Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Soundbar Panasonic SC-HTB900EGK černý Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Kód: 8801351738 - PANSCHTB900EGK
Vrácené zboží
Značka: Panasonic
17 190 Kč 14 207 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Panasonic SC-HTB900EGK

Se soundbarem Panasonic SC-HTB900EGK si budete moci vychutnat špičkový zvuk stejně intenzivně, jako byste ho poslouchali pohodlně usazení v sedačkách v kině. Díky technologiím Dolby Atmos a DTS:X vás audio při přehrávání hudby, sledování filmů nebo hraní her obklopí ze všech stran a zajistí, že si svou oblíbenou zábavu vychutnáte ještě intenzivněji a dynamičtěji. Ke kvalitě audiostopy přispívá i samotný design soundbaru. Ten je osazen šesti 6,5cm reproduktory v hlavní jednotce a výškovými reproduktory po stranách, jež pomáhají vytvořit široké zvukové pole.

Integrovaný Chromecast

Následně je audio ještě umocněno pomocí zesilovače JENO Engine od značky Technics, který zvládne přesně reprodukovat audiostopu při zachování vysokého rozlišení. K vašim uším se tak dostane věrný zvuk, který vám pomůže naplno se ponořit do děje. Přímo do soundbaru je integrované zařízení Chromecast. To vám umožní snadno streamovat hudbu, rádio a další hudební služby pohodlně z vašeho smartphonu. Samozřejmostí je také Bluetooth k bezdrátovému připojení zařízení, nechybí zde však ani HDMI nebo optický digitální vstup. Soudbar nabízí celkový výkon 505 W RMS.

Specifikace

Audio systém domácího kina SC-HTB900

Bezkonkurenční prvotřídní zvuk jako v kině
Vysoce kvalitní zařízení HTB900 využívá nejnovější zvukovou technologii a přináší úžasný poslech jako v kině. Nově podporuje nejmodernější zvukové formáty Dolby Atmos® a DTS:X™. Vynikající dynamický zvuk se šíří trojrozměrným prostorem a zcela vás pohltí jako v kině.

Hlavní vlastnosti:
• Vynikající a hutný zvuk
• Dolby Atmos / DTS:X / Vyladila společnost Technics
• Přehrávejte hudbu ze svých aplikací
• Integrované zařízení Chromecast

Dokonalý zvuk jako v kině s formáty Dolby Atmos® / DTS:X™
Díky podpoře nejmodernějších formátů Dolby Atmos a DTS:X se zvuk šíří ze všech směrů a dokonce i shora.
Silný dynamický zvuk se šíří trojrozměrným prostorem a zcela vás pohltí jako v kině.

Prvotřídní kvalita zvuku jako dědictví společnosti Technics
Zařízení HTB900 zdědilo svou koncepci od naší proslulé značky Technics a vyladili ho její specializovaní zvukaři. S radostí vám přinášíme zvuk v této špičkové kvalitě, který splňuje slogan Tuned by Technics (Vyladila společnost Technics). Zvuk je dokonale přizpůsoben tak, aby zvukový panel integroval zvuk i video a přinesl vám ještě realističtější prožitek při sledování.

Plně digitální zesilovač JENO Engine
Tento systém je vybaven plně digitálním zesilovačem JENO Engine značky Technics, který věrně reprodukuje zdroje zvuku s vysokým rozlišením. Náš obvod pro snížení vibrací je ideální nástroj pro celé slyšitelné pásmo. I odchylky generované během konverze pulzně šířkové modulace (PWM) jsou optimálně opraveny. Podařilo se nám reprodukovat přesný zvuk nejvyšší kvality, který dokáže vyjádřit i ty nejjemnější nuance hudby.

Zvuk z vysoce kvalitních reproduktorů přináší realistický prožitek
Šest 6,5cm reproduktorů pro střední rozsah umístěných na čele jednotky a výškové reproduktory po stranách reprodukují vysoce kvalitní zvukové pole, takže obstojí při přehrávání jakéhokoli filmu. Výškové reproduktory jsou kompatibilní s režimem vysokého rozlišení, takže věrně reprodukují každý zvuk. Pusťte si film a nechte se zcela pohltit skvělým zvukem.

Silné basy bezdrátově
Zařízení řady HTB využívají bezdrátový subwoofer bez otravných připojovacích kabelů. Subwoofer nasměrovaný k podlaze, a silné basy tak vznikají uvolněním zvuku z reproduktoru a portu směrem dolů. K čistému zvuku přispívá i zpevněný plášť jednotky, který snižuje vliv vibrací.

Zlepšená reprodukce nízkých frekvencí díky novému provedení
Frekvenční vlastnosti reproduktoru na hlavní jednotce byly vylepšeny a kapacita boxu reproduktoru zvýšena. Systém podpory kuželů reproduktorů pak byl zcela přestavěn. Díky těmto vylepšením reproduktory zvládají širší rozsah nízkých frekvencí. Z hlavní jednotky teď dobře uslyšíte mluvené slovo, včetně hlubokých mužských hlasů, které dříve přehrával subwoofer, takže se můžete nerušeně soustředit na film.

Lze připevnit na stěnu
Když zvukový panel připevníte na stěnu, bude společně s televizorem skvěle vizuálně ladit.

Lepší propojení se zařízením Chromecast
Na modelu HTB900 s integrovaným zařízením Chromecast můžete lehce streamovat oblíbené hudební služby, rozhlas i podcasty ze smartphonu. Streamování přes Chromecast podporuje zdroje zvuku s vysokým rozlišením, takže se opravdu nemusíte obávat o jeho kvalitu. Díky synchronizační funkci Multiroom si můžete vytvořit skupinu kompatibilních zařízení, a přehrávat tak stejnou píseň z několika reproduktorů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio 2. jakost / rozbaleno vráceno / vystaveno v prodejně
Záruka: 2 roky
Technické specifikace nadpis:
Celkový výkon RMS: 505 W
Konfigurace reprosoustavy: 3.1
Subwoofer: Bezdrátový
Zvuk: Dolby Atmos
Bezdrátové připojení: Bluetooth, Wi-Fi, Multiroom, Chromecast
Typ připojení: HDMI, Digitální optické
USB: ne
LAN (Ethernet): ne
Dálkové ovládání v balení: ano
Rozměr (cm): 105 cm
Označení BT připojení: SC-HTB900
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 105 cm
Výška: 7.8 cm
Hloubka: 6 cm
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: