Mraznička Candy CCTUS 544IWHN ..Nepoužité zboží ..Pouze rozbaleno

Kód: CH231085
Tip Nepoužité zboží
Značka: Candy
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Skříňová mraznička Candy CCTUS 544IWHN v bílém provedení dosahuje roční spotřeby elektrické energie 166 kWh. K dispozici je 91 litrový čistý objem mrazničky a její mrazicí kapacita jsou 4 kg potravin za 24 hodin. Pro uložení vašich potravin jsou k dispozici čtyři zásuvky. Patří do klimatické třídy N-ST a odmrazuje se manuálně. Její hlučnost je 40 dB. Pro pohodlné otevírání dvířek je vybavena vnějším nerezovým madlem. Rozměry (V׊×H): 85 × 55 × 58 cm.

Candy CCTUS 544IWHN

Skříňová mraznička Candy CCTUS 544IWHN vám zaručí nižší náklady na energie. Všechny její funkce jsou vyvinuty tak, aby využívaly minimální množství energie, čímž budou vaše účty mnohem nižší. Roční spotřeba dosahuje 166 kWh. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovaly jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání.

Mrazicí prostor

Mrazák má uvnitř dostatečný prostor pro uskladnění množství potravin. Výbavu tvoří 4 průhledné plastové zásuvky, díky čemuž uvidíte, jaké potraviny máte uskladněné. Termostat je mechanický. Rozmrazování se realizuje manuálně. Vnitřek osvětluje praktické a úsporné LED světlo.

Dostatečný objem

Skříňová mraznička disponuje objemem 91 litrů. Mrazicí výkon této mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 4 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. V případě výpadku proudu se nemusíte obávat o uložené potraviny, protože akumulační doba dosahuje 12 hodin. Při provozu vás nebude rušit nadměrný hluk. Hlučnost dosahuje pouhých 40 dB.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mrazničky nové / II. jakost
Záruka: 2 roky
1-Konstrukce mrazničky: šuplíková
2-Objem mrazničky: do 100 l
? 5-Energetická třída: E
Konstrukce nadpis:
Typ: volně stojící
Konstrukce mrazničky: skříňová
Umístění vestavby: není vestavná
Objemové vlastnosti nadpis:
Objem mrazničky: 91 L
Počet oddělených prostor v mrazničce: 4
Spotřeba nadpis:
Energetická třída: E
Spotřeba energie za rok: 166 kWh
Klimatické vlastnosti nadpis:
Mrazící výkon: 4 kg/24h
Klimatická třída: N-ST
Doba skladování při poruše: 12 hod.
Funkce nadpis:
Beznámrazová = nofrost: ne
Supermrazení: ano
Doplňující vlastnosti nadpis:
Hlučnost: 40 dB
Rozšířená záruka: -
Displej: Ano
Nezařazeno nadpis:
Šířka mrazničky: 55 cm
Výška mrazničky: 85 cm
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 55 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 33 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

candyCandy je italský výrobce domácích spotřebičů. První italská pračka byla vyrobena v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon.

V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny. Candy představuje leadera v sektoru velkých domácích spotřebičů: pračky, myčky, pračky se sušičkou, sušičky, lednice, mrazáky, sporáky a trouby, volně stojící i vestavné, a je na vrcholu v ekologických a výkonnostních hodnotách.

Kategorie

Pračky Candy - Sušičky prádla Candy - Mikrovlnné trouby Candy - Celá nabídka Candy

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX