Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Party reproduktor Sony MHC-V13 černý Vráceno ve 14ti denní lhůtě ..Oděrky na velkém repráku ..Kosmetické oděrky na displeji

Kód: 8801875419 - SONMHCV13CEL
Zboží s poškozením Vrácené zboží
Značka: Sony
6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě
 • ..Oděrky na velkém repráku
 • ..Kosmetické oděrky na displeji

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sony MHC-V13, černá

Představte si zařízení, které by dokázalo každé vaše posezení s přáteli proměnit v neopakovatelnou party, na kterou budou všichni její účastníci ještě dlouho vzpomínat. Tak přesně k tomu byl stvořen přenosný reproduktor Sony MHC-V13 – špičkový přístroj, který vám umožní bezdrátové přehrávání hudby z telefonu, poslech skladeb z CD i naladění klasického rádia (FM či DAB+) a vedle toho se na vašem večírku postará i o efektní světelnou show. Muziku vám přitom naservíruje v luxusní zvukové kvalitě, o niž se postarají vysoce účinné výškové reproduktory ve spolupráci s basovou technologií JET BASS BOOSTER.

Abyste si mohli tento reproduktor bez problému vzít i na party k vašim přátelům, disponuje Sony MHC-V13 i praktickým madlem na přenášení. Při transportu přístroje přitom jistě oceníte i vysoce odolné provedení tohoto reproduktoru, které je zajištěno vnější konstrukcí z tvrdého plastu a odolnými chrániči rohů.

Atmosféra rozjeté diskotéky

Tento party reproduktor vytvoří u vás doma nezaměnitelnou atmosféru nočního klubu. Je tomu tak zásluhou stylového osvětlení, které z reproduktoru vysílá vlny vícebarevného světla.

Staňte se hvězdou večírku

Máte rádi karaoke? S reproduktorem Sony MHC-V13 jej můžete uspořádat i v pohodlí svého domova. Tento přístroj je totiž vybaven vstupem pro mikrofon, takže se s ním můžete vžít do role hvězdy popmusic. Zmíněný vstup lze navíc využít i pro připojení kytary, díky čemuž vám reproduktor poslouží i jako zesilovač či kombo.

Pohodlné ovládání aplikací

Přehrávání hudby i rozličné funkce party reproduktoru Sony MHC-V13 můžete ovládat na dálku mobilem. Stačí si stáhnout chytré aplikace Fiestable a Sony | Music Center.

Přidejte další reproduktory

Protože tento přístroj podporuje funkci Wireless Party Chain, můžete k němu bezdrátově připojit až 50 dalších kompatibilních reproduktorů. Svému večírku tak zajistíte o poznání hutnější a výkonnější zvuk a v neposlední řadě také výraznější osvětlení, které bude navíc stylově synchronizované.

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoce účinné výškové reproduktory a technologie JET BASS BOOSTER pro špičkový zvuk
  • Možnost poslechu hudby přes Bluetooth, z CD i z USB flashky
  • Vestavěný rozhlasový přijímač umožňuje naladění rádií FM a DAB+
  • Vstup pro připojení mikrofonu (pro karaoke) či kytary
  • Působivé světelné efekty
  • Snadné ovládání chytrým telefonem (aplikace Fiestable a Sony | Music Center)
  • Funkce Wireless Party Chain umožňuje spárování až 50 kompatibilních reproduktorů

Obsah balení:

  • Party reproduktor Sony MHC-V13
  • Anténa (FM)
  • Dálkové ovládání

Specifikace

» Prostorový zvuk pomocí účinných výškových reproduktorů
» Osvětlení v reproduktorech
» Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable
» Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadnou přepravu
» Chrániče rohů pro zvýšenou odolnost

Párty může být lepší než kdy dříve
Vychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb i z větší vzdálenosti díky tomuto výkonnému jednodílnému systému. Nebo si při tanci užijte světlo reproduktoru, které pulzuje v rytmu hudby ze zvukového systému MHC-V13, a zároveň ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.

Naplňte prostor zvukem
Povzneste párty na vyšší úroveň a proměňte narozeniny, zvláštní příležitosti a spontánní setkání na festivalový zážitek.
Díky vysoce účinným výškovým reproduktorům a zvuku basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, si budou účastníci párty užívat působivou hudbu v celém prostoru.

Skvělý zvuk napříč celou párty
Malý a kompaktní systém MHC-V13 přináší úctyhodný zvuk. Přes dva vysoce účinné výškové reproduktory a technologii JET BASS BOOSTER se zvuk dostane na každé místo párty, takže se hudba dostane dál a výš a všichni hosté si budou moci užívat bohatý, čistý zvuk.

Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní váš prostor zvukem
Čtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn umístěné na přední části jednotky rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Hudba se tak bude šířit dál a o něco výš do každého koutu prostoru.

Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTER
Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoru
Osvětlení v reproduktorech vysílá vlny vícebarevného světla, takže si budete moci kdekoli vychutnávat nefalšovanou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Odvažte se jako popová hvězda
Zpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je zvukový systém MHC-V13 ideálním společníkem na karaoke párty. Do vstupu pro mikrofon můžete také zapojit kytaru a systém používat jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable
Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V13 stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center*. Poté už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.
*Aplikace Sony | Music Center pro iPhone z obchodu App Store nebo pro systém Android z obchodu Google Play. Uživatel musí aplikaci propojit s kompatibilním zařízením. Na aplikaci se vztahují podmínky použití.

Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable
Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®3, takže párty nemusí nikdy skončit.

Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking
Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat
do žebříčku nejlepších skóre.

Staňte se Party Kingem
Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu
Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.

Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím bezdrátového připojení
Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Bezdrátová funkce Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V13 připojit až 50 kompatibilních vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth®*.
*Systém je kompatibilní se zařízeními Apple s operačním systémem iOS verze 10.0 nebo novějším. Zařízení se systémem iOS verze 9.x nebo starší připojení BLUETOOTH® nepodporují.

Bezproblémové streamování pomocí funkce Bluetooth®
S technologií Bluetooth® odpadá nutnost bezdrátového připojení a složitého nastavení. Stačí se připojit přes Bluetooth® a hned můžete začít.

Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain
Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth® dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory.

S připojením více zařízení může hudbu ovládat více přátel
Díky technologii Bluetooth® můžete se zvukovým systémem MHC-V13 s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+
S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+, si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít kamkoli chcete.

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty
Audiosystém MHC-V13 je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty neudrží krok.

Rozjeďte párty kdekoli
Audiosystém MHC-V13 disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.

Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky
Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V13 dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Posuňte párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému
Vychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb zásluhou vysoce účinných výškových reproduktorů a technologie JET BASS BOOSTER. Vychutnávejte si vícebarevné osvětlení v reproduktorech a staňte se hvězdou párty prostřednictvím funkcí tvorby seznamu skladeb (Party Playlist) a Karaoke Ranking v naší aplikaci Fiestable. S úchyty bude přeprava snadnější než kdykoli dříve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony a tablety
Záruka: 2 roky
1-Bluetooth: Ano
Napájení: Síťové
Technické parametry nadpis:
Nezařazeno nadpis:
Napájení: Síťové
Rozměr (cm): 60 cm
Bezdrátové připojení: Bluetooth
Rádio: DAB+, FM
Podpora nabíjení mobilního telefonu:: ano
Příjem telefonních hovorů: ne
USB: ano
Vstup AUX: ano
Mikrofon v balení: Ne
Barva: černá
Specifické funkce: DAB+ rádio, Jet Bass Booster
Označení BT připojení: MHC-V13
Rozměry produktu:
Šířka: 33.3 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 29.9 cm
Hmotnost: 8.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: