Podlahová myčka Kärcher FC 5 bílý Odzkoušeno - Vráceno

Kód: 8801589168 - KARSC5NEW
Vrácené zboží
Značka: Kärcher
5 367 Kč –23 % 4 150 Kč 3 430 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Odzkoušeno - Vráceno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

podlahový čistič • příkon 460 W • plošný výkon 60 m2 • objem prachové nádoby 0,2 l • objem nádrže na vodu 0,4 l • systém dvou nádrží • vhodný pro všechny typy tvrdých podlah

Kärcher FC 5, bílá

Podlahový čistič Kärcher FC 5 odsává drobné nečistoty a vytírá rozlité a zaschlé tekutiny v jediném pracovním kroku. Rotující a automaticky zvlhčované válce z mikrovláken jsou tak vždy čisté a připravené k používání, funkce samočištění odsává směs vody a nečistot z válců. Tento podlahový čistič obsahuje navíc pár náhradních válců, univerzální 500ml čistič a 30ml vzorek čističe na dřevěné podlahy. Navíc tato podlahová myčka ušetří v porovnání s běžnými metodami až 85 % vody a přesvědčí lepším výkonem čištění. Kärcher FC 5 lze používat na všechny tvrdé dřevěné, kamenné nebo plastové podlahy. Maximální příkon dosahuje 460 W, plošný výkon činí 60 m2. Systém dvou nádrží zaručuje, že úklid bude komfortní a účinný.

Klíčové vlastnosti:

  • Odstranění prachu a nečistot z tvrdých podlah
  • Perfektní výsledky čištění podél krajů
  • Snadná údržba čističe
  • Systém dvou nádrží pro snadný a nenamáhavý úklid s perfektními výsledky

 

Podlahový čistič pro domácnosti s válci z mikrovláken pro perfektní úklid.

Odstraňuje prach a tekutiny

V jednom jediném kroku vytíráte a zároveň sbíráte prach, drobky a chlupy po domácích mazlíčcích.

Pohodlný úklid

Systém dvou nádrží zaručuje trvalé máčení válečků z nádrže na čerstvou vodu zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. Nemusíte tak s sebou neustále nosit kbelík, ždímat hadry a namáhavě drhnout podlahy. Válečky lze prát v pračce na 60 °C.

Vhodné pro všechny tvrdé podlahy

Čistič je vhodný pro všechny typy tvrdých podlah, jakými jsou například naolejované nebo voskované parkety, laminát, dlaždice, PVC nebo vinyl. Díky nízké zbytkové vlhkosti jsou podlahy cca po 2 minutách opět bez obav schůdné. 

Snadné čištění zařízení

Údržba spotřebiče je velmi jednoduchá. Disponuje funkcí čištění zařízení a válečků v parkovací stanici. Nádrž na odpadní vodu je vhodná na mytí v myčce nádobí a vyprazdňuje se bez kontaktu s nečistotami. Potahy lze sejmout a rychle umýt pod tekoucí vodou.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače druhé jakosti / vráceno / poškozený obal
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Příkon: 460 W
Délka přívodního kabelu: 7 m
Rozměry výrobku nadpis:
Šířka: 27 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 33 cm
Hmotnost: 5.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

karcherSpolečnost Kärcher je celosvětově operující německý rodinný podnik s hlavním sídlem ve württemberském Winnenden, který vyrábí čisticí přístroje, jakož i kompletní čisticí systémy. Kärcher miluje výzvy. Ať už jde o každodenní nebo mimořádný úklid – Kärcher me za cíl, aby byl váš každodenní život jednodušší, lepší a příjemnější. Díky výkonným a efektivním produktům Vám Kärcher pomůžeme dosáhnout velkých výsledků.

Kategorie

Vysavače Kärcher