Přenosný reproduktor Sony SRS-XB33 černý Vráceno ve 14tidenní lhůtě

Kód: 8801300907 - SONSRSXB33B
Vrácené zboží
Značka: Sony
3 399 Kč –15 % 2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
 • ..Vráceno ve 14tidenní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Sony SRS-XB33, černá

Chtěli byste uspořádat večírek, na který vaši přátelé jen tak nezapomenou? Povolejte do akce přenosný bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB33 a užijte si se svými blízkými party roku! Tento moderní přístroj se prostřednictvím zvuku EXTRA BASS a režimu LIVE SOUND postará o hudební složku vašeho večírku a k tomu přidá i efektní party osvětlení. Vy si tak můžete nerušeně užívat večer.

Reproduktor se může pochlubit snadným ovládáním, dá se postavit na výšku i na šířku a dokáže pracovat s bezdrátovými technologiemi Bluetooth i NFC. Jejich prostřednictvím jej můžete jednoduše spárovat s chytrým mobilním telefonem či jiným zařízením, z nějž pak do něj můžete streamovat muziku přesně podle svého gusta. Využívat přitom můžete i mobilní aplikace Sony | Music Center a Fiestable, pomocí kterých se dá snadno ovládat hudební playlist i osvětlení reproduktoru.

  Klíčové vlastnosti 

 • Skvělý zvuk EXTRA BASS s režimem LIVE SOUND 
 • Bezdrátové technologie Bluetooth a NFC 
 • Odolnost vůči vodě, prachu i nárazům 
 • Efektní party osvětlení 
 • Výdrž baterie až 24 hodin 
 • Z reproduktoru si můžete dobít mobil 
 
Vaše příští party se ponese ve znamení skvělé muziky, působivých světelných efektů a hlavně úžasné zábavy.

Dokonalé basy

Tento reproduktor rozduní vaši party na plné obrátky. Využívá totiž speciální technologii EXTRA BASS, která je zárukou precizního podání hlubokých tónů. Pasivní zářiče zde totiž ve spolupráci s širokopásmovými reproduktory vylepšují všechny nízké tóny, čímž dodávají basům kýženou energičnost a dynamiku.

Odolné provedení

Výhodou party reproduktoru Sony SRS-XB33 je i jeho skvělá odolnost, díky níž vám toto zařízení poslouží i v náročnějších podmínkách. Přístroj se pyšní certifikací IP67, takže odolá vodě (je plně omyvatelný) i prachu. A aby toho nebylo málo, nevadí mu ani nárazy.

Čistý zvuk bez zkreslení

Sony SRS-XB33 využívá jednotku reproduktoru X-Balanced Speaker Unit s membránou, která nemá kruhový tvar. Díky tomu dochází ke zvýšení akustického tlaku, což vede k říznějším basům i eliminaci nežádoucích zvukových zkreslení.

Zažijte festivalovou atmosféru

Aktivujte funkci LIVE SOUND a vychutnejte si hudební smršť, kterou znáte z rozjetých letních festivalů. Zmíněná funkce spočívá ve vysílání zvuku do širšího prostoru, takže se můžete těšit na působivý prostorový zážitek, při němž vás hudba dočista pohltí.

Rozsviťte svůj večírek

Pomocí party reproduktoru Sony SRS-XB33 můžete svůj večírek okořenit i atraktivní hrou světel. Přístroj totiž disponuje osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu.

 

Skvělá výdrž a funkce powerbanky

Na jedno nabití můžete prostřednictvím tohoto party reproduktoru poslouchat hudbu až 24 hodin. A jistě oceníte i praktickou funkci powerbanky, díky níž si můžete z reproduktoru nabít mobil či jiné kompatibilní zařízení.

 

Připojte další reproduktory

Prostřednictvím funkce Party Connect si můžete užít poslech hudby z několika reproduktorů najednou. Spojit tak můžete až 100 kompatibilních zařízení, u nichž se pak synchronizuje hudba i osvětlení.

 

 

Praktická funkce handsfree

Protože tento reproduktor nabízí i funkci hlasitého odposlechu, můžete jej využívat i pro uskutečňování handsfree hovorů.

Obsah balení

  • Party reproduktor Sony SRS-XB33
  • USB kabel
  • Dokumentace

Specifikace

Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní a odolné provedení s dlouhou výdrží baterie, hlubokým basovým zvukem a blikajícími světly. Dává vám tak svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.
» Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK
» Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný
» Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk
» Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: Až 14 hodin)
» Oživte svůj večírek blikajícími světly

Uspořádejte párty kdekoli a kdykoli
Odolný proti vodě, prachu a otřesům. Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní design s baterií s dlouhou výdrží, takže vám nic nebude bránit při poslouchání hudby jako vystřižené z festivalu.

Objevte model SRS-XB33
Seznamte se s některými funkcemi a technologiemi, kterými se model SRS-XB33 vyznačuje.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli
Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Odolnost
Díky odolné konstrukci a dlouhé výdrži baterie vás reproduktor SRS-XB33 nenechá na holičkách.

Připravena na cokoli
Reproduktor SRS-XB33 je skutečně odolný, takže vám dá svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.

Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný
Díky krytí IP67 je reproduktor vodotěsný a odolný proti slané vodě – takže se nemusíte bát jej používat ani u moře či u bazénu – a není žádný problém ho umýt.

Naprosto prachuvzdorný
Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB33 vzít na pláž, do lesa, na poušť, zkrátka kamkoli chcete – nepřestane hrát ani v prašném prostředí.

Odolnost především
Reproduktor SRS-XB33 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB33 upustíte, bude stále funkční.

Dlouhá životnost baterie
Výdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB33 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutým osvětlením v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 14 hodin zábavy.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?
Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit modelu XB33 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar.

Vyšší akustický tlak a nižší zkreslení
Nekruhový tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.

Čistší zvuk a širší zvuková scéna
Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu
Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Postranní pasivní zářiče
Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Uslyšíte hudbu jako naživo
Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK
Reproduktory modelu SRS-XB33 byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Naše hranaté reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Rozsviťte večírek
Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB33 je vybaven osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu. Můžete dokonce změnit barvu proužkového světla, aby odpovídalo vaší náladě.

Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect
S funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH® propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center
Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Aplikace Fiestable
Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB33 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Jednoduché ovládání
Reproduktor SRS-XB33 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Telefonování v režimu handsfree
Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok
Ať už umístíte reproduktor SRS-XB33 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty.

Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH® a NFC™
Technologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je to.

Nabíjecí porty USB Type-C® a USB
Reproduktor SRS-XB33 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®. Pokud vašemu smartphonu začne docházet energie, stačí ho zapojit do portu USB reproduktoru a baterii dobít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty bluetooth venkovní reproduktory rozbaleno vráceno
Záruka: 2 roky
Základní specifikace nadpis:
Běžná výdrž baterie: 24 hod.
Napájení: vestavěný akumulátor
Bezdrátové připojení: Bluetooth, NFC
Rádio: ne
USB: ano
Vstup AUX: ne
Příjem telefonních hovorů: ano
Odolnost: IP67
Podpora nabíjení mobilního telefonu: ano
Barva: černá
Označení BT připojení: SRS-XB33
Velikost: 25 cm
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 24.6 cm
Výška: 9.4 cm
Hloubka: 10.6 cm
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení