Myš Asus ROG Gladius II Origin černá Rozbaleno - Poškozený obal

Kód: 8800634693 - ASU90MP00U1B0UA00
Tip
Značka: Asus
2 298 Kč –35 %
Myš Asus ROG Gladius II Origin černá  Rozbaleno - Poškozený obal
2 298 Kč –35 % 1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Poškozený obal
  • ..Rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asus ROG Gladius II Origin, černá

Počítačová myš Asus ROG Gladius II Origin dokáže na první pohled ohromit svým luxusním vzhledem. Ten si navíc kdykoliv můžete ještě vylepšit aktivací RGB podsvícení přes Aura RGB. Připojte myš kabelem ke svému notebooku nebo počítači a pracujte nebo hrajte hry zcela bez omezení. Přímo na myši najdete tlačítko pro snadnou změnu DPI; rozlišení si můžete zvolit v rozmezí 100 až 12 000 dpi pro dokonale přesné reakce v závislosti na konkrétní činnosti. V balení najdete dva kabely, které lze u myši snadno vyměňovat dle potřeby, a dále dva japonské přepínače s odlišným přítlakem. Odolné spínače Omron vydrží až 50 milionů kliknutí, takže máte zaručenou dlouholetou bezchybnou funkčnost myši.

Klíčové vlastnosti:

Mimořádně odolná tlačítka se životností až 50 milionů kliknutí

Pogumované boční stěny pro pohodlný a pevný úchop

Samostatný přepínač DPI pro okamžitou změnu i během rychlé herní akce

Dva kabely v balení: 2m pletený a 1m pogumovaný USB kabel lze snadno vyměňovat

Skrolovací kolečko s Alps kodérem

Stylové RGB podsvícení

Herní myš Asus skvěle klouže po každém povrchu, a díky optickému senzoru zajistí rychlé a přesné reakce s minimálním zpožděním.

 

Optický senzor

Citlivý a přesný optický senzor vám pomůže dosáhnout vítězství bez námahy. Na myši si můžete nastavit rozlišení až 12 000 DPI, abyste docílili ideálního nastavení pro každou hru. Zařízení váží pouhých 50 gramů, takže jím můžete pohybovat zcela bez problémů po každém typu povrchu.

Výměnné spínače

Jedinečný design s výměnnými spínači vám umožní jejich snadnou obměnu podle typu hry. Různé spínače totiž mají odlišné přítlačné tlaky při kliknutí. Toto řešení vám zároveň umožní vyměnit spínače, které jsou například opotřebované nebo zlomené, aby myš zůstávala i nadále bezchybně funkční.

Osvětlení Aura Sync

Dodejte svému hraní ten správný styl. Zvolte si podsvícení s Aura Sync, které vám nabízí různé motivy; např. statické, pulzující, vlnu, kometu nebo reakci na dění ve hře.

Synchronizace osvětlení

Osvětlenou nemusíte mít pouze myš. Kompatibilní příslušenství s Aura Sync lze snadno sjednotit, aby vám světelné efekty pulzovaly všemi připojenými zařízeními a vytvořily nezapomenutelný zážitek při hraní pro vás i vaše diváky.

Odpojitelný kabel

V balení najdete dva kabely, které k myši můžete připojovat dle potřeby. Nechybí ani ROG pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení myši, kamkoliv se vydáte.

ROG Armoury

Software ROG Armoury vám umožní vylepšit nastavení podle vašich představ a potřeb. V jediném prostředí si můžete nastavit světelné efekty, kalibraci výkonu, nebo třeba naprogramovat jednotlivá tlačítka či vytvořit profily nastavení.

Specifikace

Ergonomická kabelová optická herní myš optimalizovaná pro FPS s funkcí Aura Sync

Připravte se na zaměření vašeho cíle a dosáhněte vítězství pomocí optické herní myši ROG Gladius II Origin, již třetí ve skupině Gladius. Gladius II Origin má pokročilý 12000 DPI optický snímač pro rychlou odezvu a přesné ovládání, ergonomický design pro praváky, který vám zajistí komfort při prodloužených herních akcích a technologii osvětlení Aura Sync, díky které zastíníte konkurenci.

• Optický senzor s 12000 DPI pro rychlé a přesné sledování
• Exkluzivní výsuvný mechanismus ROG pro různá nastavení odolnosti přítlaku při kliknutí a prodloužení životnosti myši
• Přizpůsobitelné osvětlení Aura RGB s podporou Aura Sync
• Přepínač DPI pro nastavení citlivosti během činnosti
• Spínače Omron s trvanlivostí 50 miliónů kliknutí plus dva japonské přepínače Omron s odlišným přítlakem při kliknutí
• Konstrukce s oddělitelným kabelem a pouzdro ROG pro snadnou přenosnost a uložení
• Intuitivní rozhraní ROG Armory pro snadné přizpůsobení tlačítek, výkonu a nastavení osvětlení

OPTICKÝ SENZOR HERNÍ ÚROVNĚ
Každý zásah je rozhodující. Srdcem ROG Gladius II Origin je proto optický senzor, který je tak precizní a přesný, že vám pomůže zasáhnout každého protivníka.

EXKLUZIVNÍ DESIGN VÝMĚNNÝCH SPÍNAČŮ
ROG Gladius II Origin je vybavena exkluzivním designem výměnných spínačů ROG, který vám umožní snadnou výměnu spínačů pro různé přítlačné tlaky při kliknutí na spínač. Možnost výměny opotřebovaných nebo zlomených spínačů také prodlužuje životnost myši.

OSVĚTLENÍ AURA SYNC
Herní myš ROG Gladius II Origin je navržená tak, aby opanovala každé bitevní pole a její estetický vzhled tomu patřičně odpovídá. Je vybavená světelnou technologií ASUS Aura RGB se šesti přednastavenými světelnými efekty. Se svým neuvěřitelným výkonem tak Gladius II Origin zazáří v každé bitvě!

DOKONALÁ SYNCHRONIZACE
Využijte dokonalé synchronizace RGB osvětlení napříč všemi produkty podporujícími Aura Sync k dokonalému vzhledu vaší bojové stanice. Můžete dokonce synchronizovat světelné efekty s právě probíhajícími herními akcemi, přehrávanou hudbou a dalšími!

ODDĚLITELNÝ KABEL
ROG Gladius II Origin je vybavený mechanismem oddělitelného kabelu a součástí balení jsou i dva typy kabelu a pouzdro ROG, takže se nemusíte zdržovat balením kabelu pokaždé, když se vydáváte na cesty. Jednoduše nechte jeden kabel na stole a jeden si nechte ve svém cestovním pouzdru ROG. Jednoduše odpojte myš a můžete vyrazit!

ROG ARMOURY
Intuitivní software ROG Armory vám umožňuje snadno přizpůsobit nastavení tak, aby přesně vyhovovalo vašemu hernímu stylu. Přizpůsobte světelné efekty, upravte nastavení kalibrace výkonu a povrchu, namapujte si a naprogramujte jednotlivá tlačítka, vytvořte si profily nastavení a další praktické funkce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 2 roky
Připojení nadpis:
Provedení: kabelové
Rozhraní: USB 2.0
Vlastnosti nadpis:
Max. rozlišení:: 120000 DPI
Technologie: Optická
Počet tlačítek: 6
Nezařazeno nadpis:
Typ použití: herní
Podsvícení: ano
Velikost: standardní
Tlačítko pro změnu dpi: ano
Rozměry balíku nadpis:
Šířka: 22.6 cm
Výška: 8 cm
Hloubka: 14.3 cm
Hmotnost: 0.39 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: