Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-604DG šedá Poškozený obal - nepoužité zboží

Kód: 3000017255 - ELEPA91604DG
Akce Tip
Značka: Electrolux
13 999 Kč –34 % 9 190 Kč 7 595 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Nepoužité zboží
 • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Electrolux PURE PA91-604DG Pure A9

Čistička vzduchu Electrolux je diskrétní, minimalistická a skvěle dotvoří interiér vašeho domu. Dodá do vaší domácnosti čistý a zdravý vzduch, abyste se mohli cítit svěží. Technologie PureSense měří kvalitu vzduchu a upravuje čištění dle potřeby. Automaticky sleduje kvalitu vzduchu s technologií Smart a aplikací Pure A9. Kvalita přístroje byla certifikována Evropským centrem pro výzkum alergií ECARF a je vhodná pro alergiky. Dopřejte si domov čistě bez virů a bakterií. Antibakteriální látky a filtr neutralizují 99,9 % bakterií a zabraňují jejich dalšímu množení. Čistička vzduchu mimo virů a bakterií reaguje i na běžné plyny a pachy, které vznikají například při vaření. 

Čistička vzduchu s výkonem až 620 m3/h se doporučuje pro místnosti o velikosti 52–129 m2. Snadno ji budete ovládat pomocí elektronického displeje nebo dálkového ovládání. Nechybí noční režim, který umožní tichý provoz při spánku. Umístěním čističky vzduchu v ložnici si zajistíte čistý vzduch důležitý pro kvalitní spánek. Hlučnost se pohybuje od 17 dB. Při maximálním provozu je pak hlučnost 49 dB, což představuje hluk přibližně běžného hovoru.

Klíčové vlastnosti:

  • Efektivně vzduch zbaví virů a bakterií
  • Wi-Fi a aplikace pro vzdálené ovládání skrze Android a iOS
  • Pro místnosti o velikosti 52–129 m2
  • Krásně tichý chod, který neruší ani v noci
  • Technologie AirSurround, díky níž vyčistí každý kout místnosti 

Vyčistěte si doma vzduch: domov bez virů a bakterií.
 

Dosáhne do všech koutů

S technologií AirSurround nevynechá žádný kout. Vytváří plynulý spirálový proud vzduchu, který dosáhne do všech koutů. Cirkulace vzduchu je tak třikrát rychlejší než předchozí generace.

Reaguje na potřeby vaší domácnosti

S jedinečnou funkcí PureSense zvládne čistička vzduchu neustále monitorovat kvalitu vzduchu a sama upravovat intenzitu čištění podle aktuálního stavu. V režimu Smart vybere přístroj rychlost ventilátoru podle naměřené úrovně kvality vzduchu. Světelná barevná indikace zobrazuje různými barvami stav ovzduší v šesti stupních. V případě potřeby lze zvolit také manuální režim.

Sledujte stav vzduchu odkudkoli

I když jste na cestách či v práci, můžete díky aplikaci Pure A9 a integrované Wi-Fi sledovat kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti, kontrolovat provoz v daném časovém období nebo měnit nastavení. Tato aplikace je vhodná pro systém iOS a Android. 

5 fází filtrace

Čistička vzduchu provádí filtraci v několika fázích pro dokonale čistý vzduch bez prachu, zvířecích chlupů, alergenů či pylů. Mechanický filtr prodlouží životnost filtru, zachytí ze vzduchu větší vzdušné částice a prach. Antibakteriální vrstva zase brání růstu mikroorganismů. HEPA filtr 12 odstraní ze vzduchu drobné nečistoty již od velikosti 0,3 mikronu, a zvládne tak zachytit jemný prach, pyl a další alergeny. Nepříjemný zápach zachytí uhlíkový filtr a také snižuje růst plísní a bakterií. Ionizátor zase odstraňuje vzdušné nečistoty s využitím kladných a záporných iontů. Každý filtr čističky je vybaven unikátním inteligentním štítkem, který zaznamenává jeho využití a pozná zbývající životnost filtru.

Specifikace

Čistička vzduchu řady PURE A9.

* Výkon až 620 m3/h (vhodné pro 52-129 m2)
* SMART technologie výměny filtru (přístroj si pamatuje dobu používání a nezkracuje čas doby výměny filtru

5fázová filtrace:
1. Mechanický filtr prodlužuje životnost celého filtru, zachycuje větší vzdušné částice, mechanické nečistoty a prach
2. Antibakteriální vrstva Cleancel™ brání růstu mikroorganismů
3. Filtr HEPA 12 zachytí 99,5 % částic a nečistot o velikosti pouhých 0,3 mikronu, včetně prachu, pylu a jiných alergenů
4. Uhlíkový filtr zvláště navržený tak, aby zachycoval nepříjemný zápach a kouř do 99 % jeho účinnosti. Rovněž snižuje růst bakterií a plísní ve vaší domácnosti
5. Ionizátor využívá pozitivní a negativní ionty k odstranění vzdušných nečistot včetně prachu, kouře, pylu, alergenů a VoCs

* Hlučnost 17-49 dB v závislosti na výkonu
* Elektronický displej
* Noční režim
* Automatické sledování kvality vzduchu se SMART technologií a aplikací pro systém iOS a Android
* Senzory teploty, světla, vlhkosti, kvality ovzduší, životnosti filtru
* Příkon 4-41 W v závislosti na výkonu
* Wi-Fi 2,4 GHz
* Certifikace přístroje Evropskou ECARF (Europian center of Allergy Research Foundation)

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé domácí spotřebiče levně
Záruka: 2 roky
Nezařazeno nadpis:
Vzduchový výkon: 620 m3/h
Čištěný prostor: 129 m2
Maximální hlučnost: 49 dB
Příkon: 41 W
Indikátor stavu filtru: ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr, Antibakteriální ochrana
Funkce: Displej, Noční režim, Senzor kvality ovzduší, Wi-Fi, Ionizace vzduchu
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 31.5 cm
Výška: 72.5 cm
Hloubka: 31.5 cm
Hmotnost: 8.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

elektroluxSpolečnost Electrolux založená v roce 1919 je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu a celosvětově patří mezi největší výrobce domácích a profesionálních spotřebičů. Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 60 milionů výrobků. Společnost Electrolux vyrábí nejen vysavače (sáčkové, bezsáčkové, tyčové i robotické), ale také chladničky, myčky, pračky, sušičky, varné desky, trouby, vinotéky, sporáky, klimatizace, čističky vzduchu a malé kuchyňské spotřebiče.

Všechny výrobky jsou v souladu se švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Elektrolux tvoří s jasným cílem. Společnost dělá vše pro to, abych naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace, mohli dopřát zákazníkům nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov.

Kategorie

Pračky Elektrolux - Myčky nádobí Elektrolux - Chladničky Elektrolux - Varné desky Elektrolux - Celá nabídka Elektrolux