Pračka Bosch Serie | 6 WAL28PH1BY bílá nepoužito-levá strana malé deformace plechu - oděrky na panelu

Kód: 3540404214 - BOSWAL28PH1BY
Akce Zboží s poškozením
Značka: Bosch
–21 % 11 900 Kč 9 835 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Levá strana malé deformace plechu
  • ..Oděrky na panelu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída C • 1 400 ot./min. • 10 let záruka na motor • Home Connect • technologie i-Dos – chytré automatické dávkování pracího prostředku • AlergiePlus – program pro osoby s citlivou pokožkou • automatické programy • AntiVibration Design – podporuje tichý chod a dodává pračce mimořádnou stabilitu • dotykový LED displej • funkce Reload – přidání prádlo do již spuštěného programu • program SpeedPerfect – zkrácení doby praní • V × Š × H: 84,8 × 59,8 × 59 cm (hloubka s přesahem: 63,2 cm)

 
 

Bosch WAL28PH1BY

Chytrá volně stojící pračka Bosch WAL28PH1BY s asynchronním motorem EcoSilence Drive. Motor je extrémně tichý s dlouhou životností. Se systémem SpeedPerfect ušetříte čas a funkce ActiveWater Plus přesně nastaví spotřebu vody. XXL buben má vnitřní LED osvětlení a pojme 70 l. Perte až 10 kg prádla a přidávejte kdykoli během praní. Systém i-DOS automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Aplikace Home Connect vám zaručí flexibilní ovládání pračky na dálku a nabízí programy dostupné pouze přes aplikaci.

Programy pro alergiky

Pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou vyberte program speciálně pro ně. Velký LED displej zobrazuje informace o průběhu programu, počtu otáček, zbývající čas a další důležité informace. Konec praní můžete nastavit až za 24 hodin. Program snadno vyberete otočným voličem. Šetrnou péči vašemu prádlu dopřeje struktura bubnu VarioDrum. Vysokou stabilitu a tichý chod zajistí AntiVibration Design. Automatická pračka dosahuje při odstřeďování 75 dB hluku.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Systém i-DOS: automaticky dávkuje prací gel pro optimální spotřebu a dokonalý výsledek
  • Ovládejte svou pračku i na dálku díky aplikaci Home Connect
  • Automatické programy jsou přizpůsobeny potřebám vašeho prádla
  • Program AlergiePlus vyvinut pro speciální požadavky alergiků a osob s citlivou pokožkou
  • Extrémně tichý motor EcoSilence Drive s dlouhodobou životností

 

Automatické dávkování pracího gelu podle množství prádla, míry znečištění a materiálu: to je systém i-Dos.

 

 Zjednodušte si život s moderní technologií

Už se nemusíte přizpůsobovat vaší pračce. Pračka se přizpůsobí vám. Stačí nainstalovat aplikaci Home Connect do svého mobilu nebo tabletu a zbytek bude hračka. Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Vyberete typ látky, barvu a stupeň znečištění oblečení a prádlo bude perfektně čisté.

Aplikace Home Connect oznámí, kdy je prádlo vyprané. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Jedinečné možnosti v organizování vašeho každodenního života.

 

Šetřete prací prostředek i vaše prádlo

Pračka Bosch využívá nové technologie i-Dos. Stačí vhodit prádlo do bubnu, nastavit automatický program a o zbytek se postará pračka. Stiskem jediného tlačítka si pračka prádlo zváží a podle tvrdosti vody přesně odměří prací prostředek i aviváž. Na oblečení po vyprání nebudou zůstávat zbytky pracího gelu. Praní je šetrné k oblečení i k vaší peněžence.

 

Ani neuslyšíte, že perete

Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám. Tím si zajišťuje dlouhodobou životnost, kterou Bosch garantuje 10letou zárukou.

 

Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo

S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.

*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.

 

Vaše pokožka bude jako v bavlnce

Pokud je vaše pokožka citlivá nebo podrážděná, oceníte program AlergiePlus. Vyprané oblečení v sobě může ponechat alergenní částice a ty způsobí kožní podráždění. Program AlergiePlus má delší dobu ohřevu a máchání navíc. Tím snižuje množství alergenů. V prádle bude zůstávat méně roztočů, pylových částic nebo zvířecích chlupů. Program byl oceněn pečetí kvality ECARF – vhodný pro alergiky a ohleduplný k materiálu.

 

Automaticky dokonalé výsledky

Praní už nemůže být jednodušší. Naplňte buben prádlem a stiskněte tlačítko „Start“. O vše ostatní se postará pračka. Pro vaše prádlo nastaví ideální program, který je potřeba. Výsledek praní bude vždy výborný.

 

Přidávat prádlo během praní je tak snadné

Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. 

 

Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní

Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky programu VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.

 

Efektivní využití každé kapky vody

S využitím technologie ActiveWater Plus spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleno vráceno
Záruka: 2 roky
? 1-Způsob plnění: přední
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 10 kg
? 4-Počet otáček: 1400 ot/min
? 6-Hloubka: do 70 cm
? 5-Energetická třída: C
Konstrukce nadpis:
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 59 cm
Hloubka s přesahem: 63.2 cm
Otevírání dveří: levé
Praní/sušení nadpis:
Kapacita prádla pro praní: 10 kg
Index účinnosti praní: 1.035
Třída hlučnosti: B
Odstřeďování nadpis:
Max. počet otáček za minutu: 1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Spotřeba nadpis:
Energetická třída 2021: C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 47 l
Programy nadpis:
Doba trvání eko-programu: 3:50 hod.
Počet programů: 14
Speciální programy: bavlna, snadno udržovatelné, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní, AlergiePlus / Hygiena Plus, čištění bubnu s funkcí připomenutí, odstředění/odčerpání, další programy dostupné přes aplikaci, rychlý/mix, sport/fitness, máchání, super 15'/30', programy dostupné
Program pro alergiky: ano
Funkce nadpis:
Parní pračka: ne
Systém automatického dávkování: Ano
Displej: ano
Český panel: ne
Ukazatel zbytkového času: ano
Regulace spotřeby vody: elektronická regulace
Ochrana proti úniku vody: ano
AquaStop: ne
Nezařazeno nadpis:
Rozšířená záruka: -
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Úzká: Ne
Smart funkce: ne
SMART diagnostika: Ano
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.8 cm
Výška: 84.8 cm
Hloubka: 59.0 cm
Hmotnost: 72.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

boschVíce než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí. Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch v zahraničí vybudoval nezaměnitelnou image významného výrobce a investora. Výrobky Bosch se od automobilové techniky přes elektrické nářadí, domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích. 

Kategorie

Pračky Bosch - Sušičky na prádlo Bosch - Myčky na nádobí Bosch - Lednice Bosch - Celá nabídka Bosch