CHIEFTEC zdroj GPS-600A8 600W, 12cm fan, akt.PFC, el.šňůra GPS-600A8
Kód: CASZ6133
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
CHIEFTEC GPS-600A8; Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80 %. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 600 W; Velikost ventilátoru: 120 mm; Účinnost: 80 %; Napájecí konektory: 1x ATX 20+4-pin, 1x EPS 8-pin (4+4), 1x PCIe...
Detailní informace
Detailní popis produktu
CHIEFTEC GPS-600A8
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80 %.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Účinnost: 80 %
Rozměry: 150 x 140 x 87 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Skříňové zdroje
Záruka: 24
EAN: 4710713239555
Barva: černá
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Rozměr ventilátoru (mm): 120
Konektor ATX 24pin (počet): 1
Konektor EPS 8pin (počet): 1
Konektor Molex - HDD (počet): 2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet): 1
Konektor SATA (počet): 4
Max. výkon zdroje (W): 600
Odpojitelné kabely (modulárnost): ne
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm