Chladnička CANDY CCE4T618EW ..Nepoužité zboží ..Dvířka deformace plechu ..Levá strana malé promáčkliny + oděrky

Kód: CH230656
Estetické poškození
Značka: Candy
6 999 Kč 5 784 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Dvířka deformace plechu
  • ..Levá strana malé promáčkliny + oděrky (foto v galerii)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaná chladnička CANDY CCE4T618EW

  • spadá do energetické třídy E
  • celkový objem činí 341 l
  • možnost dálkového ovládání a dalších vychytávek skrze aplikaci hOn
  • beznámrazová technologie Total No Frost Circle+
  • četné množství funkcí k prémiové péči o potraviny
Candy Fresco CCE4T618

Nové moderní kombinované chladničky Fresco

Fresco je zbrusu nová chladnička Candy navržená v Itálii v různých rozměrech, aby se snadno vešla do každého stylu kuchyně. Možnost přizpůsobit si vnitřky chladničky podle svých potřeb díky flexibilnímu systému činí lednici osvěžující a nastavitelnou pokaždé, když to potřebujete. Navíc s aplikací hOn můžete využít plný potenciál chladničky, a to jak v modelech s připojením WIFI, tak v modelech vybavených aplikací pouze s obsahem.

Candy Fresco CCE4T618

Doplňkový obsah a dálkové ovládání

Proč nevyužít lednici naplno? Stáhněte si aplikaci hOn a objevte kompletní sadu propojených funkcí, které vám zjednoduší každodenní užívání chladničky Candy Fresco CCE4T618EW. Získejte užitečné tipy a rady prostřednictvím chytrého telefonu a užívejte si funkcí jako například Food Locator, jenž vám doporučí správné umístění potravin; Smart Drink Assistant, který vás po vložení upozorní na správnou teplotu, anebo Inventory Assistant s nímž si můžete plánovat pravidelné nákupy či sledovat trvanlivost. Samozřejmě také můžete bezdrátově zapnout Rychlé mrazení, funkci Dovolená nebo Eco režim. Aplikaci a veškeré její chytré funkce můžete jednoduše využívat, ať už jste kdekoli, pomocí dálkového ovládání.

 
Candy Fresco CCE4T618

Rovnoměrná distribuce chladného vzduchu, ve všech úrovních

Zapomeňte na ruční odmrazování mrazničky! Total No Frost Circle+ zaručuje homogení teplotu a vlhkost. Tato nová technologie zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky a na jejích stěnách, a zabraňuje množení plísní a bakterií až o 94 %*. Navíc těsnění celého spotřebiče Candy Fresco CCE4T618EW má speciální úpravu proti plísním.

* Výsledky testů porovnávající chladničku skupiny Haier s technologií Total No Frost Circle+ s chladničkou skupiny Haier s technologií „přímého proudění“ Total No Frost.

Candy Fresco CCE4T618

Flexibilní uspořádání interiéru

Přesuňte police i přihrádky v kombinované chladničce Candy Fresco CCE4T618EW a užijte si až 100 různých kombinací vnitřního uspořádání pro plnou flexibilitu skladování. Díky jedinečné možnosti uzpůsobit vnitřní prostor dle svých aktuálních potřeb vznikne XXL prostor, který využijete opravdu na maximum. Navíc díky beznámrazové technologii Total No Frost Circle +, která udržuje rovnoměrnou teplotu a vlhkost v každém rohu, můžete své potraviny skladovat kdekoli chcete.

Candy Fresco CCE4T618

Optimální teplota pro zachování čerstvosti s vnitřním ovládáním nebo nastavením v aplikaci

Ovládání chladničky Candy Fresco CCE4T618EW je velmi intuitivní, decentní a nijak nenarušuje jedinečnost celého produktu. Můžete si snadno nastavit správnou teplotu chladničky od 2 °C do 8 °C a aktivovat funkci Rychlé chlazení. Kdykoli potřebujete rychle vychladit jídlo a nápoje, stačí aktivovat Super freeze (pouze v aplikaci) nebo Super Cool, abyste dosáhli optimální teploty. Pokud je funkce rychlého chlazení nebo rychlého mrazení nastavena, teplota lednice a teplota mrazáku může být rychle snížena, a to ve stejný čas. Tím si potraviny zachovají svou čerstvost a neztratí své nutriční hodnoty.

Candy Fresco CCE4T618

Bezpečnost, odolnost či delší trvanlivost se zásuvkou Cool Box

Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Jejich zaoblený a elegantní design také usnadňuje čištění, aniž by se do štěrbin usazovaly nečistoty. Pro optimální skladování ovoce a zeleniny je uvnitř chladničky Candy Fresco CCE4T618EW k dispozici průhledná a ergonomická zásuvka Cool Box. Ta díky jednoduché mechanické regulaci vlhkosti zajistí, že plodiny budou déle čerstvé, a zabrání tím případnému plýtvaní s potravinami.

Candy Fresco CCE4T618

Na hvězdičkách záleží

Kombinovaná chladnička Candy Fresco CCE4T618EW dostala označení čtyřmi hvězdičkami*, což znamená, že jde o nízkoteplotní prostor s teplotou nižší než -18 °C, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin a zmrazování čerstvých potravin. 4kg mrazícím výkonem se udává hmotností čerstvých potravin, které je možné zmrazit za 24 hodin.

* Hvězdičky mrazáku slouží k označení minimální zaručené teploty a účelu, pro který je označený mrazící prostor konstruován.

Candy Fresco CCE4T618

Osvětlení bez energetických ztrát a ohřívaní interiéru

LED osvětlení uvnitř chladničky Candy Fresco CCE4T618EW ušetří až 90 % energie, má 50× lepší viditelnost a 30× delší životnost v porovnání s tradičním osvětlením. Světlo z LED svítidla je zcela bez tepelného účinku, a navíc zachovává organoleptické* vlastnosti potravin.

* Charakteristiky, které lze hodnotit lidskými smysly – zrakem, čichem, chutí, hmatem atd. – k hodnocení vlastností.

Candy Fresco CCE4T618

Rychlá instalace i otevírání dvířek

Díky otočným dvířkám můžete svou ledničku Candy Fresco CCE4T618EW umístit do každé kuchyně. Rychlá instalace umožňuje umístění dveřních pantů na levou i pravou stranu spotřebiče. Nová integrovaná ergonomická a funkční rukojeť navíc ladí se zaoblenými hranami dveří, což dodává výrobku jemnější vzhled a usnadňuje uchopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky nové / II. jakost
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 5-Energetická třída: E
1-Provedení: kombinovaná
2-Umístění mrazáku: nahoře
6-Výška chladničky: 185cm
Vlastnosti nadpis:
Hlučnost: 39 dBA
Zaměnitelné otevírání: Ano (zákazník)
Retro: Ne
Smart: Ne
Materiál polic: Skleněné
Možnost umístění: Volně stojící
Emisní třída hluku: C
Počet polic: 4
Antibakteriální úprava: Ne
Napojení vody: Ne
Celkový objem: 341 L
Objem chladničky: 222 L
Objem mrazáku: 119 L
Provedení: S vnitřním mrazákem
Počet přihrádek mrazničky: 3
Umístění mrazící části: Dole
Obecné nadpis:
Model: CCE4T618EW
Typ přístroje: Kombinovaná chladnička
Funkce nadpis:
Ukazatel teploty: Ano
No frost: Ano
Super chlazení: Ne
Super mrazení: Ne
Energetické parametry nadpis:
Energetická třída: E
Klimatická třída: N-ST
Roční spotřeba energie: 256.00 KWH
Akumulační doba: 10 H
Mrazící výkon: 5.4
Vzhled a design nadpis:
Barva: Bílá
Rozměry a hmotnost nadpis:
Hmotnost: 63.00 KG
Hloubka: 65.80 CM
Šířka: 59.50 CM
Výška: 185.00 CM
Výbava nadpis:
Displej: Ano
Počet dveří: 2
Nulová zóna: Ne
Dveře ve dveřích: Ne
Výrobník ledu: Ne
Zásobník na vodu: Ne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

candyCandy je italský výrobce domácích spotřebičů. První italská pračka byla vyrobena v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon.

V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny. Candy představuje leadera v sektoru velkých domácích spotřebičů: pračky, myčky, pračky se sušičkou, sušičky, lednice, mrazáky, sporáky a trouby, volně stojící i vestavné, a je na vrcholu v ekologických a výkonnostních hodnotách.

Kategorie

Pračky Candy - Sušičky prádla Candy - Mikrovlnné trouby Candy - Celá nabídka Candy

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX