Myčka nádobí Gorenje Superior GV672C60 ExtraHygiene nepoužito-rozbaleno

Kód: T2996000423 - GORGV672C60
Akce
Značka: Gorenje
13 990 Kč –20 % 11 200 Kč 9 256 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

 

Gorenje GV672C60

Nebaví vás ruční mytí nádobí a placení vysokých účtů za spotřebu vody? Pak je na čase pořídit si myčku nádobí! Výbornou volbu představuje vestavná myčka s šířkou 60 cm od společnosti Gorenje GV672C60 nabízející bohatou nabídku funkcí a programů pro všechno vaše nádobí.

Dostatek prostoru pro všechno vaše nádobí

Tato vestavná myčka pojme až 16 sad nádobí, je tak vhodná i do početnějších rodin. Řadí se do energetické třídy C, její provoz je ekonomický a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Myčka nabízí 5 mycích programů a 5 stupňů teploty mytí. O kvalitní, efektivní a tichý chod spotřebiče se stará invertorový motor PowerDrive s regulací otáček. Disponuje navíc i třetím ostřikovacím ramenem, díky kterému je mytí až o 30 % účinnější. Koše myčky jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením pro snadné nakládání nádobí. Spotřebič disponuje mnoha praktickými funkcemi jakou je funkce rychlého mytí SpeedWash, program na hygienické mytí, sušení TotalDry či šetrný program pro péči o sklo. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Celý proces mytí a sušení budete mít vždy pod kontrolou díky statusovému LED osvětlení. Navíc si nemusíte dělat starosti s údržbou, jednou měsíčně stačí spustit samočisticí program, který spotřebič dokonale připraví na další mycí cykly.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Energetická třída C
  • Kapacita 16 sad nádobí je vhodná pro početnější rodiny
  • Invertorový motor PowerDrive pro efektivní a tichý chod
  • Přizpůsobitelné rozložení košů
  • Systém AquaStop zajistí bezpečnost 
  • Funkce rychlého mytí SpeedWash
  • Statusové LED osvětlení pro přehled nad mycím procesem
Plně flexibilní interiér umožňuje různé možnosti plnění, použití je jednoduché a mycí výsledky perfektní.

 

Dostatek prostoru pro nádobí

Myčka nabízí dostatek prostoru pro všechno vaše nádobí. Tři koše umožňují mýt až 16 jídelních souprav. Plně flexibilní interiér umožňuje různé možnosti plnění, použití je jednoduché a mycí výsledky perfektní.

 

Šetrné mytí skla

Díky speciálně vyvinutému programu na sklo se myčka šetrně postará o veškeré vaše sklo. Vzhledem k nižší teplotě mytí je bezpečné jej používat i na křišťálových sklenicích.

 

Vždy perfektně čistá myčka

Čistá vana myčky zajišťuje, že mycí výkon bude vždy odpovídat vašim očekáváním. Spusťte samočisticí program jednou za měsíc a už nikdy nebudete muset ručně drhnout vanu myčky, ostřikovací ramena a trysky.

 

Ještě lepší výsledky mytí

Přídavné ostřikovací rameno s lepším pokrytím vodou a oplachováním zajišťuje až o 30 % lepší výsledky mytí. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.

 

Rychlé mytí

Pokud vyberete hodinový program společně s funkcí SpeedWash, myčka umyje vaše nádobí za pouhých 15 minut. Ideální na větší množství nádobí, když máte doma více hostů. 

 

Vždy dokonale suché nádobí

Po ukončení mycího cyklu se dvířka myčky díky systému TotalDry automaticky mírně otevřou, aby se vypustila přebytečná pára. K nádobí se dostane čerstvý vzduch, takže umyté předměty, jako například plastové nádobí, zcela vyschnou. Vynikající pro rychlé sušení s nízkou spotřebou energie.

 

 

Velká síla a efektivita

Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s pozoruhodně tichým provozem, nízkou spotřebou energie a delší životností.

  

Šetřete čas i vodu

Ruční mytí nádobí 12 jídelních souprav si vyžaduje až 100 l vody. Jejich mytí v myčce by trvalo 10krát kratší dobu. Myčka spotřebuje pouhých 9,6 l vody a zajistí vám dokonale čisté nádobí bez námahy.

 

 

Mějte vše pod dohledem

Navigace ovládání myčky nebyla nikdy jednodušší díky systému SmartControl. Všechny ovládací prvky jsou umístěny v ergonomické poloze s přímou logikou ovládání zleva doprava. Pro spuštění procesu mytí nádobí stačí jediný dotyk.

 

Pečlivě navržený interiér

Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením pro snadné nakládání. Jednoduchý tříúrovňový systém nastavení koše vám umožní umývat i ty největší hrnce a talíře. Držáky na talíře ve spodním koši lze snadno složit, aby poskytly více prostoru pro větší předměty. Příbory uspořádáte ve speciální zásuvce, aby se vzájemně nepoškrábaly a mohly dokonale vyschnout.

 

Automatický program

Někdy potřebujete jen opláchnout sklenice, jindy je vaše myčka plná hrnců a talířů z nedělního oběda. Pokročilá senzorová technologie vždy nastaví program mytí tak, aby bylo nádobí dokonalé čisté, při optimalizované spotřebě vody a energie. AUTO program se zcela přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Hygienické mytí 

Program, který napodobuje proces sterilizace, byl navržen pro všechny, kteří potřebují extra jistotu, že jejich nádobí je skutečně hygienicky čisté. Tato možnost prodlužuje dobu mytí a zvyšuje teplotu o 5 °C. V kombinaci s intenzivním programem umožňuje mytí při teplotě 75 °C, která je dostatečně vysoká pro eliminaci většiny bakterií.

 

Rychlé denní mytí

Díky optimalizaci všech fází mycího cyklu, může myčka ukončit program v průběhu jedné hodiny. To znamená, že při plném zatížení myčky špinavým nádobím budete mít nádobí dokonale čisté a suché mnohem rychleji, než kdybyste je myli a utírali ručně, a hlavně při použití mnohem menšího množství vody a energie.

 

Statusové světlo LedLight

Speciální LED světlo instalované na spodní části dveří myčky neustále indikuje aktuální fázi mycího programu. Takto stále víte, zda myčka myje nebo zda je mycí cyklus už u konce.

 

Již žádné obavy z úniku vody

Díky bezpečnostní funkci AquaStop lze myčku bezpečně nechat pracovat v noci či během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody tato funkce automaticky uzavře její přívod, zatímco čerpadlo odčerpá zbytkovou vodu. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Samočisticí filtr

Oplachovací systém společně s automatickou prevencí proti ucpání filtru zajišťuje optimální provoz filtru a s výrazně méně čištěním.

 

Efektivně rychlé mytí

Efektivní rychlý hodinový program je určený pro každodenní mytí nádobí s mírně zaschlými zbytky. Spolu s funkcí SpeedWash se dá zkrátit na rekordních 15 minut.

 

Systém MultiClack

Jednoduchý dvou nebo tříúrovňový systém nastavení výšky koše vám umožní vložit i ty největší hrnce a talíře, takže interiér vaší myčky se zcela přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 

LED displej

LED displej na vnější straně dvířek myčky neustále zobrazuje aktuální fázi programu mytí a zbývající čas. Tímto způsobem vždy víte, zda můžete bezpečně přidávat nádobí, jestli je vaše myčka v režimu intenzivního mytí, nebo již byl zahájen proces sušení či je mycí cyklus ukončen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: C
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 16 sad
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky: plně integrovaná
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky: 16 souprav
Spotřeba nadpis:
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 76 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 9.6 l
Energetická třída 2021: C
Odhadované náklady mytí za 1 rok: 996 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let: 4981 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let: 9962 Kč
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání eko-programu: 3:25 hod.
Počet teplot: 5
Počet ostřikovacích ramen: 3
Programy/funkce nadpis:
Funkce myčky: indikace leštidla, indikace soli, ukazatel zbytkového času
Počet programů: 5
Speciální programy: Crystal glasses
Příborová zásuvka: ano
AquaStop: ano
ComfortLift: ne
Nezařazeno nadpis:
Hlučnost při mytí: 42 dB
Třída hlučnosti: B
Displej: ano
Šířka myčky: 59.6 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: ne
Automatické otevírání dveří: Ano
Promítání času na podlahu: ne
Paprsek na podlahu: Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.6 cm
Výška: 81.7 cm
Hloubka: 55.6 cm
Hmotnost: 33.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gorenjeGorenje je slovinská společnost, která vznikla v roce 1950 jako malá dílna v idylické vesnici Gorenje ve Slovinsku. Dnes patří Gorenje mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 90 zemích po celém světě.

Sídlo společnosti se dnes nachází ve slovinském městě Velenje. Kromě domácích spotřebičů vyrábí společnost kuchyňský nábytek a další výrobky pro domácnost. Jednodušší, příjemnější a méně komplikovaný život. Tato jasná vize umožnila firmě přerůst během sedmi desetiletí v nadnárodní společnost a renomovanou mezinárodní značku. Výjimečný a inovativní design výrobků, kvalita a spolehlivost. To jsou synonyma pro výrobky Gorenje.

Kategorie

Mikrovlnné trouby Gorenje - Varné konvice Gorenje - Pračky Gorenje - Sporáky Gorenje - Trouby Gorenje - Celá nabídka Gorenje