Klávesnice Razer Ornata V2, RGB, US černá (RZ03-03380100-R3M1) Poškozený obal - Vystaveno

Kód: 8800852666 - RAZ0303380100R3M1
Akce Tip
Značka: Razer
2 899 Kč –48 %
Klávesnice Razer Ornata V2, RGB, US černá (RZ03-03380100-R3M1) Poškozený obal - Vystaveno
2 899 Kč –48 % 1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
 • ..Poškozený obal
 • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

  • Kvalitní spínače kombinující mechanickou a membránovou technologii
  • Mediální a programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání
  • Pohodlné použití díky koženkové opěrce zápěstí
  • Luxusní RGB podsvícení pro dokonalý zážitek ze hry
  • Možnost použití s Xbox One (základní vstup)

 

S herní klávesnicí Razer nepropásnete žádnou herní akci!

Mechanicko-membránové spínače

Klávesnici tvoří kombinované, hybridní mechanicko-membránové spínače. Ty zajišťují rychlou odezvu s kliknutím a vyznačují se mimořádnou odolností a jemností, takže vám psaní textu i herních pokynů půjde snadno a plynule od ruky.

Multifunkční klávesy

V horní části se nacházejí mediální klávesy, pomocí kterých můžete snadno a pohodlně ovládat média, např. hudební či filmové přehrávače. Nechybí zde ani moderní multifunkční kolečko, jež vám umožní plynule regulovat hlasitost dle konkrétních požadavků.

RGB podsvícení

Vyberte si z bohaté nabídky 16,8 milionu barevných odstínů a nastavte si efekty světelného podsvícení, které vašemu hraní dodá ještě stylovější atmosféru. Zábavnější bude hra nejen pro vás, ale i vaše publikum, pokud akci streamujete pro diváky.

Opěrka zápěstí

Měkká koženková opěrka zápěstí nabídne maximální pohodlí vašim rukám, které potřebují po dlouhých hodinách hraní také chvilku odpočinout. Kromě toho vám zpříjemní i psaní delších textů, kdy u počítače sedíte hodiny bez přestávky a nemáte možnost si odpočinout.

Programovatelná tlačítka

Programovatelné klávesy zaručí ještě efektivnější hru. Nastavte si požadované funkce, které nejčastěji používáte, a mějte je k dispozici stiskem jediného tlačítka. Své nastavení si můžete uložit do paměti klávesnice jako vlastní profil.

Spodem vedené kabely

Zapomeňte na překážející kabely a málo místa na stole. Jedinečný design klávesnice vám umožní nepotřebnou délku kabelu schovat do spodní části. Ven vám povede skutečně jen tolik kabelu, kolik potřebujete k připojení k monitoru nebo počítači. Na stole zůstane pořádek a budete mít více místa k neomezenému hraní i nerušené práci.

Specifikace

Výkonná herní klávesnice vybavená středně vysokými klávesami pro rychlý a přesný stisk. V této klávesnici se dokonale kombinují výhody klávesnic mechanických a klávesnic membránových pro optimální hmatovou zpětnou vazbu a reakce. Klávesnice nabízí možnost podsvícení kláves s několika režimy barevných schémat pomocí funkcne Chroma RGB, je vybavena programovatelnými klávesy včetně možnosti on-the-fly záznamu maker, anti-ghosting obvody a 10-key Rollover pro stisk většího množství kláves a ergonomickou opěrkou zápěstí. Klávesnice má US popisky kláves.

Klávesy pro přesný stisk
Klávesnice je vybavena středně vysokými klávesami pro rychlý a přesný stisk. Klávesy leží na gumové membráně, takže každý stisk působí lehce a měkce, a i přesto je dostatečně důrazný a přesný. Díky přítomnosti kovové západky, která stisk potvrdí. V této klávesnici se tak dokonale kombinují výhody klávesnic mechanických a klávesnic membránových pro optimální hmatovou zpětnou vazbu a reakce. Klávesnice je vybavena pokročilými technologiemi jako je Anti-Ghosting a 10-key Rollover. Díky těmto technologiím si s klávesnicí naplno užijete například závody aut, při kterých můžete zároveň držet plyn, zatáčet do stran a zároveň přibržďovat. Prostě ať stisknete libovolné množství kláves najednou, všechny budou bez problému rozeznány.

Podsvícené klávesy
Tato herní klávesnice vám také mimo jiné nabízí plně podsvícené klávesy s možností přizpůsobení podsvícení kláves díky několika různým barevným režimům. Barevným podsvícením kláves můžete jednoduše oživit design svého domova a vaše hraní získá tu správnou šťávu. U této klávesnice jistě také oceníte i její vybavení ergonomickou opěrkou pro vaše zápěstí. Ergonomie je důležitou součástí při každodenní práci na počítači nebo při častém a dlouhém hraní. Tato opěrka tak zajišťuje optimální polohu vašich rukou během těchto chvil a přispívá ke snížení tlaku na oblast karpálních tunelů a koriguje pronaci zápěstí.

Vlastnosti:
• Razer ™ Hybrid Mecha-Membrane přepínače
• Multifunkční digitální kolečko a mediální klávesy
• Podsvícení Razer Chroma RGB
• Koženková ergonomická opěrka na zápěstí
• Razer Synapse povolen
• Systém vedení kabelů ze spodu
• Plně programovatelné klávesy se záznamem makra za chodu
• Možnost herního režimu
• Pletený kabel z optických vláken
• 1000 Hz Ultrapolling
• Kompatibilní s Xbox One pro základní vstup

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Nezařazeno nadpis:
Typ klávesnice: herní
Název spinačů: není uvedeno
Typ spínačů: hybridní mechanická
Typ kláves: nízkoprofilové
Anti-ghosting: ano
Podrobnosti nadpis:
Provedení: kabelové
Rozhraní: USB 2.0
Layout klávesnice: Anglický layout
Podsvícení klávesnice: ano
Rozměry balíku nadpis:
Šířka: 20.7 cm
Výška: 8 cm
Hloubka: 49.6 cm
Hmotnost: 1.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: