Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Pračka LG F2S7V3HY0W bílá ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě ..Použito ..Záruka do 7.3.2025

Kód: 8801912842 - LGGF2S7V3HY0W
Použité zboží Vrácené zboží
Značka: LG
7 300 Kč 6 033 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě
  • ..Použito
  • ..Záruka do 7.3.2025

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

úzká předem plněná pračka • kapacita 7 kg • energetická třída D • 1 170 ot./min • 10 let záruka na motor • český panel • chytrá diagnostika • invertorový Direct Drive™ motor • technologie AI DD™ – optimální volba pracích pohybů • Steam™ – parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče • Přidat prádlo – možnost přidání prádla během praní • SLIM provedení – hloubka jen 47,5 cm • Smart Diagnosis™ – inteligentní diagnostika • V × Š × H: 85 × 60 × 47,5 cm

 
 

LG F2S7V3HY0W, bílá

Pro malé koupelny je úzká pračka LG F2S7V3HY0W jako stvořená! Její hloubka totiž dosahuje jen 45,7 cm. Přesto však dokáže vyprat až 7 kg prádla, kterému dopřeje prvotřídní péči. Součástí její výbavy je mimo jiné i technologie AI DD™, jež na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Zároveň počítejte s tichým a úsporným chodem spotřebiče, jelikož se o provoz pračky stará invertorový Direct Drive™ motor

14 programů k vašim službám 

Pohledem na panel pračky zjistíte, že jsou pro vás připraveny nejen klasické programy Bavlna, Smíšené prádlo či Syntetika, ale také ty speciální, mezi které patří třeba program Jemné prádlo, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení nebo Pokrývky. Jestli se řadíte mezi alergiky, určitě vás potěší parní technologie Steam™ s programy Dětská parní péče a Pro alergiky. Druhý jmenovaný program přitom odstraní z oblečení až 99,9 % alergenů. Pomoc s případnými problémy zajistí inteligentní diagnostika Smart Diagnosis™

 

Klíčové vlastnosti:

  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
  • AI DD™: optimální volba pracích pohybů
  • Steam™: parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče
  • Přidat prádlo: možnost přidání prádla během praní
  • SLIM provedení: hloubka pouze 47,5 cm

 

Inteligentní diagnostika Smart Diagnosis™ vám pomůže vyřešit případné menší problémy dřív, než se z nich stanou velké. 

 

 

10letá záruka na invertorový Direct Drive™ motor 

Je maximálně úsporný, tichý a navíc skvěle pere, což dokazuje dokonalá ovladatelnost a 6 pracích pohybů. Mimo to vám na něj LG poskytne 10letou záruku.

 

 

Úsporný a tichý

O chod spotřebiče se stará invertorový Direct Drive™ motor, který je připojený přímo k bubnu. Vyniká svou nízkou hlučností a skvělým výkonem. Spotřeba vody při praní je 45 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 69 kWh na 100 cyklů. Díky tomu je pračka zařazena do energetické třídy D. Spokojeni budete také s hlučností při odstřeďování. Ta dosahuje maximální hodnoty 71 dB.

 

 

Šetrná a účinná péče

Teď můžete bez obav prát i své oblíbené kousky z jemných tkanin. Technologie AI DD™ totiž nejprve zváží prádlo a zkontroluje jemnost látek. Podle získaných dat pak vybere nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Díky tomu se vašemu oblečení dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračky. 

 

Přidávejte prádlo i během praní

Právě jste zapnuli pračku a při cestě z koupelny jste narazili ještě na pár kousků, které byste do ní potřebovali přidat... Díky funkci Přidat prádlo má tahle situace jednoduché řešení! Na pračce zmáčknete tlačítko Start/Pauza a můžete přidávat. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se navíc dvířka během praní do 3 vteřin otevřou.  

 

V závislosti na množství oděvů a typu látek, nemusí být zámek dvířek odemčen. Pokud je teplota vody vyšší než 40°C, nebude zámek dveří z bezpečnostních důvodů uvolněn okamžitě.

 

Síla LG páry

Zbavte se nepříjemných alergií. Parní technologie Steam™ odstraní až 99,9 % alergenů v prádle a tím všem alergikům významně uleví od projevů nepříjemných alergií. Program Pro alergiky je navíc schválen organizací BAF (British Allergy Foundation).

 

  Promyšlený design

Dvířka pračky jsou vyrobena z odolného tvrzeného skla. Kromě toho je tento model vybavený bubnem s nerezovými lopatkami, které snižují kontaminaci oblečení bakteriemi. Nechybí ani viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem.

Testováno společností Intertek v červenci 2013. Počáteční hodnoty P.aeruginosa na nerezové oceli byly po 12 dnech o 99 % nižší. Výsledky se mohou lišit v závislosti na okolních podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleno vráceno
Záruka: 2 roky
? 1-Způsob plnění: přední
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 7 kg
? 4-Počet otáček: 1170 ot/min
? 6-Hloubka: do 50 cm
? 5-Energetická třída: D
Konstrukce nadpis:
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 47.5 cm
Hloubka s přesahem: 53.5 cm
Šířka pračky: 60 cm
Výška pračky: 85 cm
Otevírání dveří: levé
Praní/sušení nadpis:
Kapacita prádla pro praní: 7 kg
Index účinnosti praní: 1.031
Třída hlučnosti: A
Odstřeďování nadpis:
Max. počet otáček za minutu: 1170 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 71 dB
Spotřeba nadpis:
Energetická třída 2021: D
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 69 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 45 l
Programy nadpis:
Doba trvání eko-programu: 3:28 hod.
Počet programů: 14
Program pro alergiky: ano
Funkce nadpis:
Parní pračka: ano
Systém automatického dávkování: ne
Displej: ano
Český panel: ano
Ukazatel zbytkového času: ano
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ochrana proti úniku vod: ne
AquaStop: ne
Nezařazeno nadpis:
Rozšířená záruka: -
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Úzká: ano
SMART Funkce: ne
SMART Diagnostika: ano
Profesionální výrobek: ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: ne
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 60 cm
Výška: 89 cm
Hloubka: 47.5 cm
Hmotnost: 60 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lg_logoSpolečnost LG Electronics vyvíjí elektroniku, která je intuitivní, pohotová a energeticky úsporná, takže utrácíte rozumně, jste produktivnější a snižujete dopad své činnosti na svět kolem sebe. Zavázali jsme se k dodávání takových domácích spotřebičů a další spotřební elektroniky, jejichž funkce přesně odpovídá vašemu životnímu či pracovnímu stylu.

Život není jen o tom mít k dispozici ty nejnovější technologie. Jde hlavně o zážitky a zkušenosti, které tyto technologie vytvářejí. Je to spotřební elektronika, domácí spotřebiče a další produkty jako televize a audiovizuální systémy, mobilní telefony, domácí spotřebiče, počítačové produkty, klimatizační jednotky nebo různá řešení pro firmy, prostřednictvím kterých vám LG umožňuje jít vstříc životu a připravit vás na jeho největší okamžiky.

Kategorie

Pračky LG - Sušičky LG - Mikrovlnné trouby LG