 cd/m2. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W. Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 400 × 200 mm.
Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 42,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1200 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA, 1× USB
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory kancelářské
Záruka: 36
EAN: 6939554980916
Barva: černá
Délka záruky (měsíce): 36
Délka záruky IČO (měsíce): 36
Doba odezvy (ms): 8
Dotykový displej: ne
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: G
EPREL ID: 619487
Hák - detailní nastavení: 334922
HDMI (počet): 1
Hmotnost (kg): 7,4
ID informační list výrobku: 619487
Jas (cd/m2): 330
Kontrast: 1 200 : 1
Materiál: plast
Otočný podstavec: ne
Pivot: ne
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Povrch displeje: matný
Pozorovací úhly (H/V (°)): 178/178
Projektová cena: ano
Provedení: samostatně stojící
Rozlišení (bodů): 1920 × 1080
Rozměry: 969,1 × 626,6 × 217,3 mm