Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Pevný disk 3,5" Western Digital RED Plus 8TB Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Kód: 8800369735 - WDGWD80EFAX
Vrácené zboží
5 400 Kč 4 463 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Western Digital WD Red, 8 TB 

Odvědčený výrobce Western Digital uvádí na trh řadu pevných disků WD Red, které jsou optimalizovány pro síťový provoz, ať už v domácnosti, nebo ve firmách. Stejně jako všechny ostatní disky tohoto výrobce se i tato řada vyznačuje vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.

Optimalizováno pro síť 

Ať už chcete zvýšit velikost úložiště v domácím NASu, nebo potřebujete větší prostor na vaše firemní databáze, řada WD Red je pro tyto účely nejvhodnější. Disk nabízí vysokou kapacitu, která se navíc může sčítat v rámci jednoho síťového zařízení. Síťovému nasazení pomáhá exkluzivní technologie NASware 3.0, která vylepšuje výkon vašeho úložiště, zvyšuje kompatibilitu a umožňuje snadnou integraci do velkého množství síťových řešení. Případný upgrade ani výměna disku nebudou s touto technologií zdaleka tak náročné, jak by tomu bylo při použití běžných disků určených pro stolní PC. Oproti běžným PC diskům jsou navíc pevné disky z edice WD Red chráněné proti vibracím, což jednak zvyšuje jejich životnost, jedna značně snižuje hlučnost. Disky jsou navíc testovány na náročný provoz za vyšších teplot a jsou speciálně optimalizované pro snížení spotřeby energie a s tím spojené produkce odpadního tepla. 

Kompatibilita na vysoké úrovni 

Pevné disky z řady WD Red se vyznačují vysokou kompatibilitou, a to jak přímo v rámci jednoho síťového zařízení, jako je NAS, tak v rámci celé lokální sítě. Společnost Western Digital spolupracuje s celou řadou partnerských výrobců NASů, díky čemuž docílila kompatibility s naprostou většinou zařízení na trhu. Systém NASware 3.0 se zase stará o perfektní kompatibilitu v rámci sítě, takže vzdálený přístup k vaším datům nebude problémem ani ze zařízení, jako jsou mobilní telefony, chytré televize, tablety a podobně.

Ideální pro NAS

Série disků WD Red je optimalizovaná pro náročné nasazení v síťovém prostředí.

Skvělá kompatibilita

S disky ze série WD Red nebudete mít problém s přístupem k datům z jakéhokoliv zařízení.

Vhodné i pro domácí použití

Pevné disky z edice WD Red lze využít také jako ideální úložiště rodinných dat, jako jsou fotografie či videa, na vašem domácím NASu.

Exkluzivní technologie NASware 3.0

Pomocí pokročilého nástroje NASware 3.0 můžete snadno upravit nastavení každého disku tak, aby vyhovoval vašemu síťovému prostředí.

Ochrana proti hluku a vibracím

Disky WD Red nabízejí kvalitní ochranu proti vibracím a hluku, což zaručuje vyšší životnost a tichý provoz.

Specifikace

MVP v oblasti úložišť NAS
Máte k dispozici disk WD Red pro každý kompatibilní systém NAS, který vám pomůže splnit vaše potřeby v oblasti úložiště dat. Úložiště WD Red s diskem 8 TB nabízí celou řadu řešení pro zákazníky, kteří hledají nejlepší úložiště NAS s nejlepším výkonem. Disky WD Red vytvořené pro systémy NAS s jednou až osmi pozicemi vám nabízí možnost uložit vaše vzácná data do jedné výkonné jednotky. S WD Red jste připravení na to, co přijde.

Ten pravý disk pro úložiště NAS
Disky pro stolní počítače nebývají navržené tak, aby zvládaly náročné podmínky síťových úložišť a ani pro ně nejsou testované. Využijte prostředí NAS odpovídajícím způsobem a vyberte disk s polem obsahujícím funkce, které pomáhají zachovat data a udržet optimální výkon.

Kompatibilní se systémy NAS
Disky WD Red používají technologii NASware 3.0 a jsou vyrobeny tak, aby vyrovnávaly výkon a spolehlivost ve větších prostředích NAS a RAID.

Udržte disku chladnou hlavu
Stále zapnuté prostředí systému NAS nebo RAID nabízí výměnu za provozu. Disky WD Red byly vytvořeny pro tichý a chladný provoz a optimální kompatibilitu v náročných prostředích s nepřetržitým chodem.

WD RED Pro domácnost
Streamujte, zálohujte, uspořádávejte a plynule sdílejte digitální obsah do televize, počítače a dalších médií. Technologie NASware zvyšuje kompatibilitu disků se systémem NAS a zajišťuje tak lepší přehrávání na vašich zařízeních.

WD RED Pro malé firmy
Firmy usilují o dosahování vyšší produktivity a efektivity – to jsou dva z hlavních principů, které jsou součástí designu disků WD Red. Sdílejte a zálohujte soubory rychlostí, jakou vaše firma požaduje, s diskem WD Red v prostředí NAS.

WD RED Pro velké podniky
Hledáte maximální výkon v prostředí NAS s vysokým zatížením? Disk WD Red Pro zvládá zvýšení pracovního zatížení a požadavků systému.

Navrženo pro úložiště NAS
Disky pro stolní počítače nejsou cíleně konstruovány pro úložiště NAS. Disky WD Red s technologií NASware 3.0 však tento předpoklad splňují. Naše exkluzivní technologie vás zbaví dohadů, jaký disk vybrat. Můžeme vám pomoci najít perfektní úložiště pro váš systém NAS.

Exkluzivní technologie
Plynulá integrace, robustní ochrana dat a optimální výkon v systémech pracujících v náročném prostředí úložiště NAS.

Řada pevných NAS disků WD Red je navržená speciálně pro systémy NAS, které mají 1 až 8 pozic pro pevný disk v 3,5palcovém a 2,5palcovém provedení.

Technické specifikace
• Kapacita: 8TB
• Rozhraní: SATA 6 Gb/s
• Provedení: 3,5"
• Kategorie ot./min.: 5 400
• Vyrovnávací paměť: 256 MB

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložiště
Záruka: 2 roky
4-Typ paměti: HDD
3-Kapacita: 8000 GB
Technické parametry nadpis:
Provedení:
Provedení jednotky: interní
Provedení disku: 3,5 "
Parametry nadpis:
Kapacita disku: 8TB
Otáčky pevného disku: 5400 ot/min
Typ pevného disku: HDD
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Určení: pro NAS
Rozhraní: SATA III, SATA 6 Gb/s
Barva: černá
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 10.16 cm
Výška: 14.7 cm
Hloubka: 2.61 cm
Hmotnost: 1.58 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

wd_logoWestern Digital Corporation (zkrácené na WD) je výrobce počítačových pevných disků a má dlouhou historii v elektronickém průmyslu jako tvůrce integrovaných obvodů a paměťových produktů.  Společnost Western Digital byla založena 23. dubna, 1970.

Western Digital, který byl původně výrobce polovodičových zařízení. Rychle se stal speciálním dodavatelem polovodičových součástek. Western Digital je v současné době druhou největší společností v oblasti pevných disků, hned po Seagate.

Kategorie

Úložiště WD