Stolní mixér KitchenAid Artisan 5KSB4026EC nepoužito-rozbaleno-poškozená krabice

Kód: 8801197119 - KAI5KSB4026ECA
Akce
Značka: KitchenAid
6 900 Kč 5 702 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
 • ..Nepoužité zboží
 • ..Pouze rozbaleno
 • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

KitchenAid Artisan 5KSB4026EAC, červená metalíza

Profesionální stolní mixér KitchenAid Artisan 5KSB4026EAC zpracuje všechny ingredience a vytvoří perfektní chuť. Vyniká svou stabilní litinovou základnou a díky více možnostem barevného provedení jej snadno sladíte s designem kuchyně. Součástí, bez které se neobejdete, je hranatá 1,4l nádoba vyrobená z velice odolného skla. Díky vnitřnímu žebrování se všechny ingredience dostanou do víru mixování. Výkonná motorová jednotka s příkonem 1 200 W dokáže vyvinout rychlost od 600 do maximálních 26 000 otáček za minutu. Silný nůž z tvrzené nerezové oceli zvládne pomocí přesného úhlu optimalizovat výkon a mixování i těch nejtužších přísad.

 

Na ovládání nehledejte nic těžkého

Rychlost mixování lze regulovat pomocí otočného ovladače. Vybírat je možné z 5 rychlostí včetně pulzace a 3 přednastavených programů – led, smoothie, ledový nápoj. Těsnicí víko je opatřeno integrovanou 60ml odměrkou, po jejímž sejmutí lze snadno přidávat suroviny do mixéru. Objevte další doplňková příslušenství k mixéru, která jsou samostatně dostupná – např. 500ml osobní nádoba, 200ml nádoba na malé množství nebo 1l lis na citrusy.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Vybaven motorem s řízením rychlosti Intelli-Speed
  • Litinová základna je stabilní a odolná
  • Skleněná nádoba nabízí velký objem 1,4 l
  • Asymetrický nůž mixuje i tvrdé přísady
  • Volit lze ze 3 přednastavených programů
  • Nádoba je opatřena víkem s integrovanou odměrkou

 

Spojením výkonného motoru, asymetrického nože a žebrované nádoby je možné dosáhnout dokonalé textury i chuti.

 

Robustní a kvalitní provedení

Stolní mixér KitchenAid je vybaven adaptivním motorem s řízením rychlosti Intelli-Speed, pomocí kterého upraví optimální rychlost, aby mohl zpracovat jakoukoliv přísadu. Snadno a bez sebemenší námahy si poradí s vytvořením nadýchané paštiky, hladké omáčky, krémové polévky, lahodných smoothie a nebojí se ani zpracovávat ořechy a led.

 

Intuitivní ovládání

K jednoduchému ovládání slouží knoflík s 5 rychlostmi, včetně pulzování. Volbou různé rychlosti je možné si připravit dokonalou chuťovou kombinaci v požadované textuře. Pro snadnější použití je mixér vybaven i 3 přednastavenými programy a cykly samočištění.

 

Jedinečný asymetrický nůž

Naostřený asymetrický nůž, vyrobený z nerezové oceli, mixuje pod 4 různými úhly. Tím se mu podaří vtahovat obsah do středu nádoby a zpracovávat i tvrdé přísady.

 

Žebrovaná skleněná nádoba

Odolná skleněná nádoba o objemu 1,4 l s odměrkou je vyrobena v hranatém tvaru vylepšeném o vnitřní žebrování. Dokonalá konstrukce se zvednutými vnitřními rohy vhání obsah do víru mixování, takže je možné zpracovat i tuhé přísady. Zkosené horní vnitřní rohy dovolují snáze vylévat obsah.

 

Pevně těsnicí víko

Silikonové víko opatřené pevným těsněním bezpečně doléhá na nádobu. Je také opatřeno odnímatelnou 60ml odměrkou pro snadné přidávání přísad v průběhu mixování.

 

Tři přednastavené programy

3 přednastavené programy vám ušetří práci. Použijí optimální dobu a rychlost mixování pro vytvoření osvěžujících ovocných či zeleninových smoothie, drcení ledu a ledových nápojů.

 

Snadné čištění

Údržba vám nepřidělá mnoho práce, skleněná nádoba i víko jsou snadno omyvatelné v myčce nádobí.

 

Specifikace

Mixér Artisan 5KSB4026
Barva: červená metalíza

Profesionálně vyrobený 3dílný mixér značky KitchenAid: Motor s maximálním* výkonem 1,5 HP (s řízením rychlosti Intelli-Speed), jedinečný asymetrický nůž a žebrovaná nádoba. Díky ladné spolupráci těchto 3 dílů můžete tvrdé přísady rozmixovat ještě více na jemno a dosáhnout tak dokonalé textury i chuti.

Vlastnosti a výhody
* Adaptivní motor s řízením rychlosti motoru Intelli-Speed - na základě obsahu upraví optimální rychlost a zpracuje jakékoliv přísady.
* Jedinečný naostřený asymetrický nůž z nerezové oceli pod správným úhlem - mixuje pod 4 různými úhly, díky čemuž vtáhne obsah do středu nádoby a zpracuje i ty nejtužší přísady.
* 1,4 l skleněná žebrovaná nádoba - vhání obsah zpět na nože, takže se při mixování vytvoří silný vír, díky kterému se zpracují i tuhé přísady.
* Jednoduché intuitivní ovládání - knoflík pro volbu 5 rychlostí včetně pulzování. 3 přednastavené programy (drcený led, ledové nápoje, smoothie) a cykly samočištění. Pomocí řady různých rychlostí lze vytvořit ty nejlepší chuťové kombinace a dosáhnout požadované textury a chuti.
* Stabilní litinová základna a litinový knoflík - robustnost, stabilita, odolnost a snadné čištění.
* Záruka - na tento model se vztahuje 5 let záruky.

* Objevte nové možnosti pomocí doplňkového příslušenství mixéru (prodává se samostatně):
500 ml osobní nádoba
200 ml nádoba na malé množství
1 l lis na citrusy k vytvoření nových chutí

Technická specifikace:
* Příkon 1200 W (nevyjadřuje výkon motoru)
* Výkon Motor s maximálním výkonem 1,5 HP* (* Výkon motoru mixéru byl změřen dynamometrem – přístrojem, kterým se v laboratořích běžně měří mechanický výkon motoru. Naše špičková referenční hodnota výkonu motoru (HP) 1,5 vyjadřuje výkon samotného motoru, nikoliv výkon mixéru uvnitř nádoby mixéru. Stejně jako u jakéhokoliv jiného mixéru výkon v nádobě není stejný jako výkon motoru samotného.)
* Napětí 220-240V / 50-60Hz
* Počet otáček 600–16 000/minuta
* Rychlosti 5 volitelné, 3 přednastavené + pulz
* Materiál motorové jednotky KOVOVÝ ODLITEK
* Délka kabelu 91 cm
* Rozměry výrobku 40,1 × 19,28 × 22,91 cm
* Hmotnost výrobku 6,62 kg
* Objem skleněné nádoby 1,4 l

Obsah balení:
* Skleněná nádoba s noži
* Víko s odměrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče druhá jakost / rozbalené výrobky / vystavované zboží
Záruka: 2 roky
Nezařazeno nadpis:
Příkon mixéru: 1200 W
Objem hlavní nádoby: 1.4 l
Počet rychlostí: 5
Pulzní spínač: ano
Materiál nádoby: sklo
Funkce, příslušenství: drcení ledu, mixování
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 19.28 cm
Výška: 40.1 cm
Hloubka: 22.91 cm
Hmotnost: 6.62 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: