Myčka Hoover HFB 5B2D3FW ..Nepoužité zboží ..Pouze rozbaleno

Kód: CH231014 - HFB5B2D3FW
Tip
Značka: Hoover
9 995 Kč 8 260 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Volně stojící inteligentní myčka nádobí Hoover HFB 5B2D3FW v bílé barvě v energetické třídě B umyje 15 sad nádobí pomocí 9 programů. Ovládání přes aplikaci HON, Wi-Fi a Bluetooth. Automatické otevření dvířek na konci programu a systém Antioverflow.

Hoover HDPH 2D1145X

Volně stojící myčka nádobí Hoover HFB 5B2D3FW usnadní práci v kuchyni a bez problémů umyje až 15 jídelních sad nádobí. Nabízí širokou škálu programů a praktických funkcí, které využijete při každodenních činnostech. Vnitřek disponuje samočisticím filtrem, který poskytne neustále čistou vodu ve všech fázích mytí.

Programy a funkce

  • 9 základních programů + Wi-Fi: Eco, 45 °C, , Parní 75 °C, Silent Care 55 °C, Auto univerzální 50 - 60 °C, Auto Care 45 - 55 °C, Total Care 50 °C, Rychlý 39 min 60 °C - mytí včetně sušení, Rychlý 29 min 50 °C, Opláchnutí
  • Funkce: Odložený start až 23 hod., Auto Open – Automatické otevření dvířek na konci cyklu, Extra sušení, Ukazatel nedostatku soli na displej, Ukazatel délky cyklu na displeji, Ukazatel ADDISH – kdy je možné doplnit nádobí po spuštění cyklu, Zvukový signál ukončení programu, Možnost vypnutí zvukové signalizace, Možnost uložení posledního cyklu do paměti, Impulzní mytí – zvýšení výkonu, Dětská pojistka

BLDC Speed Drive Inverter motor

Myčka nádobí je vybavena BLDC Speed Drive Inverter motorem, který je bezkartáčový a odolný. Tento motom dokáže zvýšit čisticí sílu, ale zároveň snížit spotřebu energie. Získáte zářivě čisté nádobí při šetrném provozu.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání myčky nemohlo být jednodušší, a to díky bezdrátové technologií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat, v jakém stavu je vaše sušička. Výhodou aplikace je také to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Případně využijete k ovládání i hlasové asistenty Alexa od Amazonu či Google asistent.

Auto Open

Další praktickou funkcí ve výbavě myčky je Auto Open. Tato funkce je praktické řešení, které po skončení mycího cyklu automaticky otevře dvířka myčky. Díky tomu dosáhnete rychlého a maximálního vysušení nádobí bez zapaření.

Total Care

S programem Total Care umyjete veškeré nádobí v jednom mycím cyklu, ať už jde o nejkřehčí kousky, jako např. sklo. Díky programu myčka umyje nádobí maximálně účinně a navíc při nízké hlučnosti. To vše díky technologii impulsního mytí, které během cyklu umožňuje motoru měnit rychlost.

Doplňkové parametry

Kategorie: myčky nádobí II. jakost
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 5-Energetická třída: B
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 15 sad
Klíčové parametry produktu nadpis:
Maximální hlučnost: 44 db
Počet programů: 9
Počet souprav nádobí: 15
Třída energetické účinnosti 2021: B
Fyzické vlastnosti a barva nadpis:
Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 44 Kg
Další vlastnosti nadpis:
Značka: Hoover
Smart: Ano
Hlučnost nadpis:
Funkce nadpis:
Dětská pojistka: Ano
Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
AquaStop funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: 15
Energetické údaje nadpis:
Spotřeba vody na cyklus: 10.5 L
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 65 kWh
Další parametry nadpis:
Technologie: Bluetooth, Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano
Automatické otevírání dveří: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX