Stylus Apple Pencil (2. generace) bílý Poškozený obal - Vystaveno

Kód: 8800908052 - APPMU8F2ZMA
Tip
Značka: Apple
3 490 Kč –16 %
Stylus Apple Pencil (2. generace) bílý  Poškozený obal - Vystaveno
3 490 Kč –16 % 2 925 Kč 2 417 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Poškozený obal
  • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Stylus Apple Pencil (2. generace), bílá

Apple Pencil druhé generace je neuvěřitelně přesný stylus říkající si o obdiv nejnižší latencí na trhu. Díky této kombinaci je dokonalým příslušenstvím ke kreslení, skicování, tvorbě poznámek i anotování e-mailů a spoustě dalších činností. Bude se vám s ním totiž pracovat tak přirozeně jako s běžnou tužkou.

 

Inovací je také jeho dotykový povrch umožňující dvojité klepnutí pro přepínání nástrojů bez nutnosti jeho odkládání. Pencil je kompatibilní s 12,9palcovým iPad Pro (4. generace), 12,9palcovým iPad Pro (3. generace), 11palcovým iPad Pro (2. generace), 11palcovým iPad Pro (1. generace), iPad Air (4. generace). Zásluhou ploché hrany se k iPadu totiž magneticky přichytí pro automatické nabíjení a párování.

Specifikace

Tohle je úplně nový Apple Pencil.
Apple Pencil nastavil laťku, jak má působit kreslení, psaní poznámek a anotování dokumentů – intuitivně, přesně a kouzelně lehce. Nový Apple Pencil posouvá tuhle zkušenost ještě dál. Nástroje teď prohodíš dvojitým klepnutím. Spáruješ ho i nabiješ bezdrátově. Jen ho vezmi do ruky.

S tímhle ti všechno půjde od ruky.
Nový Apple Pencil se magneticky přicvakne ke straně iPadu Pro. Spolehlivě a lehce. Jakmile dolehne, začne se nabíjet a automaticky se spáruje se zařízením. Taky se nově ovládá. Nástroje snadno prohodíš dvojitým klepnutím. A nemusíš Apple Pencil dávat z ruky.

Úplně nový jednolitý design.
Nový Apple Pencil je dělaný tak, aby se používal ještě pohodlněji a přirozeněji. Je to jednolitý nástroj bez jakýchkoli konektorů nebo pohyblivých součástek, takže se dá snadno uložit. Aby byl tvůj Apple Pencil opravdu tvůj.

Kouzelně spáruješ. Bezdrátově nabiješ.
Nový Apple Pencil se začne nabíjet, jakmile jeho rovnou plochu přiložíš k pravé straně iPadu Pro. Zároveň se s ním automaticky spáruje. iPad Pro a Apple Pencil můžeš nabíjet současně. Magie, co? Spíš magnety, ale to je podobné.

K novým možnostem se dostaneš klepnutím.
Nový Apple Pencil umožňuje měnit velikost štětce nebo režimy kreslení dvojitým klepnutím právě tam, kde máš opřený prst. Nástroje, mezi kterými chceš klepáním přepínat, si můžeš upravit.

První stroj políbený múzou.
Apple Pencil je dokonalý nástroj na každý záchvěv inspirace. Můžeš si jím dělat poznámky, malovat vodovkami nebo projektovat přímo na staveništi. V určitých aplikacích můžeš rovnou anotovat a v App Storu najdeš nejrůznější aplikace, které Apple Pencil využívají naplno. Ať potřebuješ udělat cokoli, s Apple Pencilem ti to půjde snadno. A nebudeš ho chtít dát z ruky.

Špičková technologie. Aby plynulost byla plynulejší.
Apple Pencil je nabitý technologií, která ho umožňuje používat naprosto intuitivně. Má neznatelnou prodlevu a přesnost na úrovni jednotlivých pixelů. Takže v ruce působí jako obyčejná tužka.

Citlivá odezva. Dokonalá přesnost.
Když potřebuješ přesnost do posledního pixelu, je nejlepší sáhnout po Apple Pencilu. Nakreslíš jím cokoli od technické ilustrace až po věrný portrét s nejtenčími vlasovými liniemi. Když chceš udělat silnější čáru, přitlač. Tenčí čáru uděláš jemnějším tahem. Nakloněním Apple Pencilu nakreslíš stínování. Všechno se projeví bezprostředně a bez zadrhnutí.

Rozměry
• Délka: 166 mm
• Průměr: 8,9 mm
• Hmotnost: 20,7 g

Připojení
• Bluetooth

Kompatibilita
• 11palcový iPad Pro
• 12,9palcový iPad Pro (3. generace)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Typ příslušenství: stylus
Rozměry balíku nadpis:
Šířka: 21.2 cm
Výška: 2.5 cm
Hloubka: 5.6 cm
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: