Radiopřijímač s CD Philips AZB500 černý Vráceno ve 14ti denní lhůtě - oděrky

Kód: 8800897270 - PHIAZB500
Vrácené zboží
Značka: Philips
2 239 Kč –33 % 1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14 ti denní lhůtě
  • ..Oděrky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Philips AZB500, černá

Chcete si nezbytný úklid bytu, práci na zahrádce nebo domácí pohodu zpříjemnit poslechem rádia či hudby od svých oblíbených interpretů? V tom případě je pro vás radiomagnetofon Philips AZB500 jako stvořený. Kdykoliv vám totiž obstará špičkovou zvukovou reprodukci, přičemž dokáže přijímat klasické rádio i přehrávat kompaktní disky. Můžete si přitom vybrat, jestli jej pohání elektřina ze sítě, anebo baterie (6× LR14). Ať už jste tedy v pohodlí domova, nebo jste vyrazili ven, pohodový poslech si můžete dopřát v každé situaci.

Nalaďte si své oblíbené stanice

Tento radiomagnetofon zvládá přijímat rozhlasové stanice vysílající v pásmu FM, ale také rádia, jež využívají moderní digitální technologii DAB/DAB+. Můžete tak poslouchat i stanice, které nejsou na běžných analogových přijímačích dostupné. K dispozici přitom máte i technologii RDS, která vám na digitálním displeji přijímače zobrazí doplňkové textové informace o vysílaných pořadech.

Přehraje různé typy CD

Co se týče kompaktních disků, Philips AZB500 si poradí s přehráváním CD, CD-R i CD-RW. Nabízí přitom i praktické funkce náhodného výběru a opakování nebo také možnost naprogramování vlastního pořadí skladeb.

Zvuk ve stereo podání

Uvnitř rádia Philips AZB500 se nachází dvojice 3palcových reproduktorů, které vám zprostředkují vždy hezky vyladěný stereo zvuk. Na něm navíc oceníte krásně realistické basy, jejichž zvuk zde průběžně vylepšuje technologie Dynamic Bass Boost.

Univerzální audio konektor

Zásluhou integrovaného AUX vstupu můžete k tomuto přístroji snadno připojit celou řadu dalších kompatibilních audio zdrojů (např. mobilní telefon). Stačí obě zařízení propojit klasickým 3,5mm jack kabelem.

Specifikace

Užijte si hudbu všude, kam půjdete
Tento přenosný stereofonní systém, vybavený systémem DAB, rádiem FM a přehráváním CD různych formátů, vám na cestách dopřeje skvělý zvuk hudby.

Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy
Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

Náhodný výběr/Opakování CD pro lepší osobní hudební zážitky
Funkce „Náhodný výběr/Opakování“ vás zbaví nudy z poslechu skladeb ve stejném pořadí. Po nahrání vašich oblíbených skladeb z vlastní hudební knihovny do přehrávače stačí vybrat jeden z režimů – „Náhodný výběr“ nebo „Opakování“ a vaše melodie budou podle druhu režimu přehrávány v různém pořadí. Vychutnejte si různorodé a jedinečné hudební zážitky po každém zapnutí přehrávače.

Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby
Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

DAB+, DAB a FM pro plný zážitek z poslechu rádia
Digitální rádio DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting – Digitální vysílání zvuku) je, vedle analogového vysílání FM, nový způsob vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku a bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi DAB+ nebo DAB si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže během cesty není nutné přelaďovat.

Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků
Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací – CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací – CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Programování CD pro 20 skladeb
Funkce programovatelného přehrávání CD vám umožní vychutnat si vaše oblíbené skladby v požadovaném pořadí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Tuner/příjem/vysílání
Pásma tuneru
FM stereo
Systém RDS
» Typ programu
» Radio Text
» Název stanice
DAB/DAB+
» Informační displej
» Nabídka
» Smart Scan
Typ antény
Teleskopická

Zvuk
Vylepšení zvuku
Dynamic Bass Boost
Zvukový systém
Stereo
Průměr reproduktoru
3"
Ovládání hlasitosti
Otočný

Reproduktory
Vestavěné reproduktory
2

Přehrávání zvuku
Média pro přehrávání
» CD
» CD-R
» CD-RW
Režimy přehrávání disků
» Rychlý posun vpřed/zpět
» Vyhledávání stopy: další/předchozí
» Funkce Repeat Play (opakované přehrávání)
» Přehrávání náhodného výběru
Typ zavádění
Na horní straně
Programovatelné skladby
20

Možnosti připojení
Stereofonní linkový vstup 3,5 mm
(AUDIO IN)

Pohodlí
Typ displeje
LCD

Spotřeba
Napájení ze sítě
220 V–240 V
Typ baterie
LR14
Napětí baterie
1,5 V
Počet baterií
6

Aktuální mapu pokrytí DAB vysíláním naleznete ZDE

Příslušenství
Záruka
Záruční list
Uživatelská příručka
Vícejazyčný
Napájecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio 2. jakost / rozbaleno vráceno / vystaveno v prodejně
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Přehr. média: CD mechanika, Vstup AUX
Tuner: Digitální DAB+
Vlnový rozsah: FM, DAB+
Výkon: 2 W
Zvýraznění basů: ano
Hodiny: ne
Budík: ne
LCD displej: ano
Typ rádia: Přenosné
Napájení: Síťové, Baterie
Dálkové ovládání v balení: ne
Bluetooth: ne
Sluchátkový výstup: ne
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 30 cm
Výška: 24 cm
Hloubka: 13.3 cm
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

philips_logoPhilips je nizozemská firma pro výrobu elektroniky a elektrotechniky. Firma byla vytvořena ve městě Eindhoven v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Jedná se o jednu z největších elektronických firem na světě.

Společnost je světovou jedničkou v oblasti zdravotnických technologií. V posledních deseti letech se transformovali do společnosti zaměřené na řešení zdravotní péče. Cílem je zlepšit zdraví a blahobyt lidí prostřednictvím smysluplných inovací. Naším posláním je do roku 2030 zlepšit 2,5 miliardy životů ročně. Philips se zaměřujeme se na skutečné potřeby lidí tak, aby řešení pomohla systémům zdravotní péče dosáhnout čtyřnásobného cíle: Zlepšit pocity pacientů, zlepšit zdravotní výsledky, snížit náklady na péči a zlepšit pracovní život poskytovatelů zdravotní péče.

Kategorie

Audio Philips - Soundbary Philips - Televize Philips