Myš Logitech Gaming G903 Lightspeed Wireless černá (/ optická / 6 tlačítek / 12000dpi) Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Kód: 8800615502 - LOG9100005084
Vrácené zboží
Značka: Logitech
3 399 Kč –32 %
Myš Logitech Gaming G903 Lightspeed Wireless černá (/ optická / 6 tlačítek / 12000dpi)  Vráceno ve 14ti denní lhůtě
3 399 Kč –32 % 2 300 Kč 1 901 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Logitech

Logitech G903 Lightspeed

Logitech G903 Lightspeed představuje splněný sen každého náročného hráče. Myš zaručuje bezkonkurenční herní zážitek díky jedinečné technologii Lightspeed s odezvou 1 ms a nejlepším optickým senzorem, který je na trhu k dostání, který nabízí rozsah 200-12000 DPI. Myš disponuje atraktivním ergonomickým designem s RGB podsvícením, jehož jas i barvu lze volitelně regulovat, takže se plně přizpůsobí individuálním estetickým požadavkům. Přídavné závaží o váze 10 g navíc pomůže vyvážit myš přesně podle vaší ruky, takže vám při míření na kritický headshot kurzor nikdy neujede stranou. 11 programovatelných tlačítek nabízí novou úroveň hráčského komfortu, jejich funkce jsou totiž plně ve vaší režii.

Z vlastních zkušeností k ní pak doporučujeme dokoupit speciální podložku Logitech Powerplay, právě díky níž už nebudete muset řešit dobíjení.

Opěrný bod v cestě za herními úspěchy.

Bezdrátové nabíjení POWERPLAY

Myš je revoluční i tím, že ji můžete nabíjet při nečinnosti i během hraní zásluhou technologie bezdrátového nabíjení POWERPLAY. Dostane se vám tak bezdrátové svobody, ale nebudete už přitom nikdy muset řešit výměnu baterií nebo nabíjení akumulátoru. Tato speciální verze totiž podporuje bezdrátové nabíjení myši přes speciální podložku Logitech Powerplay.

Jedinečná ve všech ohledech

G903 je nejmodernější a nejvybavenější herní myš značky. Dává to jasně najevo technologiemi, jako je LighSpeed s odezvou 1 ms nebo dobíjení PowerPlay a další, díky nimž už například nikdy u bezdrátové myši nebudete muset řešit dobíjení.

Bezdrátová technologie LighSpeed 

Konektivita LighSpeed je garancí ultimátní rychlosti a špičkové spolehlivosti s tím nejlepším výkonem.


Odlehčená konstrukce

Logitech optimalizoval hmotnost myši tak, že vylepšil, co se dá: od tenkých stěn odlitku po paprskový design ultrarychlého rolovacího kolečka. Díky tomu váží jen 110 gramů a k dispozici je i vyjímatelné závaží o hmotnosti 10 g můžete, ale také nemusíte použít. Záleží na tom, jak lehkou myšku potřebujete.


Přesnost nade vše

Senzor PMW3366 vám pomůže k oslavě sladkého vítězství. Jde o jeden z nejmodernějších senzorů na světě, vyznačující se přesností, nulovým vyhlazováním či zaokrouhlováním pixelů, a to v plném rozsahu DPI od 200 do 12 000.


Logitech Gaming

Připojte myš k počítači, stáhněte si software Logitech Gaming a přizpůsobte si nastavení podle svých představ. Jednou z vychytávek je například volba podsvícení. Na výběr máte 16,8 milionu barev a celou řadu různých úrovní jasu, aby myš zářila tak, jak si přejete, a vždy jste měli přehled o umístění tlačítek – těch je celkově 11 a jsou programovatelná. Navíc si můžete zvolit, zda chcete vyladit ovládání pro praváky či leváky a myši nechybí ani vlastní paměť.

Skvělá výdrž

O dlouhou výdrž pečuje exkluzivní technologie taktování pro minimální spotřebu energie senzoru. Výsledkem je, že na nabití dokáže pracovat až 32 hodin, přičemž asistent baterie Logitech Gaming poskytne informace, jako je odhad životnosti atp.

Specifikace

Na tuto myš spoléhají ti nejlepší členové týmu esports
Při stresových okamžicích může být latence tím rozhodujícím faktorem mezi absolutním vítězstvím a zdrcující porážkou. S miliony v sázce se i ti nejlepší profesionálové týmu esports mohou na myš G903 spolehnout. Myš G903 disponuje frekvencí odezvy 1 milisekunda a naším optimálně vyladěným bezdrátovým připojením 2,4 GHz a poskytuje ohromující citlivost pro přesné zaměřování soutěžní úrovně.


Výkon s přesností jednotek pixelů
Myš G903 je vybavena optickým senzorem PMW3366, který je většinou považovaný za nejlepší herní senzor pro myš na trhu. Senzor PMW3366 vykazuje nulové vyhlazování, filtrování či zrychlení v celém rozsahu hodnot DPI (200–12 000 DPI) a propůjčuje tak myši ohromující přesnost snímání a konzistentní odezvu při jakékoli rychlosti. Pro dosažení ještě vyšší přesnosti a rychlosti můžete použít funkci přizpůsobení povrchu Logitech Gaming Software a vyladit si tak senzor pro svůj herní povrch.

Maximální pohodlí a rychlost
Každá součást myši G903 byla optimalizována za účelem snížení hmotnosti při zachování stability. Každý prvek konstrukce byl analyzován a upraven dle možností za účelem odstranění přebytečné hmotnosti – od tenkých stěn odlitku po dutý „paprskový“ design rychlého rolovacího kolečka. Výsledkem je bezdrátová myš o hmotnosti pouhých 110 g, která je maximálně pohodlná i při delším používání a poskytuje rychlejší odezvu na pohyb.

Možnost přizpůsobení vaší ruce a stylu
Plně přizpůsobitelné rozvržení tlačítek a provedení pro obě ruce umožňuje ovládání levou i pravou rukou a je kombinovatelné prakticky s každým stylem úchopu myši s celou řadou možných poloh dlaně a prstů. Pro ty, co preferují vyšší hmotnost, je s myší G903 dodáváno volitelné, vyjímatelné 10g závaží.

Pro hraní s dlouhou výdrží
Myš G903 disponuje exkluzivní technologií taktování, která výrazně snižuje spotřebu energie senzoru, díky čemuž budete moci nepřetržitě hrát po dobu 32 hodin – po celý soutěžní víkend – na jediné nabití.* Asistent baterie v Logitech Gaming Software vám poskytuje informaci o stavu nabití a nabízí odhad zbývající životnosti baterie.

*Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

To nejlepší z obou světů
Zapojte datový a nabíjecí kabel, a pohodlně přepínejte mezi bezdrátovým a kabelovým režimem bez přerušení hry. Za pomoci přiloženého adaptéru USB udržujte vysílač LIGHTSPEED USB v blízkosti pro rychlé přepínání mezi kabelovým a bezdrátovým režimem.

Nevyčerpatelná energie
Díky Logitech G dostala nová éra hraní reálnou podobu. A navíc bezdrátovou. Již jsme prokázali schopnost poskytovat nepřekonatelnou přesnost, rychlost a bezdrátovou výkonnost při hraní bez prodlev v podobě oceňovaných herních myší G900 a G403. A nyní jsme z misky vah odstranili také čas nabíjení. Doplňte sestavu o POWERPLAY, první a jediný systém bezdrátového dobíjení herních myší na světě, který zajistí energii pro myš G903 a G703 během hraní i při nečinnosti.

* Systém bezdrátového dobíjení POWERPLAY je prodáván samostatně

Volitelný modul se závažím
Myš G903 je vybavena volitelným vyjímatelným modulem se závažím o hmotnosti 10 g, díky kterému si budete moci hmotnost myši přizpůsobit podle svých potřeb. Když nepoužíváte systém dobíjení POWERPLAY.

Rychlejší a spolehlivější
Technologie taktování myši G903 maximalizuje rychlost snímání a životnost baterií a zároveň minimalizuje jejich degradaci zpravidla způsobenou vlivem teploty, vlhkosti, stárnutí a rozdílů mezi jednotlivými kusy.

Rychlá, přesná a spolehlivá aktivace klikání
Do levého a pravého tlačítka myši byl integrován systém zdvihu prostřednictvím kovových pružin a kovové závěsy pro jasnou a čitelnou reakci s rychlou odezvou klikání. Tento systém pomáhá snížit dráhu zdvihu mezi tlačítky a spínači, a zároveň také snižuje zpětný ráz – a zrychluje tak možnost opakovaného použití po každém kliknutí. Tento systém navíc přispívá k nižší a více konzistentní a předvídatelné síle potřebné pro jednotlivá kliknutí.

Uložte si svá nastavení
Díky integrované paměti si svá nastavení můžete vzít s sebou, ať jdete kamkoli. Svá nastavení si můžete uložit do paměti myši a používat je na libovolném počítači PC bez nutnosti instalovat software či se přihlašovat.*

* Pro přizpůsobení nastavení profilů je vyžadován Logitech Gaming Software

Vyberte si z 16,8 milionu barev
Pomocí úžasných barev RGB si budete moci přizpůsobit barvu a jas podsvícení tak, aby vyhovovalo vašemu stylu, systému a prostředí. Díky Logitech Gaming Software si budete moci vybrat z plného spektra až 16,8 milionu barev a synchronizovat světelné obrazce a efekty s ostatními zařízeními Logitech G.

Vyladěné ovládání
Přepínání DPI během hraní vám umožní programovat a přepínat až mezi 5 nastaveními citlivosti, od zaměřování s přesností na pixely (200 DPI) pro ostřelování až po bleskurychlé manévry (až 12 000 DPI) pro rychlé obraty o 180 stupňů.*

* Pro přizpůsobení nastavení DPI je vyžadován Logitech Gaming Software.

Technická specifikace:
• Senzor: PMW3366
• Rozlišení: 200–12 000 dpi
• Max. zrychlení: 40 G (testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)
• Max. rychlost: 400 ips (testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)
• Formát dat USB: 16 bitů na každé ose
• Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
• Mikroprocesor: 32bitový ARM
• Vydrž hlavních tlačítek: 50 miliónů kliknutí
• Max. vzdálenost: testováno na 250 kilometrů
• Životnost baterií: výchozí podsvícení 24 hodin, bez podsvícení 32 hodin
• Výška: 130,3 mm
• Šířka: 66,5 mm
• Hloubka: 40,4 mm
• Hmotnost: 110 g, pouze myš
• Délka kabelu: 1,83 m

Systémové požadavky:
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
Mac OS X 10.10 nebo novější
Port USB
Připojení k internetu pro Logitech Gaming Software

Obsah balení:
Herní myš G903
Nenáročný nanopřijímač
Kabel USB pro nabíjení/data
Pouzdro s příslušenstvím
Volitelný rozšiřující adaptér pro přijímač
Volitelné 10gramové závaží
Volitelná boční tlačítka (2x levé, 2x pravé)
Záslepky tlačítek (levá, pravá)
Uživatelská dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 2 roky
Připojení nadpis:
Provedení: bezdrátové
Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti nadpis:
Technologie: Optická
Nezařazeno nadpis:
Typ použití: herní
Barva: černá
Max. rozlišení: 12000 DPI
Počet tlačítek: 6
Podsvícení: ano
Vertikální: ne
Velikost: standardní
Tlačítko pro změnu dpi: ano
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 7.2 cm
Výška: 17.5 cm
Hloubka: 13.6 cm
Hmotnost: 0.502 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logitech_logoLogitech je Švýcarská holdingová společnost. Logitech vyrábí zařízení pro počítače jako jsou klávesnice, počítačové myši, herní ovladače, webové kamery, reproduktory nebo sluchátka. Na japonském trhu používá společnost značku Logicool, protože Logitec existuje v této zemi již od roku 1982. Vlastní také svou herní edici výrobků Logitech G.

Společnost byla založena v roce 1981 v Lausanne ve Švýcarsku, rychle expandovala do Silicon Valley, a začala spojovat životy lidí prostřednictvím inovativních počítačových periferií a mnoha průmyslových prvotin, mimo jiné infračervené bezdrátové myši, trackballu ovládaného palcem, laserové myši a dalších.

Kategorie

Klávesnice Logitech - Myši Logitech 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení