Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Pračka Bosch Serie | 2 WAJ28060BY bílá ..Nepoužité zboží ..Pouze rozbaleno

Kód: 8801816803 - BOSWAJ28060BY
Akce
Značka: Bosch
8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

předem plněná pračka • kapacita 7 kg • energetická třída B • 1 400 ot./min. • 10 let záruka na motor • Aqua Protection – několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou • tichý motor EcoSilence Drive • program Hygiena Plus • Active Water Plus – efektivní využití vody • AntiVibration Design – tichý chod a mimořádná stabilita • funkce Reload – přidání prádlo do již spuštěného programu • program SpeedPerfect – zkrácení doby praní • LED displej • V × Š × H: 84,8 × 59,8 × 54,6 cm (hloubka s přesahem: 58,4 cm)

 
 

Bosch WAJ28060BY

Za vysokým výkonem pračky Bosch WAJ28060BY s předním plněním stojí odolný a tichý motor EcoSilence Drive. Značka Bosch na něj poskytuje záruku 10 let. V bubnu s inovativní strukturou a objemem 55 l vyperete až 7 kg prádla. Silný motor vytvoří až 1 400 otáček za minutu. Hygienicky čisté prádlo zajistí program Hygiena Plus, který dokáže zničit choroboplodné zárodky i při teplotě 40 °C. Funkce SpeedPerfect se postará o dokonale čisté prádlo s úsporou až 65 % času. Pokud zapomenete vhodit prádlo do bubnu, je možné jej díky funkci Reload přidat dodatečně.

Šetřete vodou

Technologie Active Water Plus se stará o úsporu vody. Množství stanovuje na základě typu látky a objemu prádla. Pračku pohodlně ovládáte pomocí elektronického ovládání otočným voličem a tlačítky TouchControl. Průběh nastaveného programu, nastavených teplot i otáček či zbytkového času přehledně zobrazí velký displej s ukazateli. Samozřejmostí je akustický signál na konci programu a dětský zámek.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Tichý a efektivní motor EcoSilence Drive se zárukou 10 let
  • S programem Hygiena Plus bude vaše prádlo skutečně čisté
  • Zrychlete čas praní díky SpeedPerfect
  • Systém Active Water Plus automaticky upraví množství vody podle náplně
  • Přehledný LED displej 
Hygienicky čisté prádlo díky pračce Bosch WAJ28060BY.

 

Ani neuslyšíte, že perete

Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám. Tím si zajišťuje dlouhodobou životnost, kterou Bosch garantuje 10letou zárukou.

 

Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo

S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.

  

Přidávat prádlo během praní je tak snadné

Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. 

*Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.

 

Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní

Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky systému VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.

 

Efektivní využití každé kapky vody

S využitím technologie Active Water Plus spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleno vráceno
Záruka: 2 roky
? 1-Způsob plnění: přední
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 3-Kapacita prádla pro praní: 7 kg
? 4-Počet otáček: 1400 ot/min
? 6-Hloubka: do 60 cm
? 5-Energetická třída: B
Konstrukce nadpis:
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 54.6 cm
Hloubka s přesahem: 58.4 cm
Otevírání dveří: levé
Praní/sušení nadpis:
Kapacita prádla pro praní: 7 kg
Index účinnosti praní: 1.031
Třída hlučnosti: B
Odstřeďování nadpis:
Max. počet otáček za minutu: 1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Spotřeba nadpis:
Energetická třída: B
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 51 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 45 l
Programy nadpis:
Doba trvání EKO programu: 3:28 hod.
Počet programů: 11
Program pro alergiky: Ano
Funkce nadpis:
Parní pračka: ne
Systém automatického dávkování: ne
Displej: ano
Český panel: ne
Ukazatel zbytkového času: ano
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody: ano
AquaStop: ne
Nezařazeno nadpis:
Rozšířená záruka: -
Přívodní a odpadní hadice v balen: ano
SMART: ne
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.8 cm
Výška: 84.8 cm
Hloubka: 54.6 cm
Hmotnost: 68.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

boschVíce než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí. Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch v zahraničí vybudoval nezaměnitelnou image významného výrobce a investora. Výrobky Bosch se od automobilové techniky přes elektrické nářadí, domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích. 

Kategorie

Pračky Bosch - Sušičky na prádlo Bosch - Myčky na nádobí Bosch - Lednice Bosch - Celá nabídka Bosch