Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Pračka Siemens iQ500 WG44G2A0CS bílá ..Nepoužité zboží ..Pouze rozbaleno

Kód: 3540101628 - SIEWG44G2A0CS2
Akce
Značka: Siemens
14 610 Kč 12 074 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • 1 400 ot./min. • český panel • i-Dos: automatické dávkování pracího gelu • stainRemoval: odstraní skvrny • varioSpeed: zrychlí prací cyklus • reload: možnost doplnění prádla • vnitřní LED osvětlení bubnu • antiVibration design • V × Š × H: 84,8 × 59,8 × 59 cm (hloubka s přesahem: 63,6 cm)

 

Siemens WG44G2A0CS

Pračka s předním plněním Siemens WG44G2A0CS z řady iQ500 vás upoutá nejen svým elegantním designem, ale hlavně vysokým výkonem a přídavnými funkcemi. Na velkém LED displeji, který je v českém jazyce, přehledně a intuitivně najdete všechny potřebné informace. Pračka je vybavena technologií i-Dos, která automaticky dávkuje prací gel podle typu tkaniny, tvrdosti vody a stupně znečištění. Díky funkci varioSpeed dokážete zkrátit prací program až o 65 %. S reload funkcí snadno doplníte i zapomenuté prádlo během praní.

Čisté oblečení beze svrn

Inteligentní funkce stainRemoval pomůže odstranit čtyři nejběžnější typy skvrn. Senzorový systém waterPefect Plus detekuje množství, typ a stupeň znečištění prádla. Díky tomu nastaví potřebné množství vody. Vše bude dokonale vyprané s optimální spotřebou. V 63litrovém bubnu waveDrum bude prádlo jako v bavlnce. Jeho inovativní struktura má tvary vln a asymetrické unašeče šetrně zacházejí s prádlem. Navíc má buben LED osvětlení a na vše krásně uvidíte.

Klíčové vlastnosti:

  • Inteligentní dávkování pracího gel: technologie i-Dos
  • Systém stainRemoval odstraní až 4 druhy běžných skvrn
  • Technologie varioSpeed urychlí prací cyklus až o 65 %
  • Nejúspornější energetická třída A
  • Přehledný velký LED displej v českém jazyce

 

Pračka, která dokáže automaticky dávkovat prací gel díky technologii i-Dos.
 

Maximální využití pracího prostředku

Automatický systém dávkování pracího prostředku i-Dos dokáže na milimetr přesně určit správné množství pracího prostředku a aviváže. Pomocí senzorů zjistí typ a množství prádla, detekuje jeho znečištění a podle toho vypočítá, kolik je potřeba vody a pracího prostředku. Vaše prádlo bude perfektně vypráno s optimální spotřebou vody a pracího prostředku. 

 Velmi výkonný a spolehlivý motor

Efektivní motor iQdrive zajistí klidný a příjemný chod. Vyberte stejný výkon s nižší spotřebu energie, krátký program s perfektními výsledky nebo maximální otáčky při odstřeďování. Bezuhlíkový motor si se vším poradí a jistě oceníte jeho tichý a spolehlivý chod. Minimálně se opotřebovává a 10letá záruka je toho důkazem.

Přidat prádlo během praní už není problém

Když náhodou zapomenete přidat tričko nebo ponožku, funkce reload umožní přerušit spuštěný prací cyklus a otevřít pračku. Přidáte zapomenuté prádlo a následně pokračujete v praní.

 Rychle a dokonale čisté prádlo

Funkce varioSpeed pomocí chytrých senzorů zjistí objem náplně a druh materiálu a podle toho přizpůsobí proces praní. Dokáže zrychlit prací cyklus až o 65 %. Teď už budete prát efektivně a ušetříte spoustu času.

Skvrny nemají šanci

Vaše oblečení odteď bude zářit jako nové. Ať už je znečištění malé nebo velké, inteligentní systém stainRemoval si s nimi poradí. Nastaví teplotu vody, rychlost otáčení bubnu a dobu namáčení. Skvrny tak nebudou mít šanci. Volbu pro odstraňování skvrn můžete používat s většinou programů 

Už žádné plýtvání vodou

Inteligentní systém senzorů zajistí maximální účinnost při distribuci vody. Detekuje typ a množství prádla v 256 úrovních. Podle zjištěných informací si pračka automaticky nastaví přesné množství vody. S waterPerfect Plus bude výsledkem dokonale čisté prádlo s optimální spotřebou vody. 

Ovládání je přehledné a intuitivní

Na velkém LED displeji se vám pračka bude ovládat velmi jednoduše. Jsou zde dotyková tlačítka, ukazatelé průběhu programu, nastavené teploty, počtu otáček nebo ukazatel spotřeby. Vidíte i zbytkový čas v minutách a můžete na pračce nastavit konec praní až za 24 hod. Budete mít přehled o všem. 

Bezpečné praní funkčního oblečení

Inteligentní způsob otáčení bubnu spolu s regulací teploty zajistí dokonalé a bezpečné praní high-tech nepromokavé textilie. Program outdoor/impregnace je jemný prací cyklus, který chrání membránu. Zvolte vhodný impregnační prostředek a můžete prát oděvy pro každé počasí, sport a outdoorové oblečení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky nové / rozbalené / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 1-Způsob plnění: přední
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 9 kg
? 4-Počet otáček: 1400 ot/min
? 6-Hloubka: do 60 cm
? 5-Energetická třída: A
Konstrukce nadpis:
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 59
Hloubka s přesahem: 63.6 cm
Otevírání dveří: levé
Praní/sušení nadpis-:
Kapacita prádla pro praní: 9 kg
Index účinnosti praní: 1.031
Třída hlučnosti: A
Odstřeďování nadpis:
Max. počet otáček za minutu: 1400 ot/min
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 71 dB
Spotřeba nadpis:
Energetická třída 2021: A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 46 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 48 l
Programy nadpis:
Doba trvání eko-programu: 3:48 hod.
Počet programů: 14
Program pro alergiky: Ano
Funkce nadpis:
Parní pračka: ne
Systém automatického dávkování: Ano
Displej: ano
Český panel: ano
Odložený start: ano
Ukazatel zbytkového času: ano
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody: ano
AquaStop: ne
Nezařazeno nadpis:
Rozšířená záruka: -
Přívodní hadice v balení: ano
SMART: ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: ne
Profesionální výrobek: ne
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.8 cm
Výška: 84.8 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 75.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

siemens_logoSiemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a nedílnou součástí českého průmyslu je již již více než 130 let. Naše portfolio pokrývá řešení pro průmysl, energetiku, dopravu a veřejnou infrastrukturu, technologie budov a zdravotnictví. Siemens je průkopníkem v oblasti Průmyslu 4.0 a Smart Cities, v rámci kterých přináší komplexní digitální produkty a služby.

Od počátku svého působení je Siemens nositelem a zárukou nejmodernějších technologií, které inovují náš průmysl, energetiku, zdravotnictví, infrastrukturu i bezpečnost a zlepšují náš každodenní život.

Kategorie

Pračky Siemens - Chladničky Siemens - Myčky nádobí Siemens - Kávovary Siemens