Candy CS 147TXME/1-S ..Nepoužité zboží ..Levá strana malé promáčkliny plechu

Kód: CH230770
Akce Zboží s poškozením
Značka: Candy
5 670 Kč 4 686 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Levá strana malé promáčkliny plechu (foto v galerii)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Předem plněná pračka Candy CS 147TXME/1-S v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Tato pračka nabízí 16 základních programů + 40 Smart Touch programů (+9 rychlých programů do 1 hodiny praní). Maximální výkon odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i přes svůj chytrý telefon (pouze pro OS Android) pomocí technologie NFC. Šikovná aplikace vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, monitoruje spotřebu a stav pračky. Má tichý chod a nebude rušit klid ve vaší domácnosti ( 77 dB). Nabízí také ochranu proti úniku vody Antioverflow, proti nadměrnému pěnění a dětskou pojistku.

Praktický spotřebič

Předem plněná pračka Candy CS 147TXME/1-S v bílém provedení má digitální otočný volič. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy (+9 rychlými programy do hodiny) si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce

  • Programy: 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Rychlý, Speciální 49 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlý pro malé náplně 14 min, Rychlý pro malé náplně 30 min, Rychlý pro malé náplně 44 min, Rychlý hygienický 59 min, Rychlý sportovní plus 39 min, Rychlý jemný 59 min, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Syntetika, Vlna/ruční praní, Džíny, Eco 40–60 °C, Bavlna
  • Funkce: Předpírka, Extra máchání, Snadné žehlení, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, zablokování tlačítek, bezpečnostní zámek dveří

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat a ušetřit při tom čas, můžete si vybrat jeden z 9 rychlých programů: 14, 30, 44, nebo 59 minut Perfect Rapid. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Technologie Smart Touch

Tato technologie umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem. Praktická aplikace do telefonu vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, nebudete-li si vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.                              

Hlavní funkce, které můžete využít: 

  • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
  • Moje statistiky: inteligentní pračka má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
  • Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
  • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní začne nebo skončí.
  • Tipy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Detektor kilogramů

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie. Praní se tak stává vysoce efektivním. 

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je zhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky nové / rozbalené / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 1-Způsob plnění: přední
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 7 kg
? 4-Počet otáček: 1400 ot/min
? 6-Hloubka: do 50 cm
? 5-Energetická třída: A
Klíčové parametry produktu nadpis:
Kapacita bubnu: 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
Počet programů: 16
Třída energetické účinnosti 2021: A
Fyzické vlastnosti a barva nadpis:
Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 60 Kg
Display/Grafika nadpis:
Vestavěný displej: Ano
Další vlastnosti nadpis:
Značka: Candy
Smart: Ano
Hlučnost nadpis:
Maximální hlučnost: 77 db
Hluk při odstřeďování: 77 db
Funkce nadpis:
Dětská pojistka: Ano
Odložený start: Ano
Doba cyklu: 197 min.
Energetické údaje nadpis:
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 41 L
Celková spotřeba: 0.9 kWh
Roční spotř.en. při praní: 123 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9600 L
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 45 kWh
Vzhled nadpis:
Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním
Další parametry nadpis:
Technologie: NFC
Smart (ovládání mobilem): Ano
Smart aplikace: Candy Simply-Fi
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

candyCandy je italský výrobce domácích spotřebičů. První italská pračka byla vyrobena v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon.

V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny. Candy představuje leadera v sektoru velkých domácích spotřebičů: pračky, myčky, pračky se sušičkou, sušičky, lednice, mrazáky, sporáky a trouby, volně stojící i vestavné, a je na vrcholu v ekologických a výkonnostních hodnotách.

Kategorie

Pračky Candy - Sušičky prádla Candy - Mikrovlnné trouby Candy - Celá nabídka Candy

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX