Víceúčelový vysavač Thomas AQUA+ PET&FAMILY oranžový ..Použito - Vráceno - Ušpiněno ..Chybí čistící prostředek ..Záruka 12 měsíců

Kód: 8802184233 - THS788563
Tip Použité zboží Vrácené zboží
Značka: Thomas
5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Použito - Vráceno - Ušpiněno
 • ..Chybí čistící prostředek
 • ..Záruka 12 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Thomas AQUA+ PET & FAMILY, šedá/oranžová

Noční můrou všech chovatelů domácích mazlíčků jsou všudypřítomné chlupy po celé domácnosti. Nejen pro zvládnutí chlupů vyvinuli ve společnosti Thomas unikátní vysavač PET & FAMILY z řady AQUA+. Jedná se o model, který vyniká zejména svým skvělým výkonem a velmi bohatou nabídkou přídavných funkcí zvyšujících vaše možnosti při vysávání. Díky speciální technologii vodní filtrace a velmi účinnému HEPA filtru, který zachytí i ty nejjemnější prachové částečky, pyly, roztoče a jiné alergeny, je tento model ideální variantou i pro alergiky a citlivější jedince.

Skvěle vybavený

Maximální příkon přístroje, který činí 1 600 W, zajistí extrémní výkon, jenž si poradí s čímkoli, co vás bude při úklidu očekávat. S celkovým akčním rádiem 11 metrů navíc dosáhnete i do vedlejší místnosti. Součástí balení tohoto modelu je kromě klasické kobercové hubice také parketová hubice, štěrbinová hubice, turbo kartáč na srst a speciální hubice na čalounění. Vedle toho můžete využít speciální hubici s tlakovým čištěním na čalounění, s níž si poradíte i se skvrnami.

 

Klíčové vlastnosti

  • Vhodný pro suché i mokré vysávání, vytírání a odstranění skvrn
  • Zajistí čistý a svěží vzduch v domácnosti
  • Výborné výsledky při odstraňování zvířecích chlupů
  • Německá kvalita 

 

Chlupy vašich mazlíčků mě nezastaví!

 

Suché vysávání

Odstraňte z koberců, podlah a dalších povrchů prach, rozsypaný cukr či kávu a další suché nečistoty. Díky vysokému příkonu 1 600 W a možnosti regulovat sací výkon odstraníte špínu snadno a rychle, aniž by hrozilo poničení povrchu.

Mokré vysávání a vytírání

Kromě suchých nečistot lze jediným přístrojem odstranit také rozlité kapaliny. Mokré vysávání přístroji nijak neuškodí, kapaliny se dostanou až do sáčku na nečistoty, nebudou proto zůstávat uvnitř trubice či v nástavci. Kromě mokrého vysávání lze použít také funkci vytírání.

Čistý a svěží vzduch

Uvnitř vysavače je umístěný dodatečný filtr, který v kombinaci se speciálním systémem zvládne zachytit prachové částice i ve vodě. Díky tomu během úklidu automaticky čistí ovzduší ve vaší domácnosti. Vzduch efektivně zvlhčuje a zanechává ho čerstvý a svěží, aby se dobře dýchalo i malým dětem či alergikům.

Hubice na zvířecí chlupy

Přístroj je speciálně určený pro majitele domácích mazlíčků. Nabízí tři různé hubice, které zvládnou odstranit chlupy a další stopy po vašich mazlíčcích z podlahy, koberce i čalounění. Najdete zde turbo kobercovou hubici, přepínatelnou kobercovou hubici a 190mm hubici na čalounění. 

Německá kvalita

Všechny komponenty, které tvoří tento model, jsou vyrobené v Německu. Přístroj tak zajišťuje skutečnou německou kvalitu a spolehlivost, takže si můžete být jistí, že vám vysavač vydrží bezchybně funkční dlouhé roky.

Jednoduchá manipulace

Tento unikátní vysavač vyniká kromě svých skvělých výkonnostních vlastností také jednoduchým ovládáním, díky kterému se nebudete příliš namáhat a dostanete se kamkoliv. Kromě 11metrového akčního rádiu napomáhají jednoduché manipulaci s přístrojem zejména speciální pogumovaná kolečka, se kterými je pohyb radostí.

Široká nabídka příslušenství

Nabídka příslušenství výrazně rozšiřuje možnosti tohoto pomocníka. Součástí balení je například velmi praktická štěrbinová trubice. Tu využijete zejména na vysátí nečistot a prachu ve velmi špatně dostupných místech, jako je prostor za nábytkem nebo v rozích místností. 

Šetrný ke všem povrchům

Široká nabídka příslušenství dělá z vysavače ideální variantu pro všechny povrchy. Nemusíte mít strach jej používat ani na drahých podlahách. Se speciální parketovou hubicí a jejími štětinami je vysávání nejen účinné, ale také extrémně šetrné.

Vysaje cokoliv

O účinnost a extrémní výkon se stará kromě motoru zejména unikátní turbo kartáč. Právě ten se stane vaším nejlepším pomocníkem, pokud máte doma mazlíčka. Zvládne hravě vysát i ty nejhůře odstranitelné chlupy z koberců, rohožek a jiných obtížně udržovatelných povrchů.

Nejen klasické vysávání

Díky možnosti dávkování spreje si jednoduše poradíte i se skvrnami nejen na podlaze. Mycí přípravek můžete jednoduše nastříkat na skvrnu, které se chcete zbavit, a vysavač se postará o jeho následné vysátí. Podlaha bude čistá i dokonale suchá.

Specifikace

VYSAVAČ NA ZVÍŘECÍ CHLUPY: AQUA+ PET / FAMILY
Chlupy a nečistoty po zvířatech nemají šanci!

VLASTNOSTI:
* Suché i mokré vysávání
* Filtrační systém AQUA+, který ve vodě spolehlivě a bez zápachu zachycuje zvířecí chlupy, prach i roztoče
* Speciální omyvatelný hygienický filtr
* Příkon: 1600 W*
* Třístupňová regulace sacího výkonu pomocí funkce ECO-Control
* Speciální systém mokrého vysávání
* Rychlé a důkladné odstranění skvrn a stop po nečistotách
* Pracovní dosah: 11 m
* MADE IN GERMANY

PROČ SI POŘÍDIT SPECIÁLNÍ VYSAVAČ NA ZVÍŘECÍ CHLUPY?
Pokud žijete s domácími mazlíčky, odpovíte si sami: kočičí chlupy po celém gauči, otisky pacek od dveří až po koberec a nečistoty po dalších domácích mazlíčcích, to vše při úklidu znamená spoustu práce navíc.

Sáčkovým vysavačům při těchto činnostech rychle dochází dech i kapacita. Odolné nečistoty a zvířecí chlupy mnohem snadněji odstraníte pomocí našeho vysavače, který je vybaven nejen speciálními hubicemi na zvířecí chlupy, ale také tlakovým systémem pro mokré čištění. Vodní filtr vysavače AQUA+ PET / FAMILY navíc brání šíření zvířecích chlupů a částic nečistot mimo filtrační systém, což výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti. Zvířecí chlupy a částice nečistot jsou hygienicky odstraněny spolu se špinavou vodou.

FILTRAČNÍ SYSTÉM AQUA+
NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE NA VYSÁVÁNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ.
Jeho protivníky jsou prach, nečistoty a zvířecí chlupy, a proto musí být vysavač, který má splnit nároky domácností se zvířecími mazlíčky, mimořádně výkonný. Vysavače AQUA+ PET / FAMILY disponují filtračním systémem AQUA+, který představuje nejmodernější technologii pro čištění podlah, koberců a čalounění.

Použitím systému, který si vystačí s pouhým litrem vody, způsobila společnost THOMAS revoluci ve vysávání a čištění. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ váže pomocí kohoutkové vody i ty nejjemnější prachové částice a zvířecí chlupy, díky čemuž se nečistoty nemohou dostat zpět do okolního vzduchu.

ŠEST DOBRÝCH DŮVODŮ KE KOUPI VYSAVAČE AQUA+ PET / FAMILY
1. SUCHÉ VYSÁVÁNÍ
Vysavač THOMAS AQUA+ PET / FAMILY má příkon 1600 wattů s plynulou elektronickou regulací sacího výkonu a funkcí ECO-Control.

2. MOKRÉ VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ
Vysavač AQUA+ PET / FAMILY můžete použít i k vysávání kapalin.

3. ODSTRANĚNÍ SKVRN
K důkladnému odstranění odolných skvrn vysavače AQUA+ PET / FAMILY používají mokré čištění.

4. ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH V DOMÁCNOSTI
Díky dodatečnému filtru a systému pro zachycení prachových částic ve vodě přispívá vysavač AQUA+ PET / FAMILY k mnohem čistšímu vzduchu v domácnosti. Použití vysavače navíc mírně zvlhčuje okolní vzduch. Výsledkem je čerstvý vzduch jako po svěžím letním dešti.

5. SPECIÁLNÍ HUBICE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY
K dispozici jsou tři hubice pro odstranění zvířecích nečistot z jakéhokoliv povrchu. Přepínatelná kobercová hubice je vhodná k vysávání zvířecích chlupů z koberců a tvrdých podlah. K dosažení těch nejlepších výsledků při vysávání koberců je určena turbo kobercová hubice. K odstranění zvířecích chlupů a nečistot z čalounění a potahových látek slouží 190 mm široká hubice na čalounění.

6. MADE IN GERMANY
Od prvotní myšlenky až po hi-tech výrobek: vysavač AQUA+ PET / FAMILY je kompletně dílem našich konstruktérů. Vyrábí se pouze v Německu, díky čemuž se naši zákazníci mohou spolehnout na jeho maximální funkčnost a kvalitu.

TECHNOLOGIE A VÝKON
* Napětí: 230 voltů
* Jištění: 16 ampérů
* Příkon motoru ve wattech IEC/max.: 1400/1600
* Počet úrovní regulace sání: 1
* Max. podtlak: 280 mbar
* Objem nádržky cca: 1,8 l
* Objem nádoby na vysávání vody cca: 1,8 l
* Délka kabelu cca: 8 m
* Pracovní dosah: 11 m
* Počet koleček: 2 velká kolečka, 2 řídicí kolečka Easy-Drive

VYBAVENÍ
* Sací hadice s koleny
* Hadice na mokré čištění vedená vně
* Teleskopická trubka z nerezové oceli
* Dotykové ovládání
* Touch-Tronic
* Stupeň vysávání ECO
* Elektronická regulace sacího výkonu
* Mechanicky regulovatelný sací výkon
* Madlo na přenášení
* Nesené příslušenství na vysavači
* Parkovací poloha: dvojitá
* Automatické navíjení přívodní šňůry

ČISTICÍ KONCENTRÁT
* Koncentrát THOMAS ProTex na čištění koberců: 250 ml

FILTRAČNÍ SYSTÉM
* Filtrační systém AQUA+
* Speciální hygienický filtr
* Vzduchový filtr MICRO
* Sáček XXL o objemu 6 l

PŘÍSLUŠENSTVÍ DODÁVANÉ S VYSAVAČEM
* Kobercová hubice na zvířecí chlupy
* Kartáč na turbo vysávání
* 190 mm široká hubice na čalounění
* 360 mm dlouhá štěrbinová hubice
* Hubice s tlakovým čištěním na koberce a tvrdé podlahy
* Hubice s tlakovým čištěním na čalounění
* Čisticí koncentrát THOMAS ProTex
* Sáček XXL o objemu 6 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače nové / II. jakost
Záruka: 1 rok
Napájení: 230 V
Provedení: Bezsáčkový
Typ vysavače: Podlahový
Způsob vysávání: Suché, Mokré
Nezařazeno nadpis:
Příkon vysavače: 1 600 W
Typ filtrace: vodní filtrace
Typ konstrukce: podlahový
Elektrická zásuvka: ne
Akční rádius/ dosah: 11 m
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 31.8 cm
Výška: 30.6 cm
Hloubka: 48.6 cm
Hmotnost: 8.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX