Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Myčka nádobí Electrolux 700 SENSE EEQ67410W nepoužito-rozbaleno

Kód: TLM8801716029 - ELEEEQ67410W
Akce
Značka: Electrolux
13 400 Kč 11 074 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

vestavná myčka nádobí • plně integrovaný panel • šířka 60 cm • 13 sad nádobí • energetická třída C • hlučnost 42 dB • světelný paprsek na podlahu • automatické otevírání dvířek • 10 let záruka na motor • sprchovací rameno SatelliteClean pro perfektní výsledky • systém QuickSelect pro jednoduché ovládání s Wi-Fi připojením • systém GlassCare - speciálně pro mytí skla • bezpečnostní prvky: ochrana proti úniku vody AquaStop • V × Š × H: 81,8 × 59,6 × 55 cm

 
 

Electrolux 700 SENSE QuickSelect EEQ67410W

Už vás nebaví ruční mytí nádobí, zničené ruce od saponátů a vysoké účty za spotřebu vody? Řešením je pořízení myčky nádobí, která za vás nádobí umyje a ještě bude i šetrná vůči vaší peněžence! Výbornou volbu představuje vestavná plně integrovaná myčka s šířkou 60 cm Electrolux 700 SENSE QuickSelect EEQ67410W.

Snadné umístění příborů

Tato vestavná myčka z řady SENSE pojme až 13 sad nádobí, je tak vhodná i do početnějších rodin. Řadí se do energetické třídy C, její provoz je ekonomický a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Myčka nabízí 8 mycích programů a 4 stupně teploty mytí. Perfektní výsledky mytí zajišťuje sprchovací rameno SatelliteClean, které mění během cyklu úhel ostřiku. Myčka se velmi snadno ovládá pomocí systému QuickSelect. Nad celým procesem mytí budete mít přehled díky indikátoru stavu mytí, který vysílá paprsek na podlahu pod spotřebič. Pokud jste zvláště citliví na drahé skleničky či jiné skleněné nádobí a bojíte se o jeho kvalitu, pak jistě oceníte speciální program GlassCare, který zajistí sklu tu nejlepší péči.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Energetická třída C
  • Kapacita 13 sad nádobí je vhodná pro početnější rodiny
  • Speciální program pro mytí skla GlassCare
  • Sprchovací rameno SatelliteClean pro perfektní výsledky
  • Systém QuickSelect s Wi–Fi připojením pro jednoduché ovládání
Myčka nádobí s uživatelským rozhraním QuickSelect s Wi–Fi vám pomáhá s údržbou.

   

Záruka 10 let na invertor motor

Společnost Electrolux nabízí 10letou záruku na invertor motor spotřebiče. Pro získání záruky zaregistrujte spotřebič po jeho nákupu na stránkách výrobce.

 

Jasné instrukce a jednoduché používání

Myčka je vybavena intuitivním ovládáním QuickSelect. To představuje snadný způsob pro nastavení a spuštění mycího programu. Navíc se můžete pomocí Wi-Fi připojení propojit s aplikací My Electrolux Kitchen. Tato aplikace vám připomene a nabídne jasné instrukce, jak jednoduše spustit program či pečovat o myčku.

 

Ochrana křehkého skla

Díky speciálním držákům SoftGrips a hrotům SoftSpikes již nemusíte trávit čas ručním mytím křehkého skla. Měkký materiál šetrně drží sklenice bezpečně a jistě na místě a chrání je před popraskáním a rozbitím.

 

Maximální pokrytí

Nádobí bude perfektně umyto díky satelitnímu sprchovacímu ramenu SatelliteClean®, které nabízí až třikrát lepší výsledky oproti ostatním myčkám. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, díky čemuž bude výborně umyto i objemnější nádobí.

 

Indikátor stavu mytí

Myčka vás pomocí paprsku "Beam on floor" v tichosti informuje o aktuálním stavu mycího programu. Jedná o světelný bod promítaný na podlahu pod spotřebičem, který jen tak nepřehlédnete. Když svítí červená, program běží, když zelená, je hotovo.

 

Eliminujte bakterie

Funkce ExtraHygiene zajistí maximální čistotu nádobí. Jedná se o silnou oplachovací fázi, která zahřeje vodu na teplotu 69 °C. Tím dojde k téměř úplné likvidaci bakterií v myčce. Tato funkce je ideální nejen pro domácnosti s malými dětmi a alergiky.

 

Účinné sušení nádobí

Technologie AirDry v poslední fázi mycího cyklu automaticky pootevře dveře myčky, aby uvnitř lépe cirkuloval vzduch. Ten zajistí perfektně suché nádobí beze skvrn od vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: C
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 13 sad
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky: plně integrovaná
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky: 13 souprav
Spotřeba nadpis:
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 74 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 10.5 l
Energetická třída 2021: C
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání eko-programu: 4:00 hod.
Počet teplot: 4
Počet ostřikovacích ramen: 2
Programy/funkce nadpis:
Funkce myčky: indikace leštidla, indikace soli, ochrana proti úniku vody, zvukový signál ukončení programu
Počet programů: 8
Speciální programy: AUTO Sense;Eco;Machine Care;program 30 min.;GlassCare;ExtraHygiene
Příborová zásuvka: Ne
AquaStop: ano
ComfortLift: Ne
Nezařazeno nadpis:
Hlučnost při mytí: 42 dB
Třída hlučnosti: B
Displej: Ne
Šířka myčky: 60 cm
Výška myčky: 81.8 cm
Hloubka myčky: 55 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: ano
Automatické otevírání dveří: ano
Promítání času na podlahu: ne
Paprsek na podlahu: ano
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.6 cm
Výška: 81.8 cm
Hloubka: 55.0 cm
Hmotnost: 38.67 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

elektroluxSpolečnost Electrolux založená v roce 1919 je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu a celosvětově patří mezi největší výrobce domácích a profesionálních spotřebičů. Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 60 milionů výrobků. Společnost Electrolux vyrábí nejen vysavače (sáčkové, bezsáčkové, tyčové i robotické), ale také chladničky, myčky, pračky, sušičky, varné desky, trouby, vinotéky, sporáky, klimatizace, čističky vzduchu a malé kuchyňské spotřebiče.

Všechny výrobky jsou v souladu se švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Elektrolux tvoří s jasným cílem. Společnost dělá vše pro to, abych naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace, mohli dopřát zákazníkům nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov.

Kategorie

Pračky Elektrolux - Myčky nádobí Elektrolux - Chladničky Elektrolux - Varné desky Elektrolux - Celá nabídka Elektrolux