Přenosný reproduktor Bose SoundLink Revolve šedý Použito-rýha-nahr.obal,chybí zdroj-12m

Kód: 8802109083 - BOESLINKREVS
Použité zboží Estetické poškození
Značka: Bose
2 400 Kč 1 983 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Použito záruka 12 měsíců
  • ..Oděrky
  • ..Náhradní obal
  • ..Neoriginální USB kabel
  • ..Chybí zdroj.
  • ..Náhradní obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Populární menší brácha

Ať už patříte mezi aktivní společnost a máte rádi kolem sebe pohyb, hudbu a energii nebo si jen rádi poslechnete kvalitní muziku na chatě nebo v přírodě ale reproduktor na vašem mobilu není ten ideál, je správnou volbou přenosný reproduktor. Proslulý, prověřený a renomovaný americký výrobce reproduktorů BOSE přinesl na trh žhavou novinku ve formě menšího přenosného reproduktoru Bose SoundLink Revolve.

Nejen pouhá historie

Předchozí modely se staly takřka etalonem ideálu pro tato přenosná zařízení a nový model SoundLink Revolve není obyčejným pokračovatelem. Účelem je uživatele ohromit, jak kvalitní, hluboký a přesný zvuk může z takto malého reproduktoru vycházet. Díky tomuto pojetí je zajištěno, aby si již nikdo nespletl takto reprodukovaný zvuk.

Zvuky 360° a možná i vícekrát

Reproduktor nabízí reprodukci 360°. Účelem je větší konzistence a rovnoměrnost pokrytí reprodukce. Pokud vám však nestačí jeden, je možné připojit najednou až dva reproduktory SoundLink Revolve v režimu Party Mode.

Doma, v lese, u bazénu?

Svými rozměry 15,2 cm na výšku a průměru ca 8,2 cm je vskutku kompaktní a díky zpracování s vyšší odolností je připraven na přenášení v tašce či batohu nebo na méně jemné používání. Vody se však také nebojí a díky ochraně IPX4 nabízí odolnost proti stříkající vodě, což se rozšiřuje použití k bazénu nebo do koupelny.

Precizní zpracování

Pro minimalizaci možností šumu nebo snižování kvality zvuku rezonováním ve spojích byla vnější konstrukce vyřešena jednoduše z jednoho jediného kusu hliníku. Díky tlakovému pásu snižuje nedokonalosti, duální pasivní zářiče poskytují hluboké basy a vysoce výkonný převodník zajišťuje plnost kvalitních zvuků. Poskytuje opravdu hodně výkonu v malém těle.

Jednoduché propojení s aplikací

Propojení poskytuje aplikace Bose Connect, která je ke stažení pro Android i iOS. Komunikace probíhá bezdrátově pomocí Bluetooth a s funkcí NFC je spárování ještě jednodušší. V aplikaci můžete nejen ovládat, spouštět hudbu ale také přepínat zařízení a v režimu Party Mode také připojit zároveň dva reproduktory a zvýšit už tak vysoký a kvalitní hudební zážitek.

Energie sbalená na cesty

Reproduktor má vlastní baterii, jež má vzhledem k velmi vysokému výkonu výdrž až úctyhodných 12 hodin na jedno nabití, jež probíhá pomocí konektoru USB. Díky mikrofonu a hlasovému ovládání je možné používat reproduktor také pro hlasité telefonování jako handsfree. Zajímavou funkcí je i využití multifunkčního tlačítko pro vyhledávání pomocí Siri nebo Google Now. Ostatní tlačítka jsou pro běžné ovládání a připojení je možné také pomocí jacku 3.5 mm.

Specifikace

Zcela nový a jedinečný reproduktor k dostání na trhu Bose SoundLink REVOLVE

Zcela nová, revoluční konstrukce a umístnění reproduktoru spolu s precizním zpracovaním i přes své poměrně malé rozměry, dokáže díky výkonnému převodníku poskytnout zvuk v plném rozsahu, duálně-pasivní radiátory zajistí hutné basy bez vibrací a tlaková brána udrží zvuk bez nedokonalostí.

K tomu všemu ještě jedinečný všesměrový 360° akustický deflektor pro navození opravdu realistického zážitku.

Klíčové vlastnosti

Bluetooth technologie s NFC pro spojení s telefony a tablety s dosahem až 10 metrů
Duálně-pasivní radiátory
Všesměrový 360° akustický deflektor
Tlaková brána
Vodě a prachu odolný dle certifikace IPX4
• Na jedno nabití vydrží hrát až 12 hodin
Přístup k Siri a Google Now i bez telefonu díky multifunkčním tlačítkům
AV vstup - možnost připojení 3,5mm jacku
Handsfree - možnost hlasitého telefonovaní
Hliníkové tělo

Vnější rozměry:
15,2 × 8,2 × 8,2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktory nové / II. jakost
Záruka: 1 rok
Základní specifikace nadpis:
Bluetooth: ano
NFC: ano
USB: ano
Vstup AUX: ano
Příjem telefonních hovorů: ano
Výdrž baterie: 12 hod.
Napájení: vestavěný akumulátor
Barva: šedá
Označení BT připojení: Soundlink Revolve
Velikost: 15 cm
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 8.2 cm
Výška: 15.2 cm
Hloubka: 8.2 cm
Hmotnost: 0.66 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX