Vysavač víceúčelový Thomas Perfect Air Animal pure bílý/žlutý Nepoužito, Vystaveno, Poškozená

Kód: 8800728397 - THS786527
Akce Tip
Značka: Thomas
6 699 Kč –28 % 4 800 Kč 3 967 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Nepoužito 
  • ..Vystaveno
  • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Odstraní zápach i zvířecí chlupy

Máte doma psa, kočku nebo jiné domácí zvíře, které po sobě zanechává viditelnou „stopu“, ať již v podobě srsti nebo zápachu? Pak z vlastní zkušenosti víte, že pravidelný úklid je nezbytností. A to nejenom občas. S úsporou času vám ovšem může významně napomoci podlahový vysavač Thomas Perfect Air Animal, který je doslova expertem na práci s nečistotami od domácích mazlíčků. Díky technologii Thomas Aqua vyžadující pouze litr běžné kohoutkové vody nejen že váš byt pročistí, ale navíc jej naplní příjemným zvlhčeným vzduchem.

Profík na všechny podlahy

Není vysavač jako vysavač. Thomas Perfect Air Animal na jednu stranu slouží jako běžný bezsáčkový vysavač, na straně druhé jako specializovaný odstraňovač nečistot po vašich kočkách, psech či jiných zástupců zvířecí říše chovaných v domácnosti. Vystačí si pouze s 1 600W výkonem a režimem pro suché a mokré vysávání. Jak systém funguje? Stačí, když do zásobníku s kapacitou 1,8 litru napustíte vodu z vodovodu a začnete pracovat s dodaným příslušenstvím.

Vysavač si poradí s lecčíms. Bez problémů zvládne suché vysávání prachu, pylu, roztočů nebo chlupů zvířat a to za doprovodu elektronické regulace sacího výkonu a funkce ECO control. Rozlije-li se vám na podlaze čaj, džus nebo jiná kapalina, bravurně si s ní poradí v režimu mokrého vysávání. Odtud zbývá už jen krůček k odstraňování odolných skvrn. Napájecí kabel o délce takřka 8 metrů a akční 11metrový rádius vám umožní dostat se prakticky kamkoliv i bez užití prodlužky.

Vzduch jako po letním dešti

Odstranění nečistot je jedna věc, ale co nepříjemný zápach? Věřte, nebo ne, Thomas Perfect Air Animal pure si poradí i s ním. Vysátý znečištěný vzduch se spolu s nečistotami nejprve zvlhčí v ejektoru a následně zachytí v nádobě filtru Aqua-Pure, aniž by hrozilo riziko jeho návratu do ovzduší. Což ocení nejenom uživatelé, kteří neradi vykonávají práci nazdařbůh, ale i alergici, jimiž jsou potenciálně všichni z nás. I proto je vysavač německým sdružením pro alergiky doporučován jako účinná prevence proti jejímu vzniku.

Odstraněním škodlivého obsahu v ovzduší schopnosti vysavače nekončí. Díky tomu, že ke své práci využívá vodního zdroje, jemně během vysávání zvlhčuje a pročišťuje vzduch, což poznáte ihned zkrátka proto, že se vám bude lépe dýchat. Kvalita ovzduší se posune na úplně jinou rovinu. Režim mokrého vysávání v kombinaci s dodávanými hubicemi je také obzvláště účinný při tlakovém čištění například z koberců, sedaček a čalounění. S nečistotami si bravurně poradí 190 mm široká hubice k tomu určená.

Ergonomické a bezpečnostní prvky

K vlastní práci používáte mimořádně kvalitní teleskopickou sací trubici z nerezové oceli s ochranou na nohy a sací hadici s trubkovým obloukem Komfort. Pro pohodlnější pojezd po bytě slouží řídicí 360° kolečka Easy-Drive s dvěma variantami parkovací polohy. Samozřejmostí je automatické navíjení kabelu, praktický funkční vypínač Soft-Touch a Cross-Bumper nárazník, chránící vysavač i vybavení bytu před nechtěnými nárazy při pojezdu.

Součástí vysavače je bohaté příslušenství, které zahrnuje především unikátní systém filtrů, složeného z filtru HEPA 13 bez skelných vláken, filtru s aktivním uhlím a jednoho mikrofiltru. K práci s rozličným typem povrchů slouží speciální hubice na čalounění, 360 mm dlouhá hubice na štěrbiny, turbokartáč a kartáč na nábytek s otočným kloubem. Výrobek je vyráběn pouze v Německu.

Specifikace

Nový vysavač na zvířecí chlupy: THOMAS perfect air animal pure.
Prospívá lidem i zvířatům.


Je-li vzduch v místnosti čistý, mohou lidi i zvířata volně dýchat. Nový vysavač na zvířecí chlupy THOMAS perfect air animal pure rozhodujícím způsobem zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti, protože během každého vysávání čistí zároveň vzduch a zbavuje ho zápachu.

Další výhoda: Na rozdíl od bezsáčkových cyklonových vysavačů, u kterých se špína zachytává v zásobníku a během jeho vyprazdňování se uvolňuje zápach, má vysavač na chlupy zvířat vodní filtr. Špína, chlupy zvířat a zápach se zachytí ve vodě a jednoduše zlikvidují bez zápachu.

Pocítíte o 100% svěžejší vzduch.

* Nádoba filtru AQUA-PURE
* Prach, pyly, roztoče, chlupy zvířat a částečky zápachu se zachytí ve vodě
* Filtr HEPA 13
* Filtr s aktivním uhlím
* Mikrofiltr na výstupu
* Max. 1600 wattů
* Dálkové ovládání na rukojeti, kterým lze regulovat intenzitu vysávání a vypínat a zapínat přístroj
* Bezproblémové vysávání tekutin a vlhké špíny díky BYPASS-POWER
* Cross Bumper
* Bezstupňová regulace intenzity vysávání na přístroji
* Akční rádius 11 m
* Napájecí kabel dlouhý 8 m
* Automatické navíjení kabelu
* Řídicí kolečka 360° Easy-Drive
* 2 možnosti parkovací polohy
* Made in Germany

Výhoda vysavače na zvířecí chlupy:
Nádoba filtru AQUA-PURE.


Výměna sáčku vysavače nebo vyprazdňování zásobníku cyklonového vysavače je i pro největší milovníky zvířat velmi nepříjemná. Společnost THOMAS vyvinula nový vysavač na zvířecí chlupy perfect air animal pure, který zachytává prach, špínu, chlupy zvířat a částečky zápachu jenom v 1 litru vody z vodovodu. Vysátý znečištěný vzduch se v ejektoru zvlhčí vodou a následně v nádobě filtru AQUA-PURE zachytí ve vodě.

Veškerá špinavá voda se po vysávání jednoduše vylije. Znamená to, že zvířecí chlupy a nepříjemné pachy se už nemohou vrátit do vzduchu v místnosti.
Ale vysavač na srst zvířat dokáže ještě více: Jemně zvlhčený vzduch osvěžuje dokonce vzduch v místnosti – jako po letním dešti. Ten, kdo vysává tímto způsobem, dýchá o 100 % svěžejší vzduch a cítí se jednoduše lépe. Dokonalý – vysavač pro milovníky zvířat.

Pečeť DHA mluví sama za sebe.
Chovatelé zvířat denně riskují, že se u nich rozvine alergie na srst zvířat. Sníží-li se výrazně obsah alergenů ve vzduchu, klesá také riziko.

Nový vysavač na srst zvířat vysává s vodou a během každého vysávání čistí také vzduch v místnosti. Účinná prevence je pro DHA (německé sdružení pro alergiky) dobrým důvodem, aby doporučilo vysavač THOMAS perfect air.

Technické/uživatelské parametry
* Napětí: 230 V
* Pojistky: 16 A
* Výkon motoru 1400 / 1600 wattů IEC/max.
* Maximální podtlak 280 mbar
* Objem zásobníku: cca 1,8 l
* Systém mokrého vysávání
* Příjem vody: cca 1,8 l
* Přívodní kabel: 8 m
* Akční rádius: 11 m

Vybavení
* Systém trubice/hadice
* Základní příslušenství 32 mm
* Sací hadice s trubkovým obloukem Komfort
* Extra dlouhá teleskopická sací trubice z nerezové oceli s ochranou na rohy
* Parkovací poloha, dvojitá
* Automatické navíjení kabelu
* Elektronická regulace síly sání s dálkovým ovládáním na rukojeti
* Stupeň ECO
* Funkční vypínač Soft-Touch
* Přepínatelná hubice na koberce odnímatelná nohou
* Turbokartáč
* Hubice na čalounění, šířka 190 mm
* Hubice na štěrbiny, extra dlouhá 360 mm
* Kartáček na nábytek s otočným kloubem
* Cross-Bumper nárazník

Systém filtrů pro suché vysávání
* Nádoba filtru AQUA-PURE
* Filtr HEPA 13, bez skelných vláken
* Filtr s aktivním uhlím
* Mikrofiltr na výstupu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače druhé jakosti / vráceno / poškozený obal
Záruka: 2 roky
Napájení: 230 V
Provedení: Bezsáčkový
Typ vysavače: Podlahový
Způsob vysávání: Suché, Mokré
Nezařazeno nadpis:
Příkon vysavače: 1600 W
Typ filtrace: vodní filtrace
Typ konstrukce: podlahový
Elektrická zásuvka: ne
Akční rádius/ dosah: 11 m
Objem prachového sáčku nebo nádoby: 1.8 l
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 31.8 cm
Výška: 29.4 cm
Hloubka: 46.7 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: