CHIEFTEC zdroj APB-600B8 / 600W/ ATX / 120mm fan / akt. PFC / 80PLUS / bulk APB-600B8
Kód: CASZ6670
Nové zboží
Skladem u dodavatele: (>3 ks)
Možnosti doručení
CHIEFTEC APB-600B8 600 W; Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 % , splňuje certifikaci 80 PLUS . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 600 W; Velikost ventilátoru: 120 mm; Certifikace: 80 PLUS; Napájecí konektory...
Detailní informace
Detailní popis produktu
CHIEFTEC APB-600B8 600 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 1× EPS 4+4pin, 2× PCIe 6+2pin, 4× SATA, 2× molex, 1× floppy
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Skříňové zdroje
Záruka: 36
EAN: 753263077813
Barva: šedá
Délka záruky (měsíce): 36
Délka záruky IČO (měsíce): 36
Rozměr ventilátoru (mm): 120
Hmotnost (kg): 1,42
Konektor ATX 24pin (počet): 1
Konektor EPS 8pin (počet): 1
Konektor Molex - HDD (počet): 2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet): 2
Konektor SATA (počet): 4
Max. výkon zdroje (W): 600
Odpojitelné kabely (modulárnost): ne
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm