Objektiv Tamron SP AF 70-300 mm F4-5.6 Di VC USD pro Canon černý Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Kód: 8800627371 - TAMSPAF70300CAN
Vrácené zboží
Značka: Tamron
11 590 Kč –18 % 9 500 Kč 7 851 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Objektiv Tamron 70-300mm, F4-5.6, Di, VC, USD, pro Canon

Toužíte významně vylepšit funkční vlastnosti svého Canon fotoaparátu a toužíte po kvalitním objektivu, který dá vašim fotografiím úplně nový rozměr? Zkušený výrobce Tamron přichází s modelem přesně pro vás. Tento objektiv se může pochlubit ohniskovou vzdáleností mezi 70 a 300 mm a světelností f/4–5.6. Díky optickému stabilizátoru obrazu VC a vlastnímu ultrazvukovému AF pohonu budou fakt fotografie kvalitnější než kdy předtím a objektiv navíc zůstane při focení výjimečně tichý.

Specifikace

Značka Tamron poskytuje 5 letou záruku na základě registrace produktu.
Produkt si můžete zaregistrovat do 2 měsíců od zakoupení

Ve snaze dosáhnout nejlepšího rozlišení obrazu v kategorii 70-300mm, představil Tamron, u příležitosti 60-ti let výročí, objektiv Tamron SP AF70-300mm F4-5.6 Di VC USD - využívající pokročilého optického designu díky technologiím LD (Low Dispersion) a XLD ( Extra Low Dispersion), které účinně zabraňují chromatické aberaci. Výsledkem je ostřejší kontrast a mnohem vyšší kvalita obrazu oproti ostatním objektivům ve své třídě.

Objektiv získal prestižní ocenění EISA 2010-2011 jako Nejlepší produkt v kategorii ZOOM LENS - Zoomový objektiv.

Kromě toho, je to první objektiv Tamron disponující USD (Ultrasonic Silent Drive) vlastním ultrazvukovým AF pohonem. Tento mechanismus poskytuje rychlé zaostřování, díky němuž je vhodný pro fotografování sportu, dostihů nebo jiných rychle se pohybujících objektů. Objektiv se může pochlubit také Tamron VC (Vibration Compensation), tříosým optickým stabilizátorem obrazu pro pohodlnější fotografování z ruky a to nejen na dlouhé ohniskové vzdálenosti v oblasti, kde dochází k snadnému rozmazání snímku, ale také ve špatných světelných podmínkách.

Kombinací nejlepšího rozlišení obrazu, ultrasonického tichého motoru a optického stabilizátoru obrazu Tamron ve výrobě dosáhl vrcholného teleobjektivu 70-300mm.
Objektiv je konstruovaný pro digitální zrcadlovky s velkým obrazovým snímačem i pro digitální zrcadlovky s malým APS-C snímačem.

* * * * *
USD (Ultrasonic Silent Drive) je technologie vyvinutá výrobcem Tamron a představuje novou dimenzi v přesnosti a rychlosti zaostřování. Tamron USD pracuje s vysokofrekvenčními ultrazvukovými vibracemi, které jsou vyráběny v prstenci, nazývaném stator. Energie z vibrací se využívá k otočení vloženého kovového kroužku uvnitř statoru, známém jako rotor. Piezoelektrický keramický prvek vytváří ultrazvukové vibrace, při kterých vzniká specifické napětí, tento je umístěn v kruhové formaci na statoru. Toto elektrodové seskupení z piezoelektrických keramických prvků způsobí dvě ultrazvukové vibrace vznikající ve statoru.

Vzájemným působením těchto dvou ultrazvukových vibrací je možné převést energii z vibrací, které vyrábí jednoduchý mechanický pohyb, do energie tzv. odklánějících vln, které pak udávají pohyb kolem obvodu kroužku (směr otáčení).

S ostřícím pohonem USD, třením mezi těmito odklánějícími vlnami vytvořenými na kovovém povrchu statoru a povrchu rotoru, vzniká síla, způsobující otáčení rotoru. Zaostřovací kroužek objektivu, který je spojen s rotorem, je tímto posouván a vytváří rychlý, jemný pohyb motoru automatického ostření.

Jelikož je pohyb založený na rotoru, dovoluje tak plné manuální zaostřování bez nutnosti vyhledání přepínače.

Rychlost bez stability by neměla efekt, technologie USD navíc pracuje v kombinaci s vlastním Tamron (VC - Vibration Compensation) optickým stabilizátorem obrazu.

Specifikace

Hmotnost (kg): 0,765
Konstrukce - počet členů: 17
Konstrukce - počet skupin: 12
Max. clona (/F): 32-45
Max. ohnisková vzdálenost (mm): 300
Min. ohnisková vzdálenost (mm): 70
Min. zaostřitelná vzdálenost (cm): 150
Průměr závitu filtru: 62 mm
Rozměry objektivu (D x V) mm: 142,7
Typ objektivu: AF objektiv s proměnným ohniskem

Doplňkové parametry

Kategorie: Foto audio video
Záruka: 2 roky
Nezařazeno:
Typ bajonetu: Canon
Typ objektivu: zoom
Min. ohnisková vzdálenost: 70 mm
Max. ohnisková vzdálenost: 300 mm
Světelnost objektivu: 4 f/
Optická stabilizace obrazu: ano
Konstrukce objektivu: 17 členů / 12 skupin
Min. clonové číslo: 32 f/
Max. clonové číslo: 45 f/
Autofokus: ano
Nejmenší vzdálenost ostření: 50 cm
Průměr závitu filtru: 62 mm
Rozměry produktu:
Šířka: 0
Výška: 0
Hloubka: 8.15 cm
Hmotnost: 0.765 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: