PHILIPS Kulma (HP8656/00) ..Vystaveno na prodejně ..Drobné oděrky

Kód: 8801944287
Tip Estetické poškození
Značka: Philips
1 144 Kč 945 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vystaveno na prodejně
  • ..Drobné oděrky

Detailní informace

Detailní popis produktu

PHILIPS Kulma (HP8656/00)

Sušení a úprava vlasů zároveň – nový kulmofén Philips ProCare umožňuje dosáhnout krásné přirozené úpravy vlasů a přitom poskytuje vašim vlasům maximální péči. Inovativní lopatkový kartáč přispívá k vytvoření přirozeně rovného účesu bez poškození.

Zvýšená péče s ionizační technologií zajistí lesklé vlasy bez zacuchání

Ionizační péče umožňuje antistatické sušení. Nabité záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně lesklý, hladký účes bez zacuchání.

1000 W pro krásné výsledky

Tento 1000W vysoušeč vlasů vytváří optimální úroveň proudu vzduch a jemného vysoušení a přináší nádherné výsledky každý den.

38mm termokartáč pro uhlazení vlasů

Termokartáč má mimořádně široký průměr 38 mm. Díky šířce válce je dokonalým nástrojem pro vytváření hladkých účesů a vln.

Zasunovací kartáč se štětinkami pro snadné vytváření loken

Tato snadno použitelná foukací kulma je kartáč i kulma v jednom. Štětinky se po stisknutí tlačítka navinou do kartáče, a přístroj tak snadno vytáhnete z vlasů. Zůstane nádherně živá kadeř.

Úzká koncovka zajišťuje koncentrovaný proud vzduchu

Koncovka koncentruje proud vzduchu prostřednictvím otvoru na konkrétní oblasti. Výsledkem je precizní účes; skvěle se hodí pro úpravy nebo dokončení stylového účesu.

Difuzér pro větší objem od konečků

Jedinečný a inovativní difuzér umožňuje dosáhnout objemu přesně tam, kde chcete – u kořínků vlasů.

Nastavení chladného vzduchu pro jemné vysoušení

Nastavení chladného vzduchu je nastavení nízké teploty, které vlasy jemně vysouší, aby se minimalizovala poškození. Tato funkce je vhodná pro všechny typy vlasů, ale obzvláště pro jemné, suché nebo poškozené vlasy. Toto nastavení se dokonale hodí pro horké léto!

Nižší riziko přehřátí díky technologii rovnoměrné distribuce tepla (EHD)

Pokročilá technologie EHD společnosti Philips zajišťuje takové provedení nástavců, jenž rovnoměrně distribuuje teplo. Díky tomu je distribuce tepla vždy rovnoměrná, a to i při vysokých teplotách, takže nedochází k poškození exponovaných míst. Nabízí vám maximální ochranu vlasů před přehřátím, která přispívá k udržení zdravých a lesklých vlasů.

Nejlepší teplota vysoušení díky systému ThermoProtect

ThermoProtect poskytuje optimální teplotu při vysoušení a nabízí další ochranu před přehříváním vlasů. Se stejně výkonným prouděním vzduchu získáte nejlepší výsledky pečujícím způsobem.

Široká žehlička na vlasy pro přirozeně rovný vzhled vlasů

Inovativní široká žehlička na vlasy umožňuje dosáhnout krásně přirozeného rovného vzhledu vlasů a zároveň vlasy chrání před poškozením.

Tři flexibilní nastavení tepla a rychlosti nabízejí lepší ovládání

Požadovanou rychlost a teplotu lze snadno upravit tak, abyste vytvořili dokonalý konečný výsledek. Tři různá nastavení zaručují plnou kontrolu pro precizní a osobitou úpravu účesu.

Kartáče s keramickým povrchem pro lepší péči

Kartáče jsou opatřeny keramickým povrchem, který brání nadměrnému vysoušení. Přispívá k rovnoměrnější distribuci tepla a předchází vzniku horkých míst ve vlasech, která způsobují přehřátí a nadměrné vysoušení vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní péče nové / II. jakost
Záruka: 2 roky
Další parametry nadpis:
Typ kulmy: horkovzdušná
Ionizátor: Ano
Počet rychlostí: 3
Počet teplot: 3
Příkon: 1000 W
Studený vzduch: Ano
Počet nástavců: 5
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): Ne
Délka přívodního kabelu: 2 m
Rotační kartáč: Ne
Cestovní pouzdro: Ano
Napařování: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

philips_logoPhilips je nizozemská firma pro výrobu elektroniky a elektrotechniky. Firma byla vytvořena ve městě Eindhoven v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Jedná se o jednu z největších elektronických firem na světě.

Společnost je světovou jedničkou v oblasti zdravotnických technologií. V posledních deseti letech se transformovali do společnosti zaměřené na řešení zdravotní péče. Cílem je zlepšit zdraví a blahobyt lidí prostřednictvím smysluplných inovací. Naším posláním je do roku 2030 zlepšit 2,5 miliardy životů ročně. Philips se zaměřujeme se na skutečné potřeby lidí tak, aby řešení pomohla systémům zdravotní péče dosáhnout čtyřnásobného cíle: Zlepšit pocity pacientů, zlepšit zdravotní výsledky, snížit náklady na péči a zlepšit pracovní život poskytovatelů zdravotní péče.

Kategorie

Audio Philips - Soundbary Philips - Televize Philips

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX