Party reproduktor Sony GTK-XB60B černý Poškozený obal - Vystaveno

Kód: 3000012893 - SONGTKXB60B
Tip
Značka: Sony
4 999 Kč –24 % 3 800 Kč 3 140 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Poškozený obal
  • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Oživte každý večírek

Už se nebudete muset strachovat, že se jakákoliv párty s vaší přítomností bude muset obejít bez muziky, kterou si na večírku poslechne rád každý. S party reproduktorem Sony GT-KXB60B ozvučíte kompletně celý okruh. Už nikdy nebude zajištění hudby problémem, Sony GT-KXB60B tuto mnohdy prekérní situaci vyřeší jednoduše za vás!

Jednoduchý způsob přenosu hudby

Nelamte si hlavu, zda jste doma nezapomněli nějaký kabel, jehož absence by vám znemožnila rozproudit muzikou váš večírek už od samého začátku. Užívat si tvorbu vašich oblíbených interpretů vám umožní bezdrátová technologie Bluetooth. Díky této technologii si budete moci odesílat hudební soubory do reproduktoru přímo z osobního zařízení, jako je notebook, tablet, nebo telefon. Stačí klepnout na tlačítko přenosu, dále vyberete z možností požadovaný reproduktor a pořádná párty může být odstartována.

Hvězda za jakékoliv situace

Efekty DJ, podsvícení, zvukové efekty mikrofonu. Všechno jsou to věci, které posouvají obyčejné přehrávání muziky na večírcích na vyšší úroveň a které dokonale pobaví nejen vás ale i pozvané hosty. Světelné paprsky procházejí čočkou a tím vzniká souvislý a široký světelný obrazec složený z barevných čar pro dodání té pravé, nefalšované klubové atmosféry. Nezačala hrát skladba, kterou jste si v daný okamžik přáli? Není problém, díky intuitivnímu ovládání reproduktoru stačí pro posunutí na jiný hudební soubor pouze jediné tlačítko. Samozřejmostí je úprava hlasitosti přehrávání dle libosti. Samotné zařizování večírku, abyste vyhověli všem hostům, nebude náročné, ale dokonce se u toho sami velmi dobře pobavíte.

Výhoda bezdrátového připojení

Nebojte se obrátit na bezdrátové rozhraní Bluetooth. Zážitky z přehrávání tímto způsobem se navíc dostanou na zcela novou a dosud neslyšenou úroveň a to díky technologii LDAC, která dokáže až ztrojnásobit objem přenášených dat a vy se tak bez problému připojíte kdykoliv se vám zamane. Běžné a nám všem známé problémy s kabeláží odstraňuje také další způsob přenášení muziky směrem k reproduktoru a tím je NFC (Near Field Communication). Zařízením, které rozhraním NFC také disponuje, se stačí dotknout čidla reproduktoru a takřka okamžitě bude navázáno kvalitní spojení. Už tak široké možnosti připojení a zařízení, která můžete s reproduktorem spárovat, ještě více rozšiřuje možnost kabelového AUX vstupu. Pomocí jediného kabelu se připojíte k jinému zařízení, jako třeba monitoru a vy si tak i při přehrávání filmů budete moci vychutnat, hluboký, hutný a přesto naprosto čistý a dokonalý zvuk.

Stvořen přímo pro párty

Jako na každém večírku, i u vás se může stát nehoda v podobě převrhnuté skleničky, což v blízkosti běžné elektroniky nebývá nikdy příjemné. Tato věta však neplatí pro reproduktor Sony GT-KXB60B , jehož povrch je snadno omyvatelný a lehce ho vyčistíte od vylitého pití, nebo od běžného prachu. Snadný převoz reproduktoru na večírek podtrhuje vestavěná rukojeť, za kterou reproduktor uchopíte a přenesete sebou kamkoliv ohromující zvuk, ze kterého musí být nadšen každý host vaší domácí party.

Specifikace

Domácí audiosystém s vysokým výkonem GTK-XB60, černý

Užijte si klubový večírek kdekoli chcete s přenosným modelem GTK-XB60. Zvuk EXTRA BASS™ zesiluje basy a barevná světla se mění podle hudby – stejně jako na diskotéce. S vestavěnou dobíjecí baterií nepotřebujete zásuvku, abyste mohli rozjet zábavu.

HLAVNÍ FUNKCE:
• Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk
• Dobíjecí baterie vám umožní pořádat večírek kdekoli
• Párty světla navodí klubovou atmosféru
• Ovládejte zvukové a světelné efekty pomocí aplikace Sony | Music Center

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince
Stisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku2. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.

Světla LED vytvoří atmosféru večírku
Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením LED. Světla LED okolo reproduktorů nabízí vícebarevné režimy od čistě bílé až po duhu. Barevná světla reproduktorů osvětlují vše zezadu a stroboskopická světla vytvářejí efekt atmosféry v klubu. Světla jsou synchronizována s rytmem hudby, takže odpovídají hudebnímu doprovodu.

Vstup pro mikrofon vám umožní živé vstupy
Chcete-li večírek moderovat, stačí zapojit mikrofon. GTK-XB60 vloží váš hlas přímo do mixu.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center a Fiestable
Ovládejte nastavení pro večírek snadno z tanečního parketu pomocí aplikace Sony | Music Center. Plug-in Fiestable vám umožní bezdrátově měnit barvu světel reproduktorů nebo aktivovat DJ efekty. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem vám na vše stačí pár jednoduchých pohybů zápěstí. Máte možnost si také vybrat své oblíbené seznamy skladeb ze smartphonu a ve správný okamžik pustit další píseň, aniž byste museli na stanoviště DJ.

Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů
Dodejte výkon svému zvukovému systému. Propojte více stereosystémů audiokabelem a užijte si bohatší zvukový výstup. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a synchronizujte hudbu s dalšími propojenými systémy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Funkce
USB Ano (Přehrávání)
Vstup zvuku Ano (RCA)
Bluetooth® Ano (iAP přes BT)

Vstupy a výstupy
Analogový vstup zvuku Ano (RCA)
Analogový výstup zvuku Ano (RCA)
Port USB 1
Vstup na mikrofon 1

Funkce zvuku
Hudební ekvalizér EDM / HIP-HOP / R & B / POP / ROCK / COUNTRY / JAZZ / SALSA / FLAT
Funkce bass boost Extra Bass
Dsee sound enhancement Dsee (auto)
Funkce Party Chain (připojení kabelem) Ano
Funkce přidání reproduktoru (Bluetooth®) Ano
Režim Clearaudio+ Ano

Světelný efekt
Světla reproduktoru Ano (bílá)
Řadové světlo Ano
Stroboskop Ano

Karaoke
Hlasitost mikrofonu Ano

Příkon
Příkon (v pohotovostním režimu)
0,5 W (v pohotovostním režimu Eco)

Bezdrátové připojení
Technologie nfc spárování jedním dotykem Ano

Bluetooth®
LDAC/APT-X/AAC/A2DP (SINK)/AVRCP/SPP Ano/Ne/Ano/Ano (verze 1.2)/Ano (Ver1.3)/Ano (verze 1.2)

Aplikace
Kompatibilní aplikace pro smartphony Ano (Music Center / Fiestable)

Obecné použití
Držadlo pro přenášení Ano
Rozvržení na výšku a na šířku Ano (stereofonní zvuk u obou provedení)

Specifikace předního reproduktoru
Výškový reproduktor 2 x 5 cm (kuželovitý typ)
Basový reproduktor 13 cm x2

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony a tablety
Záruka: 2 roky
1-Bluetooth: Ano
Napájení: Akumulátorové
Základní specifikace nadpis:
Napájení: vestavěný akumulátor
Bluetooth: ano
NFC: ano
USB: ano
Vstup AUX: ano
Příjem telefonních hovorů: ano
Výdrž baterie: 14 hod.
Barva: 14 hod.
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 26.4 cm
Výška: 55.2 cm
Hloubka: 27.2 cm
Hmotnost: 8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: