Reproduktory Yamaha NS-333, regálové, 2 ks černý Vráceno - kosmetické oděrky

Kód: 8800219847 - YAMNS333
Zboží s poškozením Vrácené zboží
Značka: Yamaha
7 990 Kč –29 % 5 700 Kč 4 711 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě
  • ..Škábance na spodní ploše + chybějící gumové podkladové samolepky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Yamaha NS-333 Piano, černá

Jednoduché a střídmé linie těchto reproduktorů jsou výsledkem práce zkušených designérů renomovaného výrobce hudebních komponent Yamaha. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho HiFi nadšence, který hledá kvalitní přední reprosoustavy pro poslech své oblíbené hudby. Od každé reproduktorové soustavy očekáváme samozřejmě dobrý zvuk, rozumné rozměry a moderní design. Všech těchto vlastností se vám u modelu Yamaha NS-333 dostane vrchovatě.

Made in Yamaha

U Yamahy využili nejnovější technologické poznatky, používané pro výrobu high-end série reprosoustav Yamaha Soavo. Do boxů osadili výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená ve speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce.

Kompletní vnitřní kabeláž pochází od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek. Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručují vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 5,5 kg. Konstrukce umožňuje reproduktory využít jako regálové, zavěsit je na stěnu, nebo postavit na speciální stojan.

Luxusní zvuk

Tato dvoupásmová reproduktorová soustava vyniká kvalitním zpracováním. Všechny díly skříňky jsou precizně sestaveny a pro zvýšení pevnosti je skříňka v šesti bodech ještě vyztužena. Reprosoustavy NS-333 jsou na spodní straně skříňky vybaveny třemi nožkami z tlumícího materiálu. Ty zabraňují přenosu vibrací na reprosoustavu, které mohou ovlivnit její výsledný zvuk. Nožky zároveň zabraňují případnému poškození nábytku.

Dělící frekvence je nastavena na 3 kHz. Reproduktorové měniče nemají magnetické stínění, které má tendenci ke snížení rychlosti reakce na příchozí signál. Kmitací cívka, výhybka, propojení a další klíčové komponenty byly vybrány pro vysoký výkon a minimální velikost. Všechny zvuky, včetně basů, jsou ostré, jasné a velice detailní.

Piano design

Větší hloubka korpusu než je u kompaktních reproduktorů zvykem, zlepšuje reprodukci basů. Lepení skříňky se provádí stejnou metodou a materiálem jako u dřevěných hudebních nástrojů značky Yamaha. Precizní masivní skříňka a její rezonanční vlastnosti jsou dosaženy díky využití velkého množství konstrukčních metod používaných pro housle a kytary Yamaha, které jsou známé pro svou jedinečnou barvu zvuku. Vše korunuje leštěný černý lak, jaký známe třeba z klavírních křídel. Tato elegantní povrchová úprava dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.

Specifikace

Regálové dvoupásmové reproduktory NS-333 od značky Yamaha vynikají elegantním provedením v černém klavírním laku.

Na první pohled jednoduché linie jsou výsledkem práce zkušených designérů. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho hifi nadšence, který hledá kvalitní přední reprosoustavy pro poslech své oblíbené hudby.

Konstrukčně jde o dvoupásmové reprosoustavy osazené středobasovým měničem o průměru 130mm, o reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená v speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce. Kompletní vnitřní kabeláž je od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek. Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručující vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 5,5 kg. Elegantní povrchová úprava v klavírním černém laku dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.

Pro které žánry jsou reproduktory určeny?
• Rock
• Pop
• Dance
• Vhodné do menších a středně velkých místností
• Vhodné do kino sestav tak i do sterea

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Konstrukce: 2-pásmová reprosoustava se zadním bassreflexem
Středový reproduktor: 1x 130 mm
Výškový reproduktor: 1x 25 mm
Impedance: 6 ohm
Výkon: 60/150 W
Frekvenční rozsah: 60 - 35000 Hz
Dělící frekvence: 3.000Hz
Citlivost: 87,0 dB
Rozměry (š x v x h): 200 x 320 x 213 mm
Hmotnost: 5,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktory druhá jakost / rozbaleno z obalu / vystavováno v prodejnách
Záruka: 2 roky
Typ soustavy: regálové
Konfigurace reprosoustavy: 2.0
Centrální reproduktory nadpis:
Centrální reproduktor: ne
Impedance/centrál.reproduktory: 6 ohm
Počet pásem/centrál.reproduktory: 2
Příkon RMS/centrál.reproduktory: 60 W
Obecné informace nadpis:
Venkovní použití: ne
Počet ks v balení: 2 ks
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 20 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 5.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: