Podlahový vysavač Hoover HydroPower HY71PET 012 bílý/červený nepoužito-oděrky-poškozená krabice

Kód: 8801239603 - HOOHY71PET012
2 200 Kč 1 818 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

 

Hoover HY71PET 012

Jeden přístroj, který si poradí s každým typem povrchu. Společnost Hoover vytvořila kompaktní válcový vysavač HY71PET 012, který funguje zcela bez prachových sáčků. Nečistoty se skladují ve velké transparentní nádobce. Stačí vám jediný pohled a hned vidíte, kdy je objem zaplněn a je třeba nádobu vysypat. Nemusíte se však strachovat, že byste museli nádobu vyprazdňovat po každém použití. Vysoká kapacita 3,5 litru dokáže pojmout velké množství prachu i jiných nečistot, jako jsou např. zvířecí chlupy a podobně.

Efektivní a ekologický

Spotřebič se pyšní označením energetické třídy A. To znamená, že budete mít doma dokonale čisto, aniž byste kvůli tomu ničili životní prostředí. Vysavač se řadí mezi nejúspornější třídy, a to jak u vysávání tvrdých podlah, tak i v účinnosti vysávání koberců, u zpětných prachových emisí.

Omyvatelný filtr

Nečistoty jsou od proudu vzduchu odděleny za pomoci omyvatelného EPA filtru. Maximální příkon 700 W vám bude bohatě stačit pro běžný úklid domácnosti, ať už vysavač využíváte každý den, nebo jednou týdně. Pro ještě jednodušší použití využijte vysoký akční rádius 8 metrů, který zprostředkovává dlouhý kabel. Nemusíte tedy každou chvíli práci přerušovat a přepínat jej do bližší zásuvky. V případě potřeby lze teleskopickou trubici umístit do parkovací polohy, aby vám nepadala na zem a nehrozilo, že vám poničí nábytek. Šetrný k podlaze je vysavač díky pogumovaným kolečkům, která jsou měkčená, aby parkety nepoškrábala.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače nové / II. jakost
Záruka: 2 roky
Napájení vysavače: 230 V
Typ vysavače: Podlahový
Způsob vysávání: Suché
Obecné informace nadpis:
Vysávání: suché
Příkon vysavače: 700 W
Hlučnos: 80 dB
Objem prachového sáčku nebo nádoby: 3.5 l
Určení: ostatní, pro domácnost se zvířaty
Filtrace nadpis:
Typ filtrace: vodní filtrace
Druh filtru: EPA
Hubice nadpis:
Turbokartáč: ano
Typ turbokartáče: mini
Příslušenství nadpis:
Příslušenství vysavače: hubice na čalounění, kartáčová hubice, parketová hubice, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice
Nezařazeno nadpis:
Délka kabelu: 5 m
Provedení trubice: teleskopická
Zdroj energie: síťový 230V
Napájení vysavače: 230 V
Akční rádius/ dosah: 8 m
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 32.0 cm
Výška: 28.0 cm
Hloubka: 45.0 cm
Hmotnost: 3.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Hoover – špičková technologie pro čistý a moderní domov

Hoover je značka s dlouholetou tradicí, která patří mezi světové lídry v oblasti vysavačů a čisticích spotřebičů. Založena byla již v roce 1908 v USA a dnes je součástí skupiny Haier Europe. Značka se zaměřuje na vývoj moderních a výkonných domácích spotřebičů, které spojují efektivitu, design a pokročilé technologie.

Nejoblíbenější produkty značky Hoover:

  • Tyčové, robotické a klasické vysavače
  • Parní čističe a podlahové myčky
  • Pračky, sušičky a kombinované spotřebiče
  • Čističky vzduchu a další péče o domácnost

Proč si vybrat Hoover?

  • ✅ Více než 100 let zkušeností s úklidovou technikou
  • ✅ Inovativní technologie pro efektivní úklid
  • ✅ Moderní design a snadné ovládání
  • ✅ Vysoký důraz na kvalitu a dlouhou životnost

Jsme autorizovaným prodejcem značky Hoover v ČR.

🛒 Prohlédněte si širokou nabídku výrobků Hoover na Diskontni-nakupy.cz – pro čistý domov bez námahy.

 

 

 

Výrobní společnost : CANDY HOOVER GROUP S.r.l
Adresa : CANDY HOOVER GROUP S.r.l Via Privata Eden Fumagalli 20861
E-mail : candyhoovergroupsrl@legalmail.it
Zástupce výrobce v EU : CANDY HOOVER GROUP S.r.l
Adresa zástupce v EU : CANDY HOOVER GROUP S.r.l Via Privata Eden Fumagalli 20861
E-mail zástupce v EU : candyhoovergroupsrl@legalmail.it
×

Splátková kalkulačka ESSOX