Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Myčka nádobí Whirlpool WCIP 4O41 PFE ..Nepoužité zboží ..Na dvířkách deformace plechu

Kód: TLM8801909380 - WHIWCIP4O41PFE3
Akce Zboží s poškozením
Značka: Whirlpool
10 710 Kč 8 851 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Na dvířkách deformace plechu (foto v galerii)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

 

vestavná myčka nádobí • plně integrovaný panel • šířka 60 cm • příborová zásuvka • 14 sad nádobí • energetická třída C • hlučnost 41 dB • signalizace na podlahu • automatické otevírání dvířek • 5 let záruka na motor vypouštěcího čerpadla • technologie 6. SMYSL: dokonalé výsledky mytí • technologie PowerClean: výkonné trysky odstraní i nejsilnější znečištění • Flexi Space: uspořádejte si vnitřní prostor podle svých potřeb • Multizone: možnost mytí pouze jednoho koše • bezpečnostní prvky: ochrana proti úniku vody Aquastop • V × Š × H: 82 × 59,8 × 55,5 cm

 
 

Whirlpool WCIP 4O41 PFE, vestavná

Myčka Whirlpool šetří váš čas, ale také peníze za vodu a energii, neboť spotřebuje mnohém méně vody, než při běžném mytí ve dřezu – vystačí si s 9,5 l vody při použití Eco programu. Úspornost navíc ještě podtrhuje její energetická třída C. Technologie 6. SMYSL se postará o nastavení teploty i dobu mytí tak, abyste se dočkali zářivě čistého výsledku. I to nejpřipečenější nádobí bude perfektně čisté díky technologii PowerClean Pro a jejím vysokotlakým tryskám

Chytré vnitřní uspořádání

Díky svému vnitřnímu uspořádání dokáže myčka Whirlpool pojmout až 14 sad nádobí. Navíc vám tento model nabídne velmi oblíbenou zásuvku pro příbory, takže díky absenci příborového košíku budete mít více prostoru ve spodním koši. Vrchní koš můžete úplně vyjmout nebo libovolně nastavit do takové výšky, jak právě s ohledem na velikost nádobí potřebujete. Dále můžete využít funkci Multizone, která spočívá v nastavení mytí horní či spodní části myčky. Je zde také možnost nastavení výšky horního koše.

Klíčové vlastnosti:

  • Technologie 6. SMYSL: dokonalé výsledky mytí při nízké spotřebě vody a energie
  • Třetí příborová zásuvka
  • Funkce NaturalDry: automatické otevření dvířek na konci programu pro přirozené schnutí
  • Unikátní technologie PowerClean si poradí i s největším znečištěním
  • Funkce Multizone umožňuje efektivní mytí pouze jednoho z košů

 

Chytrá a úsporná myčka nesmí chybět v žádné domácnosti.

 

Záruka 5 let

Společnost Whirlpool poskytuje záruku 5 let na motor vypouštěcího čerpadla spotřebiče. Záruku získáte po registraci na stránkách výrobce.

 

Nechte se překvapit úžasnou čistotou nádobí

Díky programu 6. SMYSL a jeho senzorům myčka zjistí úroveň znečištění a odpovídajícím způsobem nastaví teplotu, dobu i výkon mytí tak, abyste se vždy mohli těšit na nádobí zářící čistotou.

 

Připečené pánve a hrnce nejsou problém

 Funkce PowerClean Pro zapojí do hry speciální trysky, které zvládnou odstranit i tu nejodolnější špínu z vaší oblíbené pánve. Tlak vody v 28 tryskách se přizpůsobí míře znečištění.

 

Využijte možnosti přirozeného usušení nádobí

 Díky systému NaturalDry, který během fáze sušení automaticky otevírá dvířka spotřebiče, se nová myčka WCIP 4O41 PFE SupremeClean chlubí snížením energetické spotřeby a vylepšením sušícího výkonu. 

 

Myjte s nízkou spotřebou vody

Myčka Whirlpool nabízí perfektní výsledky při nízké spotřebě vody. Při použití programu ECO si vystačí s pouhými 9,5 litry vody pro umytí 14 sad nádobí. 

 

Každé místo se počítá

Asi každý se jednou za čas setká s tím, že by se mu hodila myčka nafukovací. Tuto funkci myčka Whirlpool sice zatím nenabízí, zato můžete libovolně posunovat horní koš podle velikosti nádobí a vašich aktuálních potřeb. Ve spodním koši pak můžete využít sklopné prvky pro různé typy nádobí, takže i velký hrnec do myčky uložíte bez problémů. Vaše příbory či jiné menší náčiní bezpečně naskládáte do prostorného zásuvky.

 

Světelná signalizace

Seznamte se s jednoduchým a neuvěřitelně praktickým řešením pro snazší každodenní používání vaší myčky nádobí Whirlpool. Díky LED ukazatelům se vždy dozvíte, zda již myčka dokončila mycí program a zda ji můžete otevřít bez rizika valících se oblaků páry po celé kuchyni.

 

Máte jen pár zašpiněných hrnečků? Myčku můžete i tak rovnou zapnout

Možná si říkáte, že těch pár kousků nádobí raději opláchnete ručně. I na takové situace Whirlpool myslí, aby pro vás bylo mytí co nejefektivnější. Od toho je tady funkce Multizone, která se během mytí soustředí pouze na jeden z naplněných košů. Nádobí umyjete s menší spotřebou vody a energie a za kratší dobu. Takže nemusíte čekat půl dne, až zaplníte kompletně celou myčku. 

 

Moderní technologie pro vaše pohodlí

Myčka Whirlpool je vybavena invertorovým motorem, který se postará nejen o perfektní čistotu nádobí, ale také přispívá ke snížení vibrací a hlučnosti myčky. Úsporný provoz zároveň šetří vaše výdaje za energii. 

 

Odložte mytí na vhodnější dobu

S funkcí Odložený start můžete naplánovat mycí program na vhodnější čas, pokud vám to právě teď z jakéhokoli důvodu nevyhovuje. 

 

Pro všechny případy

Myslíme na bezpečnost, proto je myčka Whirlpool vybavena systémem na ochranu proti zaplavení. V případě poruchy myčky tak dojde k automatickému zastavení přívodu vody a vy tak můžete nechat myčku pracovat bez obav, i když zrovna nejste doma. 

 

Instalace myčky není žádná věda

Bez snadné instalace si služby myčky Whirlpool užívat nebudete. Chytrý pant umožní praktické a jednoduché zabudování myčky do určeného místa, její instalaci v dokonalé rovině a vám následně pohodlné používání.

 

Čistota nade vše

Aby mohla myčka Whirlpool podávat perfektní výkon, zaslouží si čas od času také péči. A o tu se nemusíte starat – samočisticí program SelfClean se postará o čistotu všech zákoutí vaší myčky a odstranění nepříjemných pachů. 

 

Opravdu čisté nádobí

Pokud potřebujete zajistit hygienickou čistotu, pak vyberte tlačítko pro výběr Dezinfekčního programu. Ten bude spuštěn po dobu 90 minut při teplotě 65 °C a poradí si s nejšpinavějším nádobím, bez nutnosti použít oplachovací prostředek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: C
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 14 sad
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky: plně integrovaná
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky: 14 souprav
Spotřeba nadpis:
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 75 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 9.5 l
Energetická třída: C
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání EKO programu: 3:10 hod.
Počet teplot: 3
Počet ostřikovacích ramen: 3
Programy/funkce nadpis:
Funkce myčky: indikace leštidla, indikace soli, zvukový signál ukončení programu, ukazatel zbytkového času
Počet programů: 10
Příborová zásuvka: Ano
AquaStop: ano
ComfortLift: Ne
Zeolith: Ne
Smart funkce: Ne
Nezařazeno nadpis:
Hlučnost při mytí: 41 dB
Třída hlučnosti: B
Automatické otevírání dveří: Ano
Rozšířená záruka: -
Displej: ano
Paprsek na podlahu: Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení: Ano
Šířka myčky: 60 cm
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 55.5 cm
Hmotnost: 35.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

whirpool_logo

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pračky a sušičky jsou rychlejší, proto během dne vyperete více prádla. Chladničky jsou obohaceny o širší prostory a větší komfort. Myčky pojmou více nádobí a díky úspornému provozu šetří i vaši peněženku.

Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool.

Kategorie

Pračky Whirlpool - Chladničky Whirlpool - Trouby Whirlpool