Myčka nádobí Miele G5265 SCVi XXL ED nerez nepoužito - vystaveno - oba boky deformace plechu

Kód: T8801313483 - MIEG5265SCVIXXLED
Akce Tip Zboží s poškozením
Značka: Miele
32 990 Kč –22 % 25 700 Kč 21 240 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Levá i pravá strana deformace plechu
  • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Miele G5265 SCVi XXL ED s výškou 85 cm a 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu a s programem EcoPower je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístění nádobí. V mycích koších jsou držáky na sklenice a nástavec na šálky FlexCare. ComfortClose umožní snadné otevírání a zavírání dvířek bez velké námahy. Na konci mycího programu se automaticky otevřou dvířka myčky. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 45 dB. Plně integrovaný ovládací panel je umístěn shora, nabízí tlačítka a třímístný sedmisegmentový displej. Vestavnou myčku nádobí Miele G5265 SCVi XXL ED je možné připojit i na přípojku teplé vody.

Myčka XXL s QuickPowerWash

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, bude velkoprostorová plně integrovaná myčka nádobí s výškou 85 cm Miele G5265 SCVi XXL ED skvělou volbou. Svým velkým prostorem nabídne ještě více místa v horním koši na objemnější nádobí nebo na vysoké sklenice. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí. O dokonalé sušení nádobí se postará funkce AutoOpen - na konci mycího programu se automaticky otevřou dvířka myčky.

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku, je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části nádobí, jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně je umýt.

Košové vybavení FlexLine

Inteligentní košové vybavení FlexLine nabízí uspořádání různých druhů nádobí. Jakékoliv nádobí je možné vhodně umístit díky flexibilním možnostem. Nápadná rukověť postará o bezpečnou manipulaci s koši. Šálky je možné bezpečně umístit v držáku na šálky FlexCare. Misky se dají pohodlně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. Sklenice na víno se vkládají do měkké ochranné silikonové podložky.

Technologie EcoPower

V programu ECO je spotřeba vody zredukována na 8,9 litru. Proto se i při nahřívání spotřebuje méně energie, čímž vám myčka zajistí i finanční úsporu. O úsporu vody se stará i inteligentní přívodní systém s vysoce účinnou filtrací. Dodatečná izolace snižuje tepelné ztráty, a tak i množství energie potřebné k ohřevu vody.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně jako s PowerDiskem. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu se zahájí proces mytí již během začátku každého cyklu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Mytí čerstvou vodou 

Plně integrovaná myčka nádobí Miele myje výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika dosahuje spotřeby vody 6 litrů, což je výrazně méně než jeden naplněný dřez. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, až bude myčka úplně plná.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud však tento systém selže a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: C
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 14 sad
Všeobecné vlastnosti nadpis:
Výrobce: Miele
Kategorie: Myčky nádobí Miele
Záruka: 24 měsíců
Rozšířená záruka : -
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky : plně integrovaná
Spotřeba nadpis:
Vážená spotřeba vody za cyklus: 8.9 l
Energetická třída 2021: C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 74 kWh
Odhadované náklady mytí za 1 rok: 966 Kč
Odhadovaná roční spotřeba vody : 237 l
Odhadované náklady mytí za 1 rok : 966 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let : 4831 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let : 9662 Kč
Programy/funkce nadpis:
ComfortLift : Ne
Odložený start : Ano
Příborová zásuvka : Ano
Funkce myčky : indikace leštidla, indikace soli, ukazatel zbytkového času
Počet programů : 5
Speciální programy: ECO, Automatika, Intenzivní 75°C, Jemný, QuickPowerWash
AquaStop: Ano
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky : 14 souprav
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání eko-programu: 3:58 hod.
Počet teplot : 5
Počet ostřikovacích ramen : 3
Distribuce nadpis:
Distribuce : oficiální ČR
Nezařazeno nadpis:
Značka kvality dTest : Ne
Hlučnost při mytí : 45 dB
Displej : Ano
Paprsek na podlahu : Ne
Promítání času na podlahu : Ne
Automatické otevírání dveří : Ano
Šířka myčky : 60 cm
Třída hlučnosti: C
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD : Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení : Ano
Rozměry výrobku nadpis:
Šířka výrobku : 59.8 cm
Výška výrobku : 84.5 cm
Hloubka výrobku : 57.0 cm
Hmotnost výrobku : 45.0 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mieleMiele je německý výrobce domácích spotřebičů se sídlem ve městě Gütersloh. I po 118leté existenci funguje stále jako rodinná firma a v jejím čele stojí již čtvrtá generace zakládajících rodin Miele. Společnost Miele byla založena 1. července 1899 v malém vestfálském městě Herzebrock. Společnost se v průběhu let dostala na špičku v oblasti domácích spotřebičů.

Miele vyrábí elektrické přístroje pro domácnost i profesionální použití. Produkty často obsazují první místa v testech kvality a designových žebříčcích. Společnost Miele klade důraz na inovaci a kvalitu a je tak majitelem mnoha patentů. Nejvýznamnějšími produktovými skupinami jsou automatické pračky, sušičky, myčky nádobí a vysavače.

Kategorie

Sušičky prádla Miele - Varné desky Miele - Pračky Miele - Celá nabídka Miele