Pračka se sušičkou Candy CSWS 485TWME/1-S ..Nepoužité zboží ..Přední strana malá promáčklina

Kód: CH230774
Tip Estetické poškození Nepoužité zboží
Značka: Candy
7 900 Kč 6 529 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Nepoužité zboží
 • ..Přední strana malá promáčklina (foto v galerii)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS485TWME/1-S v bílém provedení a s chromovou rukojetí. Kapacita nerezového bubnu je 8 kg pro praní a 5 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tato pračka nabízí až 16 základních (z toho 7 rychlých programů do hodiny) + 40 Smart Touch programů. Senzorové sušení nabízí tři úrovně sušení: Extra suché, K žehlení a Do skříně. Ovládání pračky je jednoduché, pomocí otočného voliče a digitálního displeje. Tuto pračku se sušičkou můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, prostřednictvím technologie NFC. Má nerezový buben Shiatsu s masážními body na povrchu s vanou Silitech, bezpečnostní zámek dveří, ochranu proti přepěnění a ochranu proti úniku vody. Maximální dosahovaná hlučnost 77 dB.

Praktický pomocník

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS 485TWME/1-S v bílém provedení vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní můžete svůj volný čas věnovat vašim oblíbeným činnostem. Na jeden prací cyklus vypere 8 kg prádla a vysuší 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy s možností odloženého startu, si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce

 • 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Bavlna, Eco 40-60 °C, Ruční praní, Syntetika, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení Bavlna, Parní program Snadné žehlení 39 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlý speciální 49 min, Smart Touch.
 • Funkce: Nastavení teploty praní a otáček odstřeďování, Rychlé praní/Nastavení úrovně znečištění, Volba sušení, Pára, Předpírka, Přídavné máchání, Hygienický, Odložený start až 24 hod, Ukazatelé zůstatkového času praní a ukončení cyklu, Zablokování tlačítek.

Senzorové sušení

Tato pračka se sušičkou nabízí 3 úrovně sušení:

 • Extra suché - určené pro uložení prádla rovnou do šatníku (skříně, na oblečení).
 • K žehlení - prádlo je mírně vlhké a snadněji se žehlí.
 • Do skříně - na pověšení do skříně.

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat vaše oblečení snadno a rychle, můžete si vybrat jeden ze 7 rychlých programů do hodiny (14, 30 a 44 min, nebo Perfect Rapid 59 minut). Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Speciální Woolmark Apparel Care

Tato chytrá pračka se sušičkou obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Detektor kilogramů

Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivním.

Bezpečný provoz

Pro bezproblémový provoz disponuje tato chytrá pračka praktickými bezpečnostními funkcemi. Před vytopením ochrání vaši koupelnu ochrana proti přetečení. Nežádoucí manipulaci s pračkou zabrání zablokování tlačítek.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyroben z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky se sušičkou pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC. Budete-li chtít využít chytré funkce inteligentní pračky se sušičkou, musíte nejdřív aktivovat režim Smart Touch a to nastavením ovládání do správné polohy. Poté aktivujte ve svém telefonu funkci NFC a udržujte mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 • Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy.
 • Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití pračky se sušičkou.
 • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky se sušičkou II. jakost
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 8 kg
? 4-Počet otáček: 1400 ot/min
? 5-Energetická třída: D
? 4-Kapacita prádla pro sušení: 5 kg
Klíčové parametry produktu nadpis:
Kapacita bubnu: 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021: D
Fyzické vlastnosti a barva nadpis:
Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 53 cm
Hmotnost: 63 Kg
Display/Grafika nadpis:
Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano
Další vlastnosti nadpis:
Značka: Candy
Smart: Ano
Funkce nadpis:
Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
Odložený start: Ano
AquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Ano
Energetické údaje nadpis:
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 44 L
Celková spotřeba: 1.2 kWh
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů pro celý program (praní se sušením): 266 kWh
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů pro program praní (praní bez sušení): 47 kWh
Hlučnost nadpis:
Hluk při odstřeďování: 77 db
Hlučnost (sušení): 56 db
Hlučnost (praní): 51 db
Vzhled nadpis:
Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Další parametry nadpis:
Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5.44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 75 L
Mn.programů pro sušení: 3
Smart aplikace: Candy Simply-Fi
Jazyk ovládacího panelu: symboly
Technologie smart ovládání: NFC
Smart (ovládání mobilem): Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

candyCandy je italský výrobce domácích spotřebičů. První italská pračka byla vyrobena v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon.

V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny. Candy představuje leadera v sektoru velkých domácích spotřebičů: pračky, myčky, pračky se sušičkou, sušičky, lednice, mrazáky, sporáky a trouby, volně stojící i vestavné, a je na vrcholu v ekologických a výkonnostních hodnotách.

Kategorie

Pračky Candy - Sušičky prádla Candy - Mikrovlnné trouby Candy - Celá nabídka Candy

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX