HDD 1TB WD10EZRX 64MB SATAIII/600 IntelliPower2RZ ..Nové zboží

Kód: NV_WCC4J2XV9Y3E - 9182150
Novinka
1 520 Kč 1 256 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Nové zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Tichý provoz bez zahřívání pro zajištění ekologicky optimalizovaného výpočetního prostředí.
Pevné disky WD Green byly navrženy k využití jako sekundární disky v počítačích, pro využití v externích pouzdrech a pro další využití, při kterých je výhodou nízká hlučnost i teplota.

Nízká teplota a hlučnost
Technologie WD GreenPower Technology zajišťuje při použití v ultra tichých počítačích a externích discích nižší provozní teplotu. Dosahují tak vysokou spolehlivost a tichý chod.

Snížená spotřeba energie
Nejlepší technologie správy v dané třídě přináší výrazné úspory energie a spolehlivost výkonu.

S důrazem na ochranu přírody
Revoluční provedení disků WD Green a jejich výroba při použití bezpečných materiálů bez příměsí olova či halogenů pomáhají zajistit trvale udržitelnou budoucnost.

Věděli jste že...
Nainstalovat interní pevný disk v počítači je velmi snadné.

Závazek trvalé udržitelnosti společnosti WD.
Iniciativa společnosti WD v oblasti ekologie se neomezuje pouze na úroveň výroby. Zaměřujeme se také na recyklaci a zlepšování kvality ovzduší, vody a přírody.

Správný směr k ekologickým pevným diskům.
Společnost WD zaujala ve svém oboru vedoucí postavení při tvorbě nové kategorie pevných disků, které jsou energeticky úsporné a pomáhají snížit celosvětové nároky na spotřebu energie v jednotlivých počítačích. S více než 100 miliony prodaných disků WD Green* ušetřili uživatelé disků WD Green celkem přes 466 miliónů kWh energie – téměř tolik, kolik ročně vyrobí jedna uhelná elektrárna!

Bez halogenů
Kromě souladu s normou RoHS jsou všechny disky WD Green vyrobeny bez příměsí olova či halogenů, díky čemuž byla snížena úroveň znečištění prostředí skleníkovými plyny.

Snížené nároky na vzácné materiály.
Nová generace pevných disků WD Green společnosti WD je vyrobena s využitím menšího množství vzácných minerálů.

Bezpečné materiály.
Společnost WD, přední výrobce pevných disků, hrdě garantuje, že všechny naše disky jsou vyrobeny ze sta procent z bezpečných materiálů.

Technologie IntelliSeek.
Vypočítává optimální rychlost vyhledávání za účelem snížení úrovně spotřeby energie, hluku a vibrací.

Technologie zavádění rampy NoTouch
Zaznamenávací hlava se nikdy nedotýká disku médií, čímž je zajištěno podstatně nižší opotřebování zaznamenávací hlavy a médií i lepší ochrana disku při přepravě.

Výměna disku je snadná.
Bezplatný software WD Acronis True Image, který je dostupný ke stažení na stránkách podpory společnosti WD, umožňuje zkopírovat všechna data do nového disku, takže můžete získat veškeré výhody nového disku, bez nutnosti znovu instalovat operační systém.

Výhoda produktů WD
Společnost WD podrobuje své produkty rozsáhlému testování funkční integrity (F.I.T) před uvedením na trh. Tímto testováním je zajištěno, že naše produkty dosahují trvale nejvyšších standardů kvality a spolehlivosti značky WD. Společnost WD také nabízí podrobnou znalostní databázi s více než 1 000 užitečných článků. To vše je doplněno o užitečný software i nástroje. Naše linky zákaznické podpory mají delší provozní dobu, abychom vám zajistili pomoc, pokud právě potřebujete. Naše bezplatné linky zákaznické podpory jsou zde pro vás. Podrobnosti můžete získat také pomocí stránek technické podpory společnosti WD.

Doporučené používání.
Pevné disky WD Green jsou testovány a doporučeny pro využití jako sekundární disk počítače, v externích pouzdrech a dalších využitích, kde je požadován tichý provoz bez zahřívání.

Specifikace:
* Kapacita 1 TB
* rozhraní SATAIII/600 (6Gb/s), SATAII/300 kompatibilní
* IntelliPower™ Algoritmy pro pečlivé vyladění rovnováhy otáček, přenosové rychlosti a ukládání do mezipaměti pro dosažení výrazných úspor energie a spolehlivého výkonu.
* 64MB cache
* extrémně tichý
* technologie kolmého zápisu (PMR), IntelliPower™, IntelliSeek™, IntelliPark™, StableTrac™
* snížená spotřeba energie až o 38% oproti běžným diskům
* SecureConnect (zesílení konektoru SATA zamezuje praskání při manipulaci s kabely)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely zdroje a komponenty
Záruka: 2 roky
4-Typ paměti: HDD
3-Kapacita: 1000 GB
Technické parametry nadpis:
Provedení:
Provedení jednotky: interní
Provedení disku: 3,5 "
Parametry nadpis:
Kapacita disku: 1TB
Otáčky pevného disku: IntelliPower ot/min
Typ pevného disku: HDD
Vyrovnávací paměť: 64 MB
Rozhraní: SATA III
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 10.16 cm
Výška: 14.7 cm
Hloubka: 2.61 cm
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

wd_logoWestern Digital Corporation (zkrácené na WD) je výrobce počítačových pevných disků a má dlouhou historii v elektronickém průmyslu jako tvůrce integrovaných obvodů a paměťových produktů.  Společnost Western Digital byla založena 23. dubna, 1970.

Western Digital, který byl původně výrobce polovodičových zařízení. Rychle se stal speciálním dodavatelem polovodičových součástek. Western Digital je v současné době druhou největší společností v oblasti pevných disků, hned po Seagate.

Kategorie

Úložiště WD

×

Splátková kalkulačka ESSOX