Televize Sony KE-48A9B černá Poškozený obal-pouze rozbaleno

Kód: 3000022048 - SONKE48A9B
Akce
Značka: Sony
31 990 Kč –19 % 25 890 Kč 21 397 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
 • ..Poškozený obal
 • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Televize Sony KE-48A9B

Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Televizory BRAVIA™ jsou vybaveny stejným výkonným procesorem, který pohání Sony televizory s rozlišením 8K. Procesor přesně analyzuje obrazová data tak, aby dokázal plně využít intenzivní kontrast zobrazovacího panelu OLED se sytou černou, špičkovým jasem a skutečně realistickým obrazemFunkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED. 

Technologie Super Bit Mapping HDR odhalí tisíce tónů, odstínů a barevných gradací. Při sledování televizoru vytváří plynulý, přirozený obraz v kvalitě rozlišení 4K. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

Díky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně. Subwoofer integrovaný do zadní části televizoru uslyšíte dynamičtější zvuk s výraznými basy – ideální pro akční filmy a hudbu.

Klíčové vlastnosti:

  • Kompaktní televizor s panelem OLED vybavený skvělým procesorem
  • Integrovaný subwoofer do zadní části televizoru
  • Minimalistický design vás vtáhne do obrazu
  • Intenzivnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus
  • Ideální pro systém PlayStation®

 

Hluboká černá, skvělý zvuk a kompaktní rozměry. 

Držiteľ ocenenia

 Špičkový televizor s panelem OLED a skvělým procesorem

Stejný výkonný procesor, který pohání Sony televizory s rozlišením 8K, přesně analyzuje obrazová data tak, aby dokázal plně využít intenzivní kontrast zobrazovacího panelu OLED se sytou černou, špičkovým jasem a skutečně realistickým obrazem.

Zvuk a obraz v harmonii

Díky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně.

Minimalistický design do každého interiéru

Díky mimořádně tenkému rámečku se budete moci soustředit na obrazovku a užít si pohlcující zážitek. Tento televizor díky své kompaktní velikosti, tenkému provedení a jednoduchému designu One Slate harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje.

Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus

Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED. 

Vylepšení objektů pomocí HDR

Technologie Object-based HDR remaster analyzuje barvu objektů na obrazovce a upravuje kontrast – na rozdíl od běžných televizorů, které upravují kontrast podle kontrastní křivky černé a bílé. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailnějších textur a realističtějšího obrazu.

Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli

S pomocí jedinečných funkcí společnosti Sony lze jakýkoli obsah převést na realistické rozlišení 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1™ Extreme a přesně analyzuje a zpracovává data, čímž doplňuje 4K obraz realistickými detaily a texturami. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů natočených ve 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K. Rozlišení jednotlivých objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje neuvěřitelně věrné textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

Rychlé scény jsou jasné a čisté

Díky obrazu vytvářenému miliony samostatně řízených pixelů je vše na televizorech OLED ostré a jasné. Díky technologii X-Motion Clarity™ je i rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání a obraz zůstal i během rychlých scén věrný a neztrácel jas.

Úchvatné barvy ze všech úhlů

Sledování televizoru z úhlu je nyní stejně uspokojivé jako sledování přímo. Naše panely OLED s vlastním osvětlením zajišťují konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud je sledujete.

Harmonie zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktor 

Díky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně, takže zážitek se blíží tomu v kině. 

Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitek

Zvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný obrazem. Díky technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič za obrazovkou ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj.

Obklopte se zvukem

Nechte se obklopit zvukem, jako kdybyste byli přímo na scéně. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou znít realističtěji.

Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front Surround

Užijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů.

Zřetelně slyšitelné hlasy

S technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilování hlasitosti – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se usaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.

Jas přizpůsobený vaší místnosti 

U běžných televizorů zůstává jas stejný bez ohledu na osvětlení místnosti, takže obraz může být příliš tmavý nebo moc jasný. Tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti, To znamená, že v jasně osvětlených místnostech se jas zvýší a ve tmavých sníží, abyste vždy získali dokonalý obraz.

Zvuk přesně do vašeho prostředí

Zvukový zážitek se může lišit podle prostředí v místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk a objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor tyto objekty spolehlivě detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Minimalistický design vás vtáhne do obrazu

Díky mimořádně tenkému rámečku se budete moci soustředit na obrazovku a užít si pohlcující zážitek. Tento televizor díky své kompaktní velikosti, tenkému provedení a jednoduchému designu One Slate harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje.

Stačí mluvit a objevíte nové světy

Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

 

 

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor

Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. 

Už žádné čekání

Netflix se spouští 3× rychleji než dříve.

Netflix doporučuje televizory s Android TV

Služba Netflix rozezná televizor s lepším výkonem, snadnějším přístupem k aplikacím a novými funkcemi, které z něj činí chytřejší zařízení. Televizory doporučené službou Netflix Recommended TV vám umožní užít si obsah pomocí zvláštního tlačítka a hlasového ovládání. 

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Vášeň v nezkreslené podobě

Tento televizor využívá autokalibrační software Calman značky Portrait Displays, který zajišťuje kvalitní kalibraci a nabízí možnost přesného doladění obrazu. Výsledkem je věrná reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet.

Začněte stiskem jediného tlačítka

Televizory Sony disponují speciálním tlačítkem Netflix, takže můžete sledovat váš oblíbený obsah jediným stisknutím tlačítka.

Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu

Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

Vychutnejte si plynulejší hraní s lepší odezvou

Televizory s funkcí BRAVIA Sync dokáží rozpoznat herní konzoli a přepnout se do herního režimu, ve kterém je zpracování obrazu optimalizováno na rychlejší obnovovací frekvence videoher. Užijete si tak plynulé hraní her s výbornou odezvou bez nepříjemných prodlev a zasekávání.

Nádherný design

Dálkový ovladač z broušeného hliníku s tenkými liniemi příjemně padne do ruky a harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje. Svůj televizor můžete díky připojení Bluetooth jednoduše ovládat i v případě, že jsou v cestě překážky, pomocí několika tlačítek zajišťujících nejdůležitější funkce jediným stisknutím. 

Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

*Ovládání zařízení a funkce záleží na jednotlivých zemích a zařízení.

Obsah balení:

 

  • Stojánek na stůl
  • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
  • Baterie
  • Napájecí kabel
  • Provozní pokyny
  • Průvodce rychlým nastavením

Specifikace

Hlavní funkce
» Kompaktní televizor s panelem OLED vybavený naším skvělým procesorem
Stejný výkonný procesor, který pohání naše televizory s rozlišením 8K, přesně analyzuje obrazová data tak, aby dokázal plně využít intenzivní kontrast zobrazovacího panelu OLED se sytou černou, špičkovým jasem a skutečně realistickým obrazem.
» Harmonie zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktor
Díky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně, takže zážitek se blíží tomu v kině.
» Minimalistický design vás vtáhne do obrazu
Díky mimořádně tenkému rámečku se budete moci soustředit na obrazovku a užít si pohlcující zážitek. Tento televizor díky své kompaktní velikosti, tenkému provedení a jednoduchému designu One Slate harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje.
» Ideální pro systém PlayStation®
Pokročilými technologiemi obrazu a zvuku televizory Sony BRAVIA® zcela oživují hraní a zprostředkovávají živoucí obraz s působivým trojrozměrným zvukem.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev
Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli
S pomocí jedinečných funkcí společnosti Sony lze jakýkoli obsah převést na realistické rozlišení 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1™ Extreme a přesně analyzuje a zpracovává data, čímž doplňuje 4K obraz realistickými detaily a texturami. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů natočených ve 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K. Rozlišení jednotlivých objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje neuvěřitelně věrné textury.

Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus
Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED.

Úchvatné barvy ze všech úhlů
Sledování televizoru z úhlu je nyní stejně uspokojivé jako sledování přímo. Naše panely OLED s vlastním osvětlením zajišťují konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud je sledujete.

Super Bit Mapping HDR
Světlo zapadajícího slunce obsahuje tisíce tónů, odstínů a barevných gradací. Technologie Super Bit Mapping HDR je odhalí. Při sledování televizoru vytváří plynulý, přirozený obraz v kvalitě rozlišení 4K, a to bez „pruhování“, které se může objevit u jiných televizorů.

Rychlé scény jsou jasné a čisté
Díky obrazu vytvářenému miliony samostatně řízených pixelů je vše na televizorech OLED ostré a jasné. A díky naší technologii X-Motion Clarity™ je i rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání a obraz zůstal i během rychlých scén věrný a neztrácel jas.

Dual database processing
Jedna databáze se využívá k čištění obrazu a redukci šumu. Druhá pak k přepočtu rozlišení a vylepšení zřetelnosti. Tyto dvě výkonné databáze pro vylepšení obrazu pracují společně a dynamicky vylepšují pixely v reálném čase. Každá databáze obsahuje tisíce referencí dlouhodobě shromažďovaných během tvorby televizního obsahu a filmů.

Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front Surround
Užijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.

Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitek
Zvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný obrazem. Díky naší technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič za obrazovkou ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj – dialogy z postav, hluk motoru z automobilu.

Zřetelně slyšitelné hlasy
S technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilovat hlasitost – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí
Pohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.

Dodejte zvuku svých pořadů výkon
Díky subwooferu integrovanému do zadní části televizoru uslyšíte dynamičtější zvuk s výraznými basy – ideální pro akční filmy a hudbu.

Úzký hliníkový rám
Umožní vám se zcela soustředit na obraz, ne na televizor.

Středový hliníkový stojan
Navržen, aby zapadl do vašeho obývacího pokoje.

Minimální změť kabelů
Díky držákům kabelů zůstanou vodiče úhledně skryty a televizor vypadá dobře zepředu, zboku i zezadu.

Stačí mluvit a objevíte nové světy
Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Už žádné čekání
Aplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.

Netflix doporučuje televizory s Android TV
Služba Netflix rozezná televizor s lepším výkonem, snadnějším přístupem k aplikacím a novými funkcemi, které z něj činí chytřejší zařízení. Televizory doporučené službou Netflix Recommended TV vám umožní užít si obsah pomocí zvláštního tlačítka a hlasového ovládání.

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor
Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.

Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast
Služba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.
*Chromecast built-in závisí na aplikaci.

Nádherný design
Náš špičkový dálkový ovladač z broušeného hliníku s tenkými liniemi příjemně padne do ruky a harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje. Svůj televizor můžete díky připojení Bluetooth jednoduše ovládat i v případě, že jsou v cestě překážky, pomocí několika tlačítek zajišťujících nejdůležitější funkce jediným stisknutím.

Google Play™: svět obsahu a aplikací
Objevujte filmy a televizní pořady, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací v televizoru.
*Aplikace musí být kompatibilní s televizorem.

Snadné ovládání s chytrým ovladačem
Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.
*Ovládání zařízení a funkce záleží na jednotlivých zemích a zařízení.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence
Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Možnost připojení Bluetooth®
Připojte k televizoru zařízení kompatibilní s technologií BLUETOOTH® a dopřejte si jednoduchou bezdrátovou zábavu. Spárujte s televizorem BRAVIA sluchátka Bluetooth a užijte si oblíbené televizní pořady a hudbu na oblíbeném místě – bez rušení a přerušování.

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina
Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem

Vylepšení objektů pomocí HDR
S technologií vylepšení objektů pomocí HDR se analyzuje barva jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje se kontrast, na rozdíl od většiny televizorů, kde se kontrast nastavuje pouze na jedné kontrastní křivce od černé po bílou. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

OBSAH BALENÍ:
Stojánek na stůl
Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
Baterie
Napájecí kabel
Provozní pokyny
Průvodce rychlým nastavením

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize vystavené / rozbalené / vrácené
Záruka: 2 roky
Rozlišení displeje: 4K Ultra HD
Smart TV: ano
Úhlopříčka obrazovky: 48"
Obrazovka nadpis:
Technologie displeje: OLED
Úhlopříčka obrazovky: 121 cm (48")
Rozlišení displeje: 4K Ultra HD
Technologie zobrazení: Triluminos
Frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Index zpracování obrazu: X-Motion Clarity
HDR (vysoce dynamický rozsah): HDR Dolby Vision
Typ podsvícení: Bez podsvícení
Lokální řízení jasu (Micro Dimming): ano
Technologie TV nadpis:
Smart TV: Ano
HbbTV (červené tlačítko): Ano
Typ panelu: OLED
Integrovaný tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner: ano
Operační systém: Android TV
Wi-Fi: Integrovaná
Internetový prohlížeč: ano
Webové aplikace: Kodi, Twitch, EUROSPORT Player, Google Play, Prime Video, Red Bull, Spotify, Kuki, VLC, YouTube, T-Mobile TV GO, Telly, FilmBox, Apple TV, Facebook, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Voyo, Lepší.TV, O2 TV, HBO Max, UEFA TV, Netflix
DLNA: ne
TimeShift: ano
PVR (záznam na USB/HDD): Ano
Přehrávání multimédií z USB/ HDD: ano
Fast scan - automatické ladění Skylink: ano
Chytrý ovladač: Ano (v balení)
Bezdrátové připojení: Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast, Miracast, AirPlay, Zrcadlení obrazu
Herní TV: Není optimální
VRR: ne
ALLM: ne
Herní režim: ne
Zvuk nadpis:
Zvuk: stereo, Surround, Dolby Atmos, DTS, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, Full range X-balanced 2.0, Acoustic Surface
Hudební výkon: 25 W
Vstupy nadpis:
Počet HDMI: 3
HDMI ARC: ano
USB: 3
CI slot: ano
LAN (Ethernet): ano
Scart: ne
PC vstup (VGA): ne
Výstupy nadpis:
Sluchátkový výstup: ano
Optický výstup: ano
Provozní informace nadpis:
Energetická třída: G
Spotřeba v běžném režimu: 290 W
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0.5 W
Napájení 12/24 V: ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost: 0,9 m
SMART Integrace do systému Nadpis:
Amazon Alexa: ano
Apple HomeKit: ano
Google Home: ano
Vlastní systém: ne
Nezařazeno nadpis:
Modelový rok: 2020
Barva: černá
Umělá inteligence: ano
Hotelový mód: ano
Rodičovský mód: ano
Teletext: ano
Specifické funkce: Dolby Atmos, Acoustic Surface Audio
Stojan: Středový statický
Šířka stojanu/rozteč nožiček: 47 cm
Rozměr pro uchycení (VESA): 300x300 mm
Hmotnost bez podstavce: 13.9 kg
Výška bez podstavce: 62.4 cm
Šířka bez podstavce: 106.9 cm
Hloubka bez podstavce:: 5.8 cm
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 106.9 cm
Výška: 62.9 cm
Hloubka: 25.5 cm
Hmotnost: 17.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: