Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Radiopřijímač s CD Blaupunkt BB30BT černý Vráceno ve 14 ti denní lhůtě - Kosmetické oděrky

Kód: 8800952626 - BLABB30BT
Vrácené zboží
Značka: Blaupunkt
1 670 Kč 1 380 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14 ti denní lhůtě
  • ..Kosmetické oděrky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Blaupunkt BB30BT, černá

Blaupunkt BB30BT je moderní audio přístroj, který vám má díky své široké funkcionalitě opravdu co nabídnout. Tento přístroj totiž umí přehrávat zvuk z široké škály zdrojů (z CD, flashky i třeba mobilu), takže můžete jeho prostřednictvím pohodlně poslouchat hudbu, audioknihy i výukové nahrávky. Řadu jeho funkcí navíc doplňuje integrovaný budík, díky němuž se můžete probouzet za zvuku hudby.

Při poslechu muziky či mluveného slova se můžete spolehnout na vždy perfektní zvukovou kvalitu. Přehrávač se totiž může pochlubit integrovaným zesilovačem o výkonu 2× 6 W (RMS). Navíc je zde k dispozici šikovný uživatelský ekvalizér, který přizpůsobuje zvuková nastavení aktuálně přehrávanému žánru. Využívat můžete profily POP, ROCK, JAZZ a CLASSIC. Posloucháte-li rádi hudbu v soukromí, určitě oceníte i přítomnost konektoru pro připojení sluchátek.

Pustí vám oblíbenou píseň, přečte pohádku a ještě s vámi procvičí výslovnost anglických slovíček.


Výkonný rádiový přijímač

S tímto radiopřijímačem si můžete snadno naladit všechny své oblíbené rozhlasové stanice. K dispozici zde totiž máte vestavěný tuner pro příjem rádií, která vysílají v pásmech FM i AM. Abyste bez problému naladili každou dostupnou frekvenci, je součástí přístroje i výsuvná anténa. A skvělou vychytávku pak také představuje paměť přístroje, do níž si můžete uložit až 40 nejčastěji poslouchaných stanic.

Užijte si muziku z CD, flahsky i SD karty

Kromě klasického rozhlasu můžete s tímto přístrojem poslouchat i alba svých oblíbených interpretů. Jejich hudbu přitom můžete mít k dispozici na různých nosičích. Přehrávač totiž disponuje integrovaným CD přehrávačem, ale také rozhraním USB a čtečkou SD karet. Jeho prostřednictvím si tedy můžete pustit i MP3 skladby, které máte uložené na flash disku či na paměťové kartě (podporovány jsou karty o kapacitě až 32 GB). Navíc nechybí ani přípojka typu AUX, takže zařízení snadno spojíte i s mnoha analogovými zdroji zvuku.

Bezdrátový streaming hudby

K výbavě přehrávače patří i bezdrátová technologie Bluetooth. Díky tomu můžete z reproduktorů tohoto přístroje poslouchat i muziku, kterou máte uloženou ve svém chytrém mobilním telefonu, tabletu nebo třeba notebooku. Stačí obě kompatibilní zařízení spárovat a streaming hudby může začít.

Možnost bateriového provozu

Přístroj můžete mít zapojený do klasické elektrické zásuvky, kromě toho je však možný i bateriový provoz. Svou oblíbenou muziku si tak můžete s sebou vzít úplně kamkoliv. Zařízení funguje na 8 ks LR20 (UM1) baterií (nejsou součástí balení).

 

Specifikace

Tento radiopřijímač s CD je ideální pro lidi všech věkových kategorií. Bude nenahraditelný ve výukových prostorách a dětských pokojích. Velká funkčnost a jednoduchost provozu umožňují použití těchto přehrávačů k přehrávání audioknih i jako přenosného zdroje zábavy pro mladé i dospělé.

Přenosný radiopřijímač s CD BB30BT je nejmodernějším modelem značky Blaupunkt. Poskytuje kvalitní zvuk díky výkonnému zesilovači a ekvalizéru, a nabízí také úžasné funkce, pokud jde o přehrávání hudby z mnoha různých zdrojů.

Model BB30BT má vestavěný modul Bluetooth, který umožňuje připojení ke všem druhům přenosných zařízení, které jsou kompatibilní s nejmodernější technologií, a přehrávání hudby, kterou si vy a vaši přátelé vybírají při společenských setkáních. Skladby uložené v paměti takových zařízení a hudba ze streamovacích služeb nebo internetového rádia bude znít mnohem lépe než při poslechu s použitím sluchátek dodávaných z výroby k telefonu či tabletu.

Jednotka CD umožňuje uživatelům poslouchat klasické zvukové disky CD a jejich oblíbené soubory MP3 nahrané na disku CD-R. Všichni máme tradiční CD, ke kterým se rádi vrátíme, nebo audioknihy s vašimi oblíbenými díly školní literatury.

Zařízení BB30BT je vybaveno také portem USB/SD pro připojení paměťových nosičů se soubory MP3 o kapacitě až 32 GB. K dispozici je i port AUX, díky němuž je možné připojit další zařízení s analogovým zvukovým výstupem. Lidé, kteří mají rádi aktuální informace z vysílání v rozhlase, nebo ti, kteří mají rádi druh hudby navržený zvolenou rozhlasovou stanicí, jistě ocení vestavěné FM rádio s možností naprogramovat až 40 oblíbených stanic.

Pomocí ekvalizéru s předdefinovanými nastaveními POP, ROCK, JAZZ a CLASSIC je možné nastavit zvukový profil na typ přehrávané hudby.

Přehrávač má vestavěný zesilovač s výkonem až 2 x 6 Watt RMS a může být napájen ze sítě pomocí dodávaného kabelu, nebo pomocí 8 volitelných baterií (nejsou součástí dodávky) LR20. Kabel může být uložen v přihrádce pro baterie, pokud je zařízení napájeno bateriemi. Vestavěná teleskopická anténa je zodpovědná za dobrý příjem rozhlasových stanic a LCD displej dokáže zobrazit rádiovou frekvenci, dobu přehrávání dané skladby na disku CD a hodiny. Díky výstupu na sluchátka mohou uživatelé využívat diskrétní přehrávání, aniž by narušili klid a pohodu jiných nájemců, a časovač vypne přístroj po uplynutí zvoleného času. Programovatelný budík doplňuje funkce tohoto praktického rozhlasového přehrávače.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
AM / FM rádio s předvolbou 40 stanic
Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu/tabletu nebo PC
Port USB / SD
Výkon: 2x 6 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
Hodiny s budíkem
LCD displej
3,5 mm konektor line-in - vstup
3,5 mm konektor pro sluchátka
Baterie: 8× 1,5V LR20 (baterie nejsou součástí dodávky)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 390 (š) x 138 (v) x 228 (h) mm
Hmotnost: 1,96 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio 2. jakost / rozbaleno vráceno / vystaveno v prodejně
Záruka: 2 roky
Přehrávaná média a formáty nadpis:
Přehr. média: USB, CD mechanika, Vstup AUX
Přehrávané formáty: MP3
Podpora paměťových karet: ano
Tuner nadpis:
Tuner: digitální
Vlnový rozsah: AM, FM
Zvuk nadpis:
Výkon: 12 W
Doplňkové funkce nadpis:
Hodiny: ano
Budík: ano
LCD displej: ano
Typ rádia: Přenosné
Napájení: Síťové, Baterie
Vstupy nadpis:
Bluetooth: ano
Vstup pro mikrofon: ne
Výstup nadpis:
Sluchátkový výstup: ano
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 39 cm
Výška: 13.8 cm
Hloubka: 22.8 cm
Hmotnost: 1.96 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: