Sklokeramická varná deska Miele KM 6520 FR černá Nepoužito - Rozbaleno - Poškozená krabice

Kód: 8800850735 - MIEKM6520FR
Akce
Značka: Miele
16 990 Kč –18 % 13 999 Kč 11 569 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno
  • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

sklokeramická varná deska • 4 varné zóny • 1 varná zóna Vario • 3stupňová indikace zbytkového tepla • ovládací panel EasySelect • bezpečnostní vypnutí • ochrana proti přehřátí • funkce Stop&Go • funkce recall • automatika předvaření • časovač • dětský zámek

Miele KM 6520 FR, černá

Sklokeramická varná deska Miele KM 6520 FR vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem, díky kterému zapadne do prakticky každé kuchyně. Nabízí celkem 4 varné zóny, z nichž jedna se pyšní označením Vario a dokáže se přizpůsobit velikosti vašeho hrnce či pánve. Veškeré funkce si přitom jednoduše nastavíte pomocí přehledného ovládacího panelu EasySelect.

Bezpečí na prvním místě

Miele vsadil na řadu bezpečnostních prvků, které ochrání všechny členy rodiny i vaši domácnost. Těšit se můžete například na 3stupňovou indikaci zbytkového tepla, ochranu proti přehřátí, bezpečnostní vypnutí nebo dětský zámek. 

Klíčové vlastnosti:

  • 4 varné zóny včetně 1 varné zóny Vario
  • 3stupňová indikace zbytkového tepla pro každou varnou zónu
  • Funkce Stop&Go sníží najednou výkon všech varných zón na stupeň 1
  • Ovládací panel EasySelect pro jednoduchou obsluhu
  • Funkce recall: do 10 vteřin od vypnutí můžete obnovit veškeré původní nastavení

 

I varná deska může být chytrá. S tímto spotřebičem vás vaření začne opravdu bavit. 

 

Ukazatel zbytkového tepla

Spotřebič disponuje 3stupňovou indikací zbytkového tepla, která vás upozorní, že na varnou desku ještě není bezpečné sahat. Zároveň můžete zbytkové teplo využít k úspoře energie.  

Možnost zablokování zprovoznění

Speciální blokovací funkce zabrání nechtěné změně nastavení stupňů výkonu během vašeho vaření. Funkce zablokování zprovoznění vás poté ochrání před nepovoleným zapnutím spotřebiče ze strany vašich dětí.

Automatické vypnutí

Jestliže se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny výkonového stupně, dojde k jejímu automatickému vypnutí 

Chrání proti přehřátí

Jednotlivé varné zóny jsou vybaveny ochranou proti přehřátí, která automaticky vypne ohřev při nadměrném zatížení. Díky tomu nedojde k přehřátí sklokeramické desky a dalších součástí. 

Nic se vám nepřipálí

Potřebujete na chvíli odběhnout od vaření? Aktivujte funkci Stop&Go a výkon všech varných zón se rázem sníží na stupeň 1. Nemusíte se proto obávat, že by se vám během toho něco připálilo nebo přichytilo. 

Nastavení si jednoduše přizpůsobíte

Základní nastavení spotřebiče si jednoduše přizpůsobíte podle svých potřeb. Během pár vteřin lze například změnit rychlost odezvy senzorových tlačítek.

Paměťová funkce recall

Někdy se stane, že varnou desku neúmyslně vypnete. S funkcí recall však můžete do 10 vteřin obnovit veškeré původní nastavení času a výkonu a bez přerušení pokračovat ve vaření

Šetří nejen energii

Automatika předvaření od Miele dokáže upravit vysoký počáteční výkon na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Díky tomu nikdy nezmeškáte ten správný okamžik, kdy je potřeba výkon snížit, aby se pokrmy nepřipálily. 

Inteligentní časovač

Varná deska má zabudovaný časovač, který vám maximálně usnadní čas strávený v kuchyni. Jednoduše si pomocí něj například nastavíte dobu, po které se má vybraná varná zóna vypnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné desky a vařiče druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleno
Záruka: 2 roky
1-Typ varné desky: sklokeramická
2-Způsob ovládání: dotykové
Funkce nadpis:
Časovač/minutka: ano
Dětská pojistka: ano
Signalizace zbytkového tepla: ano
Booster: Ne
Hob2Hood: Ne
Konstrukce nadpis:
Typ varné desky: Sklokeramika
Zóny nadpis:
Počet varných zón: 4
Počet víceokruhových zón: 1
Provedení nadpis:
Ovládání: dotykové
Provedení desky: sklokeramika
Umístění ovládání: vpředu
Provedení hrany VD: s rámečkem
Nezařazeno nadpis:
Celkový příkon: 6,7 kW
Barva: černá
Šířka: 57,4 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: Ano
Značka kvality dTest: Ne
Připojení: 220-240 V
Připojovací kabel součástí balení: Ano
Retro: Ne
Rozměry výrobku nadpis:
Výška: 4,3 cm
Hloubka: 50,4 cm
Hmotnost: 8,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

mieleMiele je německý výrobce domácích spotřebičů se sídlem ve městě Gütersloh. I po 118leté existenci funguje stále jako rodinná firma a v jejím čele stojí již čtvrtá generace zakládajících rodin Miele. Společnost Miele byla založena 1. července 1899 v malém vestfálském městě Herzebrock. Společnost se v průběhu let dostala na špičku v oblasti domácích spotřebičů.

Miele vyrábí elektrické přístroje pro domácnost i profesionální použití. Produkty často obsazují první místa v testech kvality a designových žebříčcích. Společnost Miele klade důraz na inovaci a kvalitu a je tak majitelem mnoha patentů. Nejvýznamnějšími produktovými skupinami jsou automatické pračky, sušičky, myčky nádobí a vysavače.

Kategorie

Sušičky prádla Miele - Varné desky Miele - Pračky Miele - Celá nabídka Miele