Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Myčka nádobí Whirlpool WSBO 3O34 PF X nerez ..Nepoužité zboží ..Horní panel malá vada nerezu

Kód: TLM2995000969 - WHIWSBO3O34PFX
Akce Zboží s poškozením
Značka: Whirlpool
8 750 Kč 7 231 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Horní panel malá vada nerezu (foto v galerii)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

Whirlpool WSBO 3O34 PF X, stříbrná

 

Pečujte o své nádobí šetrně a bez námahy. Pořiďte si do své domácnosti myčku Whirlpool WSBO 3O34 PF X, která disponuje moderními technologiemi, snadným ovládáním a zajistí vám vždy skvělé výsledky mytí. Přístroj dokáže umýt i silně znečištěné nádobí ve spodním koši, k čemuž díky patentované technologii Power Clean používá vysoký tlak vody ze zadních trysek.

Pro koho je určená?

Myčka je volně stojící a má šířku 45 cm. Perfektně se proto hodí i do menších kuchyní, kde není dostatek prostoru k postavení klasického 60cm spotřebiče nebo jeho zabudování do kuchyňské linky. Interiér ukrývá prostor pro 10 jídelních sad, takže myčku nejlépe využijí jednotlivci, páry nebo tříčlenné rodiny.

Moderní technologie

Spotřebič se zvládne dokonale postarat o vaše nádobí. Nemusíte ani zdlouhavě vybírat program nebo správnou teplotu. Pomocí senzorové technologie 6. smysl dokáže sama myčka rozpoznat úroveň znečištění nádobí. Podle toho automaticky nastaví správný cyklus mytí, aby zajistila až 50% úsporu energie, vody a času.

Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

 

5letá záruka

Po registraci se na spotřebič vztahuje záruka 5 let na vypouštěcí čerpadlo motoru.

 

Dodatečné koše vám pomůžou využít prostor interiéru na maximum.

 

Technologie 6. smysl

Při žádném mytí již nemusíte řešit, jaký program máte zvolit, abyste dosáhli maximální čistoty veškerého nádobí. S funkcí 6. smysl si sama myčka podle míry znečištění a množství náplně upraví teplotu, čas a intenzitu mycího cyklu. Vždy se dočkáte perfektních výsledků a dokonale čistého a usušeného nádobí. 

 

Multizone

Nečekejte, než se myčka naplní. Díky funkci Multizone máte možnost zvolit mytí pouze horního nebo dolního koše. Díky tomu ušetříte čas, energii a zajistíte si vždy dostatek čistého nádobí pro každodenní používání. 

 

PowerClean Pro

Skvrny se stanou minulostí. S funkcí PowerClean Pro myčka vypustí z trysek přesně řízený proud vody. Ten je namířený přímo na velké znečištěné nádobí, např. hrnce, pánve nebo zapékací misky. Po zásahu Powerclean Pro nezbydou na nádobí dokonce ani připečené usazeniny jídel.

 

Třetí koš

Získejte další cenný prostor navíc a využijte interiér spotřebiče na maximum. Do myčky lze přidat dodatečný třetí koš, který je určený pro drobné nádobí a příbory. Budete je tak mít oddělené od hrnců, talířů a skleniček, aby nedošlo k jejich poškrábání např. při pohybu nožů v myčce. 

 

Odložený start

Ačkoliv přístroj pracuje velmi tiše, přece jen o jeho chodu víte. Nenechte se rušit ani trošku a zvolte funkci odloženého startu. Díky němu můžete nastavit spuštění mycího cyklu na dobu, když jste v práci nebo venku. Jakmile se vrátíte domů, nádobí již bude čisté, abyste ho ihned mohli schovat. 

 

Aquastop

Provoz bez dozoru nepředstavuje žádný problém. Ochranný systém AquaStop hlídá myčku jako ostříž. Při náhlém výpadku elektrického proudu nebo poruše zařízení automaticky vypne přívod vody do interiéru myčky, aby nehrozilo vyplavení místnosti. 

 

Invertorový motor

Srdcem spotřebiče je jeho invertorový motor. Nejnovější pokročilé technologie efektivně snižují úroveň vibrací a hlučnosti, takže přístroj pracuje tiše, spolehlivě a s maximální energetickou úsporou. 

 

Dodatečný vrchní koš

Každý centimetr navíc se hodí. Naplňte myčku na maximum pomocí dodatečného vrchního koše. Ten interiér ještě lépe rozčlení, abyste mohli křehké a méně špinavé nádobí oddělit od robustních připečených hrnců a špinavých talířů. 

 

Folt-down ve spodním koši

Získejte ještě více místa pro velké kousky nádobí. Spodní koš je vybavený Folt-down částmi. Ty se dají flexibilně složit, abyste získali rovnou plochu, pokud nepotřebujete tolik držáků talířů.  

 

Sušení NaturalDry

Systém sušení NaturalDry používá vzduch v místnosti. Po skončení mytí se dvířka automaticky pootevřou, aby se dovnitř dostal čerstvý vzduch. Ten se smíchá s horkou párou uvnitř spotřebiče a dokonale pomůže usušit veškeré nádobí v myčce.

 

Self Clean

Program Self Clean se postará o pravidelnou údržbu interiéru myčky. Oplachuje ji vodou s teplotou 65 °C, která dokáže odstranit nashromážděné nečistoty, pachy i plísně, které by mohly mít negativní vliv na kvalitu umývání nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: D
? 3-Šířka myčky: 45 cm
? 3-Počet sad nádobí: 10 sad
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky: přední panel
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky: 10 souprav
Spotřeba:
Energetická třída 2021: D
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 9 l
Odhadované náklady mytí za 1 rok: 882 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let: 4410 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let: 8820 Kč
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání eko-programu: 3:40 hod.
Počet teplot: 3
Počet ostřikovacích ramen: 2
Programy/funkce nadpis:
Počet programů: 8
Speciální programy: 6.smysl;rychlý;křišťál
Příborová zásuvka: ano
Funkce myčky: indikace leštidla, indikace soli, zvukový signál ukončení programu, ukazatel zbytkového času
AquaStop: ano
Systém automatického dávkování: ne
Nezařazeno nadpis:
Šířka myčky: 44.8 cm
Hlučnost při mytí: 44 dB
Třída hlučnosti: B
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Automatické otevírání dveří: Ano
Displej: ano
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 44.8 cm
Výška: 82.0 cm
Hloubka: 55.5 cm
Hmotnost: 29.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

whirpool_logo

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pračky a sušičky jsou rychlejší, proto během dne vyperete více prádla. Chladničky jsou obohaceny o širší prostory a větší komfort. Myčky pojmou více nádobí a díky úspornému provozu šetří i vaši peněženku.

Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool.

Kategorie

Pračky Whirlpool - Chladničky Whirlpool - Trouby Whirlpool