Komínová digestoř OPK3590ss Rozbaleno - Poškozený obal

Kód: CON2210211 - OPK3590SS2JAKOST_2
Značka: Concept
2 100 Kč 1 736 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Rozbaleno
  • ..Poškozený obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Komínový odsavač par Concept OPK3590ss v nerezovém provedení je zařazen v energetické třídě C. Montáž odsavače je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání umístěné v přední části nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 537,3 m³/hod. při hlučnosti 61 dB. Osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED žárovek. Odsavač par je vybaven 3 kovovými filtry pro zachytávání mastnoty. Průměr odtahu: 150 mm. Šířka 90 cm.

Výkon odsavače par

Výkon odsavače Concept OPK3590ss by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Odsavač nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 537,3 m³/hod. Podle norem by měl být  odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vepředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení jsou 3 kovové tukové filtry, které můžete mýt v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnotu. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990424 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti na 3-4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program na nižší teplotu a bude jako ze škatulky. Nemáte-li momentálně přístup k myčce, bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké domácí spotřebiče
Záruka: 2 roky
Klíčové parametry produktu nadpis:
Maximální hlučnost: 61 db
Třída energ.účinnosti: C
Maximální výkon odsávání: 537 m3
Fyzické vlastnosti a barva nadpis:
Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 66 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 11.5 Kg
Display/Grafika nadpis:
Vestavěný displej: Ne
Další vlastnosti nadpis:
Smart: Ne
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 66 cm
Výška komínu (max.): 106 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 2
Materiál nadpis:
Materiál: nerez
Energetické údaje nadpis:
Celková spotřeba: 37 kWh
Vzhled nadpis:
Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace
Filtrování nadpis:
Počet tukových filtrů: 3
Funkce nadpis:
Automatické spuštění: Ne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX