Radiopřijímač s DAB+ Panasonic RF-D100BTEGT hliník/dřevo Poškozený obal-rozbaleno

Kód: 8801528048 - PANRFD100BTEGT
Akce
Značka: Panasonic
4 499 Kč –16 %
Radiopřijímač s DAB+ Panasonic RF-D100BTEGT hliník/dřevo Poškozený obal-rozbaleno
4 499 Kč –16 % 3 790 Kč 3 132 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Poškozený obal
 • ..Pouze rozbaleno
 • ..Nepoužité zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Panasonic RF-D100BTEGT, hliník/dřevo

Prostřednictvím radiopřijímače Panasonic RF-D100BTEGT si můžete jakoukoliv domácí činnost zpestřit poslechem hudby či mluveného slova. Jde totiž o jedinečné zařízení, na němž si můžete naladit širokou škálu rozhlasových stanic, ale také si pustit hudbu z mobilního telefonu, tabletu či notebooku. Praktickou vychytávku pak navíc představuje i možnost bateriového provozu (4× R14 nebo LR14).

Elegantní box, v němž je rádio usazeno, je vyroben ze dřeva, z nějž se dělají i housle a jiné hudební nástroje. Přispívá tak k optimálnímu šíření zvuku, čímž ještě umocňuje celkový posluchačský zážitek. Čelní strana přístroje je hliníková a obsahuje všechny podstatné ovládací prvky a také přehledný displej.

Klíčové vlastnosti:

  • Možnost příjmu rádií FM, DAB i DAB+
  • Technologie Bluetooth pro bezdrátový streaming z mobilu
  • Integrované reproduktory a uživatelský ekvalizér
  • Elegantní design kombinující dřevo a hliník
  • Praktické funkce navíc (budík, kuchyňská minutka…) 

 

I rádio se může stát atraktivní designovou ozdobou vašeho bytu.

 

Nalaďte si všechny oblíbené stanice

Radiopřijímač Panasonic RF-D100BTEGT dokáže přijímat rozhlasové stanice, které vysílají ve standardním pásmu FM. Vedle toho si však na něm můžete naladit i rádia, která využívají moderní digitální technologii DAB/DAB+. Samozřejmostí je přitom i podpora systému RDS, díky němuž se vám na displeji přístroje zobrazují textové informace o právě vysílaných skladbách a pořadech.

Automatické ladění a uživatelská paměť

Díky funkci automatického ladění vám toto rádio samo vyhledá všechny dostupné stanice. Ty, které posloucháte nejraději, si přitom můžete uložit do uživatelské paměti a poté k nim mít vždy snadný přístup.

Streamujte zvuk z telefonu

K výbavě radiopřijímače Panasonic RF-D100BTEGT patří i bezdrátová technologie Bluetooth. Její zásluhou můžete do přístroje jednoduše streamovat hudební soubory, které máte uložené ve smartphonu či jiném kompatibilním zařízení. S ním navíc můžete rádio propojit i kabelově (pomocí 3,5mm jack konektoru).

Zvukové podání na jedničku

Integrované 6,35cm reproduktory o výkonu 2× 5 W (RMS) se postarají o velmi kvalitní zvuk, jehož dynamiku navíc ještě podtrhne bassreflexový port. Zvukové parametry přitom můžete prostřednictvím 5pásmového ekvalizéru přesně přizpůsobit hudebnímu žánru, který právě posloucháte.

Celá řada zajímavých funkcí

Mezi funkcemi radiopřijímače Panasonic RF-D100BTEGT nechybí praktický budík, jehož prostřednictvím se můžete probouzet do nového dne za zvuku své oblíbené hudby. Další užitečnou funkcí je i kuchyňská minutka, jejíž zásluhou už při pečení nic nespálíte. A jistě oceníte i funkci automatického vypnutí, která se v případě nevyužívání přístroje sama postará o úsporu energie.

Specifikace

Horizontální tvar v jednoduchém provedení a moderním a atraktivním vzhledu. Kombinuje kontrastní prvky dřeva a hliníku. Model D100BT je díky těmto unikátním tvarům a materiálům autentický a stylový.

Exkluzivní materiály se postarají o úžasný zvuk
Moderní reproduktory s plným rozsahem o velikosti 6,5 cm v optimálně tuhém dřevěném boxu se postarají o vyšší kvalitu zvuku. Hudba plynoucí z rádia D100BT je plná harmonických tónů. Speciální izolátory a bassreflexová konstrukce navíc produkují hutné basy, které byste od zařízení těchto rozměrů opravdu nečekali.

Kuželovité reproduktory o velikosti 6,5 cm s plným rozsahem a bassreflexovým portem
Reproduktory o velikosti 6,5 cm a bassreflexový port jsou vybaveny technologií zvuku, kterou společnost Panasonic využívá ve svých kompaktních audio systémech. V kombinaci s dřevěným boxem zařízení D100BT pak dosahují optimální frekvence a charakteru zvuku.

Dřevěný box přináší bohatý zvuk
Box rádia D100BT je vyroben ze stejného dřeva jako housle a další hudební nástroje, takže přináší bohaté a hutné basy a čisté zvuky ve středních a vysokých frekvencích. Díky zaoblenému tvaru nedochází ke stojatým vlnám kvůli rezonanci v boxu, což by snižovalo kvalitu zvuku.

Ideální reprodukce zvuku
Zařízení D100BT využívá procesor digitálního signálu DSP, a tím efektivně digitalizuje audio data bez snížení kvality zvuku. Díky tomu si vychutnáte poslech rádia, technologii Bluetooth a další zdroje s vysoce kvalitním zvukem, na která běžná rádia vůbec nestačí.

Inteligentní funkce vám výrazně zpříjemní život
Inteligentní funkce zahrnují budík, odložení buzení, režim spánku a kuchyňský budík. Tyto funkce určitě využijete každý den. Nechte se ráno probudit hudbou, nebo stiskněte tlačítko Snooze a ještě si pár minut poležte. Rádio je vybaveno funkcí spánku, která ho automaticky vypne, abyste šetřili elektřinu, a také praktickým kuchyňským budíkem.

Upravte si rádio na míru díky zvukovým funkcím
Zařízení D100BT lze různě nastavit tak, abyste si hudbu vychutnali podle libosti. S pěti ekvalizéry zvuku si přehrávání hudby dokonale vyladíte. Funkce Paměť ladění (Memory Tuning) si zapamatuje vaše oblíbené stanice, takže se už nebudete trápit s laděním. Hudbu si tak pustíte hned bez zbytečného zdržování.

Podporuje různé zdroje hudby
Kromě rádia FM zařízení D100BT podporuje mnoho různých zdrojů hudby. A to včetně přístupu DAB/DAB+ k univerzálním rádiovým stanicím, připojení Bluetooth pro přenos hudby ze smartphonu a také připojení AUX.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

TUNER
Přednastavení pásma/stanice
FM (Mono) / DAB / DAB Plus
Automatické ladění
Ano
Frekvence
FM 87,5–108 MHz (interval 50 kHz)
RDS
Ano

FUNKCE
Hodiny (funkce Auto Time Adjustment)
Ano (+/- 60 sekund / měsíc)
Vypínání při usnutí
30 / 60 / 90 / 120 min
Budík
Ano
Paměť ladění
5 uživatelských pamětí ladění
Sound EQ
5 režimů

SÍŤ
Bezdrátová technologie Bluetooth
Ano (A2DP, AVRCP)
Zvukový kodek
SBC

AUDIO SYSTÉM
Výstupní kanál
2kanálová
Výkon (RMS)
Režim napájení z adaptéru 5W + 5W RMS(10 % THD)
Režim napájení z baterie 2.5W + 2.5W RMS(10 % THD)

REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM
Velikost reproduktoru
6,35 cm

KONEKTOR
Výstup sluchátek (3,5 mm)
Ano (Stereo)
AUX (3,5 mm)
Ano (Stereo)

OSTATNÍ
Zdroj napájení
Baterie C(R14/LR14) × 4
AC 230 V, 50 Hz
Spotřeba elektřiny (střídavý proud)
Normální režim [Cca.] 12 W
Standby režim [Cca.] 0,9 W
LCD s podsvícením
Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio 2. jakost / rozbaleno vráceno / vystaveno v prodejně
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Nezařazeno nadpis:
Typ rádia: Stolní
Internetové rádio: ne
Tuner: Digitální DAB+
Vlnový rozsah: FM, DAB+
Bluetooth: ano
LCD displej: ano
Sluchátkový výstup: ano
Přehr. média: vstup AUX
Napájení: síťové, baterie
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 31.7 cm
Výška: 11 cm
Hloubka: 14.1 cm
Hmotnost: 2.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: